Встановлення ванни у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню ванн у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж ванни вважається одним з найдорожчих і відповідальних моментів і здійснюється, зазвичай, на завершальній стадії капітального ремонту у ванній. Залежно від типу, розміру, форми, ваги й матеріалу виробництва ванни, приймається рішення про те, яким чином оптимально провести необхідні роботи.

Слід враховувати, що грамотна установка ванни передбачає наявність спеціалізованих знань, досвіду й навичок, як і розуміння вимог, дотримання параметрів, висунутих до приміщення.

Чи можна самостійно встановити ванну?

Спроби своїми руками зробити монтаж і установку акрилової, чавунної або сталевої ванни - цілком здійсненні, але все ж не вітаються. Це пов'язано з небажаним ризиком відступу від стандартів, невиконання техніки безпеки чи випадкового допущення будь-якої похибки. Наслідки цього підходу можуть бути дуже серйозними: крім зниження рівня безпеки та комфорту своєї сім'ї, є загроза в тому, що вода затопить і вашу квартиру, й сусідів, які проживають поверхом нижче.

Виклик недосвідченого, некомпетентного або неперевіреного фахівця - це аж ніяк не найкращий варіант. Перш за все установка, наприклад кутової ванни, може зайняти багато часу, а по-друге, на послугу, що надається, вам не дадуть абсолютно ніякої гарантії. Не слід піддаватися ризику, а запросити досвідченого, випробуваного, надійного професіонала, який якісно, надійно та швидко впорається з поставленим завданням.

Master911: професійна установка кутової ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу домашнього ремонту Мастер911 володіють пристойним досвідом у монтажі металевих, акрилових, чавунних ванн найрізноманітніших габаритів, форм і конструкцій.

Під час оформлення виклику техніка додому ми задаємо замовнику кілька важливих актуальних питань про сантехнічне обладнанні, особливості, побажання й місце його монтажу, після чого зможемо зорієнтувати щодо вартості послуги та надати первинну консультацію.

Ціни на типові сервісні послуги є в нашому прайс-листі й при першому проханні надаються замовникові. Коли ж потрібна особлива сервісна послуга, тоді точна сума буде визначена майстром-сантехніком вже по приходу на місце, в результаті встановлення точного обсягу завдань. Однак ми з повною відповідальністю гарантуємо, що ціна буде дорівнювати тій, яка прописана в прайс-листі.

При зверненні в наш сервіс ви отримаєте:

  • можливість оформити заявку кожен день, зокрема в вихідні та святкові дні, в цілодобовому режимі;
  • забезпечення якісної, надійної та гарантійної роботи - установки сталевої, акрилової чи чавунної ванни;
  • швидкий прихід майстра-сантехніка;
  • первинну консультацію й також інформацію про приблизну чи точну вартість послуги.

Наші майстри чуйні та прихильні до побажань клієнтів, завжди прибирають робочу зону, не курять, не матюкаються, демонструють серйозне ставлення до своїх обов'язків.

Переваги звернення в сервіс домашнього ремонту Master911

Ми працюємо лише з сертифікованими фахівцями, кожен з яких перед отриманням допуску до роботи з замовниками підтвердив свій професіоналізм, успішно склавши тестовий іспит і, крім цього, пройшов спеціальне навчання та перевірку особистих документів. Але, не дивлячись на подібні заходи, ми не повинні виключати людський фактор, і тому завжди готові надати дієву допомогу в разі виникнення конфліктної ситуації.

Усі наші майстри-сантехніки надають гарантію на виконувані сервісні послуги. Якщо вам довелося помітити якусь помилку в діяльності фахівця або його некоректну дію, телефонуйте в сервісну службу підтримки. Оплатити роботу сантехніка - монтаж ванни - ви маєте можливість оптимальним способом: безготівковим перерахуванням або готівкою. Після закінчення виконання настановних робіт ви отримаєте акт про виконання послуг. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: установка ванни без ніжок, кутової ванни або ванни з джакузі) робиться згідно з договором, де описані аспекти проведення робіт, сам процес, умови відповідальності майстра, часові терміни.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вам треба з'ясувати, скільки коштує монтаж акрилової ванни, збір ванни з джакузі або установка овальної чавунної ванни, то ви можете ознайомитися з нашим прайсом. Там вказуються ціни на всі типові послуги, без урахування вартості запасних частин, витратних матеріалів, які будуть потрібні в процесі монтажу, й транспортних витрат. Ми прагнемо до зовсім прозорого та зрозумілого всім нашим замовникам ціноутворення й до комфортного рівня технічного обслуговування. Дотримуючись такої мети, ми готові в будь-який час надати клієнтам, які нам зателефонували, початкову консультацію й приблизно зорієнтувати щодо вартості послуги, що замовляється. Здебільшого, названа ціна, яка була визначена заздалегідь, при розрахунку не змінюється.

Замовлення майстра у Івано-Франківську з виїздом по Івано-Франківській області

Виконуємо роботи в районах Івано-Франківська

Клієнти, які нам зателефонували та знаходяться в районах Івано-Франківська, можуть чекати виїзд без вихідних майстра - приблизно протягом трьох годин з часу подачі замовлення в сервісі побутових послуг Master911.

Приймаємо заявки в передмісті Івано-Франківська

Якщо наші замовники живуть у передмістях Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), прибуття фахівця також не відніме багато часу - в середньому не більше чотирьох-п'яти годин.

Виконуємо монтажні роботи по Івано-Франківській області

Маркетплейс Мастер911 має перевірених, грамотних сантехніків у більшості населених пунктів Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Завдяки цьому клієнти, які перебувають у далеких населених пунктах і яких цікавить якісна збірка, установка ванни, мають можливість розраховувати на надання їм сантехнічної послуги в той же день, як тільки ними була подана заявка. Подібний сервіс, не враховуючи приємних моментів, до того ж дозволяє заощадити гроші на автотранспортних витратах. Часом бувають випадки, коли в силу досить високої сезонної зайнятості виїзд майстра-сантехніка вимушено переміщається на найближчу дату. Про таку ситуацію ми завжди попереджаємо замовників заздалегідь, на етапі оформлення замовлення на виклик.

У разі, якщо вам потрібна швидка установка ванни, ціна якої приємно здивує, звертайтеся в сервіс Мастер911.

І ви особисто маєте можливість упевнитися в рівні пропонованого нашими майстрами технічного обслуговування та високій якості запропонованих послуг!