Встановлення бойлера

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів

Відгуки по встановленню бойлерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Потрібна установка бойлера? Дізнайся важливі особливості!

Після придбання водонагрівача, ви обов'язково зіткнетеся з необхідністю правильно під'єднати бойлер. Але ця задача відповідальна, тому, що мова йде про електричний прилад, який безпосередньо контактує з водою і людьми. Саме тому, кожен з етапів виконання цієї роботи вимагає від виконавця високої кваліфікації, досвіду й необхідних технічних навичок. Не правильний монтаж водонагрівача автоматично анулює гарантійний талон.

Підготовчі роботи

Правильний монтаж бойлера враховує проведення ряду необхідних підготовчих робіт:

 1. Забезпечення вільного доступу до обладнання на весь термін його експлуатації, оскільки час від часу буде виникати необхідність в проведенні сервісного обслуговування агрегату, а іноді - діагностики й ремонту.
 2. Правильний вибір стіни, до якої буде кріпитися водонагрівач. З огляду на велику вагу водонагрівача, виробники й досвідчені майстри категорично не рекомендують його встановлювати на стіни з гіпсокартону, а також на ті, за якими розташований канал вентиляції.
 3. Перевірка доступності розетки, а при необхідності проведення розетки до місця установки бойлера.
 4. Перевірка проводки й електролічильника на потужність бойлера.
 5. Визначення стану матеріалу труб і стояків. Трапляються ситуації, коли через «старіння» труб немає можливості здійснити врізування, що вимагає попередньої заміни труб новими.

Що входить в установку бойлера?

Монтаж водонагрівача проводиться в три етапи:

 1. Безпосередньо монтаж бойлера, що враховує свердління отворів в стіні для його кріплення.
 2. Підключення водонагрівача (бойлера) до системи водопостачання.
 3. Підключення до електричної мережі.

При монтажі бойлера необхідно врахувати масу важливих нюансів, від яких залежить не тільки подальша коректна робота пристрою, його термін служби, збереження гарантій від виробника, а й головне - безпека для здоров'я та життя людей.

Саме тому, довірити монтаж бойлера рекомендується виключно сертифікованому майстру, який виконає роботу якісно,??оперативно та з наданням гарантії.

Master911 пропонує якісний монтаж водонагрівачів від усіх відомих виробників бойлерів: Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон), Electrolux (Електролюкс), Atlantic (Атлантик), Thermex (Термекс), Bosch (Бош), Atlant (Атлант), Ferroli (Ферролі / Фероліт), Termet (Термет), Zanussi (Зануссі / Занусі), Baxi (Баксі), Nova Tec (Новатек), Round (Раунд), Hi-Therm (Хай Терм), Vaillant (Вайлант / Вайлант), AEG (АЕГ), Thermona (Термона), Garanterm (Гарантерм), Indesit (Індезіт), Tesy (Тесі), Aston (Астон), Termal (Термал), Fagor (Фагор), Garanterm (Гарантерм), Roda (Рода), Чайка, Atmor (Атмор), Willer (Віллер / Вілер), Amina (Аміна), Galmet (ГАЛМЕТ) і багатьох інших.

Увага!

 • Не намагайтеся проводити монтаж водонагрівача самостійно. Неправильне встановлення та підключення бойлера до водопостачання може викликати проблеми: бойлер може вибухнути, завдавши серйозних пошкоджень майну, і створивши ризик для здоров'я та життя людей. Неякісна установка бойлера власноруч може привести до травм!
 • Не довіряйте підключення бойлера сумнівному фахівцю. Вирішивши заощадити на монтажі від кваліфікованого майстра, деякі власники водонагрівачів звертаються до послуг неперевірених сумнівних «спеціалістів». Робити цього у жодному разі не варто, оскільки ви не отримаєте ніяких письмових гарантій на послугу, вони не відповідатимуть за вашу техніку.

  І якщо встановлений бойлер впаде або через неправильну установку вийде з ладу, то в більшості випадків неперевірені майстри знімуть із себе всю відповідальність. Врахуйте, їх гарантія тільки на словах, і без будь-яких письмових документів.

  Вартість установки бойлера кваліфікованим і перевіреним професіоналом не така висока, щоб піддаватися ризику!

Що ви отримаєте?

Кожен замовник, який звернеться до нас за допомогою, отримує перевіреного й досвідченого майстра з установки водонагрівачів. Ви можете сміливо розраховувати на фахівця, який якісно виконає будь-яке поставлене завдання з монтажу, ремонту або повного очищення від накипу.

Ряд переваг:

 • Приймання заявок без вихідних. Працюємо 24/7, звертайтеся в будь-який час дня й ночі. Негайно виїжджаємо на аварійні виклики.
 • Фіксований прайс. Ціна послуги відповідає прайсу й не зміниться після приїзду майстра.
 • Оплата. Можливість оплати за послуги готівкою або безготівковим переказом.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Чистота на робочому місці. У послуги входить обов'язкове прибирання.
 • Прийнятні ціни. У нас доступні ціни, які відповідають досвіду майстра. Ви з точністю будете знати, скільки коштує встановити бойлер, ще до приїзду нашого майстра.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання на всі надані послуги й замінені деталі / запчастини.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо акт виконаних послуг, який підкріплений договором-офертою.

Як замовити монтаж бойлера?

 1. Оформити заявку. Подати заявку нам можна за телефоном або залишивши її на сайті.
 2. Відповісти на питання. При оформленні заявки слід відповісти на уточнювальні питання. Це допоможе попередньо прорахувати вартість.
 3. Виїзд майстра + монтаж. Протягом 3 годин після подачі заявки фахівець виїжджає для надання послуг.

Виклик майстра з установки бойлера

Якщо Вас цікавить якісна установка та підключення бойлерів з наданням гарантій, звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд по місту

В середньому, по місту приїжджаємо протягом 3 годин після залишеної заявки.

Виїзд в передмістя

Виїзд майстра в передмістя може в середньому зайняти від 4-5 годин. Майстер може перебувати поруч, тоді приїзд буде набагато швидше.

Виїзд по області

У всіх населених пунктах регіону у нас є майстри, і в більшості випадків приїжджаємо в день виклику, тому ви економите час і транспортні витрати. У сезон буває дуже велика завантаженість, тому виїзд майстра може перенестися на наступний день.

З нами ви можете бути впевненими в якості наданих послуг. Звертайтеся тільки до перевірених майстрів. Приймаємо заявки цілодобово!