Встановлення ванни у Броварах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Броварах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Броварах

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Броварах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Броварах

Відгуки по встановленню ванн у Броварах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонтні роботи у ванній кімнаті, як правило, завершуються монтажем ванни. Виходячи з характеристик: типу, розміру, ваги, форми та матеріалу виготовлення ванни, приймається рішення про те, як оптимально зробити необхідні роботи.

Необхідно мати на увазі, що грамотна установка ванни передбачає присутність досвіду, навичок та спеціалізованих знань, як і дотримання параметрів, розуміння функціональних якостей, що висуваються до приміщення.

Чи можна самостійно змонтувати ванну?

Спроби власними руками здійснити монтаж та встановлення чавунної, акрилової або сталевої ванни - цілком можливі, але все ж таки не вітаються. Оскільки це пов'язано з ризиком недотримання стандартів, допущення будь-якої похибки або порушення техніки безпеки. Наслідки такого підходу можуть бути досить неприємними: крім зниження якості безпеки та комфорту свого сімейства, є можливість того, що ви можете затопити не тільки свою квартиру, а й сусідів нижніх поверхів.

Виклик недосвідченого, неперевіреного чи некомпетентного фахівця це теж не найкращий варіант. В першу чергу установка кутової, круглої або овальної ванни може розтягнутися за часом, і що не менш суттєве, на сантехнічну послугу ви не матимете жодної гарантії. Нема потреби наражатися на ризик, а запросити досвідченого, надійного, перевіреного професіонала, який якісно, надійно та швидко впорається з поставленим завданням.

Master911: якісна установка кутової, круглої та овальної ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу Майстер911 мають пристойний досвід в установці чавунних, металевих, акрилових ванн різних форм, конструкцій та габаритів.

На етапі відправки виклику фахівця на адресу, ми завжди ставимо замовнику кілька питань про обладнання, побажання, місце та особливості його монтажу, після цього зможемо надати оперативну консультацію та зорієнтувати за вартістю сантехнічної послуги.

Ціни на всі стандартні сервісні послуги є у нашому прайсі, і при першому запиті надаються замовнику. Якщо ж потрібна нетипова сервісна послуга, то точна сума буде озвучена слюсарем-сантехніком під час приїзду додому, в результаті розрахунку конкретного обсягу завдань. Але ми гарантуємо, що величина оплати дорівнюватиме тій, яка прописана в прайс-листі.

Приймаючи рішення звернутися у маркетплейс Master911, ви отримаєте:

 • терміновий приїзд слюсаря-сантехніка;
 • інформацію та первинну консультацію про приблизну або остаточну ціну сервісної послуги;
 • забезпечення якісної, гарантійної та надійної сервісної послуги - встановлення сталевої, чавунної або акрилової ванни;
 • можливість подати заявку щодня, у постійному режимі, у тому числі у святкові та вихідні дні.

Наші виконавці прихильні та чуйні до всіх бажань клієнтів, не палять, не лаються, в обов'язковому порядку прибирають за собою робочу зону, демонструють серйозне ставлення до обов'язків.

Плюси звернення до сервісу Майстер911

Ми працюємо лише з надійними фахівцями, кожен з них до отримання допуску до роботи із замовниками підтвердив свій професіоналізм, успішно склавши екзаменаційні тести, а також пройшов спеціальне навчання та верифікацію документів. Однак, попри такі заходи, жодна людина не застрахована від випадкових прорахунків, тому ми готові надати реальне сприяння у разі конфліктної ситуації.

Після завершення монтажних робіт клієнти мають на руках акт здійснених сервісних послуг. Усі сервісні слюсарі-сантехніки надають гарантію на сервісні послуги. Будь-яка послуга (наприклад: встановлення кутової ванни, ванни без ніжок або ванни з джакузі) здійснюється згідно з договірною угодою, де описані аспекти проведення робіт, умови відповідальності спеціаліста, сам процес, терміни виконання. Якщо ви відразу помітили будь-яку похибку в роботі виконавця або зіткнулися з його непрофесійною дією, телефонуйте до сервісної служби підтримки. При розрахунку за роботу сантехніка - монтаж ванни - у вас є ряд можливостей: готівкою або безготівковим переказом.

Яка вартість установки кутової, круглої або овальної ванни?

Якщо вас цікавить, скільки може коштувати монтаж ванни з джакузі, встановлення чавунної овальної ванни або монтаж акрилової ванни, то ви можете ознайомитись з нашими розцінками. У затвердженому документі наводяться ціни на стандартні послуги, без урахування вартості розхідників, запасних частин, які потрібні під час встановлення та транспортних витрат. Ми постійно прагнемо абсолютно прозорого і цілком зрозумілого будь-якого клієнта створення цін і високого рівня комфорту. Дотримуючись цієї мети, ми завжди готові видати замовникам, які звернулися до нас, оперативну консультацію та зорієнтувати за приблизною ціною заявленої сервісної послуги. Зазвичай, спочатку зазначена розцінка при розрахунку не змінюється.

Виклик майстра у Броварах з виїздом на потрібну адресу по Київській області

Виконуємо заявки в районах Броварів

Замовники, що зателефонували нам, які проживають в рамках м. Бровари, можуть розраховувати на терміновий виїзд професіонала - приблизно протягом 3-х годин з моменту подачі замовлення в сервісі побутового ремонту Майстер911.

Працюємо в приміських зонах Броварів

Якщо ви перебуваєте в приміських зонах Броварів (Велика Димерка, Щасливе, Княжичі, Семиполки, Перемога, Погреби, Зазим'я, Пухівка, Требухів, Гоголів, Красилівка), прихід сантехніка теж не забере занадто багато часу - в середньому не більше, ніж чотири-п'ять годин.

Робота ведеться по Київській області

Сервіс послуг Майстер911 має у своєму розпорядженні перевірених, кваліфікованих сантехніків у більшості н.п. Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Тому замовники, які живуть у віддалених точках, яким потрібна якісна установка, складання нової ванни, того ж дня, як тільки ними було подано заявку, зможуть сподіватися на надання їм цієї послуги. Такий сервіс, не рахуючи комфортних переваг, ще й дає можливість заощадити гроші на автотранспортних витратах. Часом трапляються випадки, коли через підвищену посезонну зайнятість, виїзд майстра вимушено переноситься на найближчу дату. Щодо цього ми попереджаємо замовників наперед, на стадії оформлення замовлення на виклик.

У випадку, якщо вас цікавить термінове встановлення ванни за доступною ціною, яка вам сподобається, - звертайтесь до нашого сервісу.

І особисто ви маєте можливість переконатися в рівні сервісного обслуговування, що надається нашими фахівцями, і найвищій якості пропонованих сантехнічних послуг!