Встановлення фільтру для води

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення фільтру для води». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню фільтрів для води

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення зворотного осмосу

Встановлення двоступеневого зворотного осмосу

Встановлення мінералізатора

Установка пом'якшення води

Встановлення картриджа фільтра для води

Монтаж систем очищення води

Заміна бака зворотного осмосу

Заміна картриджа водяного фільтра

Заміна мінералізатора

Демонтаж фільтра для води

Заміна крана фільтра

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення фільтрів для води

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення фільтрів для води

від 350 грн

Ремонт фільтрів для води

від 350 грн

Часті питання по встановленню фільтрів для води

Відгуки по встановленню фільтрів для води

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У водопровідній воді, що не відповідає встановленим стандартам якості, міститься велика кількість шкідливих для здоров'я хімічних та органічних сполук, домішок, бактерій та важких металів. Найкраще рішення, що дозволяє очистити воду, і зробити її придатною для безпечного вживання - фільтри для води, установка яких буде проведена чітко та грамотно. Дуже важливо, щоб монтаж фільтрів для води був довірений досвідченому професіоналу, який виконає його відповідно до всіх вимог та стандартів, забезпечивши безперебійний доступ до чистої питної води.

Етапи установки фільтрів для води у квартирі:

  • Вибір оптимального місця для монтажу комплексу та його підготовка. Це важливо, оскільки з певною періодичністю знадобиться заміна фільтруючих елементів, і доступ до них повинен бути безперешкодним.
  • Складання всіх компонентів, що входять до комплекту, а також підготовка самого крана.
  • Закріплення фільтруючого матеріалу на поверхні миття.
  • Підключення водяного фільтра до водопроводу, підключення водяних шлангів.
  • Промивання встановленої системи, перевірка її роботи.
  • Запуск конструкції.

Чи можливе самостійне встановлення фільтрів для води?

Попри те, що в інструкції до обладнання представлено докладну схему дій, у процесі її практичної реалізації можуть виникати різні нюанси, пов'язані з індивідуальними особливостями сантехнічного обладнання в конкретній квартирі або будинку. У зв'язку з цим, після вибору фільтра для води, установка своїми руками може зайняти більше часу, ніж планувалося, або сам процес може призупинитися через брак знань, і закінчитися втратою часу та терміновим викликом сантехніка. Запрошувати неперевіреного майстра «з вулиці», сподіваючись заощадити на послугах професіонала, теж не варто, оскільки такий фахівець не надасть вам жодних гарантій на виконану роботу, і якщо виникнуть якісь проблеми, – вам доведеться вирішувати їх своїм коштом.

Найбільш розумний варіант – звернутися до Мастер911, і кваліфікований спеціаліст швидко, грамотно та недорого виконає весь обсяг необхідних робіт, і при цьому візьме на себе повну відповідальність за якість наданої послуги.

Master911: професійне встановлення фільтрів для води

Наші майстри щодня стикаються з монтажем очисних водяних фільтрів, завдяки чому мають великий досвід в установці різних типів даного обладнання.

Під час оформлення заявки на виклик сантехніка, ми ставимо клієнту низку уточнювальних питань про виробника системи для очищення води, її тип, модель та плановане місце встановлення. На основі отриманих відповідей, ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю послуги, що цікавить.

Якщо за словами замовника можна однозначно визначити обсяг необхідних робіт, то йдеться про стандартну послугу, і її ціна буде названа точно, відповідно до прайс-листа Мастер911.

У ситуації, коли для визначення повного обсягу необхідних робіт потрібен огляд спеціаліста, послуга вважається нестандартною та її вартість буде озвучена майстром вже на місці. Але ми гарантуємо, що вона повністю співпадатиме з тією, яка прописана в нашому прайсі.

Вирішивши звернутися до Мастер911, ви можете розраховувати на:

  • можливість подати заявку в режимі 24/7, без вихідних;
  • надання грамотної консультації;
  • швидкий виїзд спеціаліста;
  • бездоганну якість послуги – установки фільтра для питної води, а також будь-яких інших робіт, наприклад, встановлення раковини або встановлення кульового крана.

Ви самі переконаєтеся у професіоналізмі наших фахівців, їхньому відповідальному ставленні до своєї роботи, ввічливості та доброзичливості. Сантехніки Мастер911 обов'язково прибирають своє робоче місце, не вживають нецензурних слів і не палять.

Переваги звернення в Мастер911

Вам не потрібно перейматися тим, що доведеться пустити в будинок незнайому людину, яка може повестися неадекватно або виявитися некваліфікованою. Всі фахівці Мастер911 отримують допуск до обслуговування клієнтів тільки після перевірки документів, проходження навчання та підтвердження своєї кваліфікації успішним складанням іспиту.

Повністю виключати людський фактор неможливо, тому якщо ви зіткнулися з будь-якою помилкою, допущеною майстром, або його непрофесійною поведінкою, звертайтеся до нашої служби підтримки. Ми зі свого боку обіцяємо оперативну допомогу у вирішенні конфлікту.

Кожен наш сантехнік бере на себе всю відповідальність за якість виконання своєї роботи, як за встановлення фільтра, так і за встановлення рушникосушки чи інших послуг. Після її закінчення ви отримаєте акт виконаних послуг. Оплату можна зробити зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.

У скільки обійдеться встановлення фільтра для води?

Вартість усіх стандартних послуг, що надаються нашими майстрами, без урахування транспортних витрат та ціни додаткових деталей та запасних частин, прописана у прайс-листі Мастер911. Ми прагнемо того, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим кожному замовнику, який звернувся до нас. А щоб співпраця з нами була максимально комфортною, ми завжди готові проконсультувати щодо послуги, яка цікавить, ще до приїзду майстра, і надати інформацію про її вартість. Найчастіше названа ціна залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Якщо ви проживаєте в межах, то очікування приїзду майстра займе мінімум часу – приблизно три години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Для тих, хто проживає в передмісті (), час очікування візиту спеціаліста складе близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Мастер911 має досвідчених та кваліфікованих сантехніків у більшості населених пунктів області (). Завдяки цьому замовники з віддалених пунктів, які звернулися до нас, можуть розраховувати на надання їм необхідної послуги в день подання заявки, як додатковий бонус виступить істотна економія на транспортних витратах.

В окремих випадках, зумовлених підвищеною завантаженістю, візит майстра може бути перенесений на завтра, про що вас обов'язково попередять.

Вас цікавить якісний та швидкий монтаж фільтра для води чи, може, будь-яка інша послуга, наприклад, встановлення змішувача? Звертайтеся до Мастер911 – наш бездоганний сервіс та прийнятні ціни вас приємно здивують!