Встановлення ванни у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Рівному

Відгуки по встановленню ванн у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальні ремонтні роботи в ванній кімнаті зазвичай закінчуються монтажем ванни. Залежно від розміру, ваги, форми, типу й матеріалу виробництва ванни, приймається рішення про те, яким чином оптимально провести необхідні роботи.

Потрібно враховувати, що кваліфікована установка ванни передбачає наявність досвіду, спеціалізованих знань і навичок, а також розуміння функціональних якостей, дотримання параметрів, висунутих до ванної кімнати.

Чи можливо самостійно встановити ванну?

Непрофесійні спроби власними силами зробити монтаж і установку чавунної, сталевої чи акрилової ванни не рекомендуються. Це пов'язане з ризиком недотримання правил безпеки, допущення будь-якої помилки чи відступу від встановлених норм. Наслідки цього можуть виявитися досить негативними: крім зниження якості комфорту й безпеки домочадців, є небезпека в тому, що ви можете затопити не тільки свою квартиру, але ще й сусідів.

Виклик некомпетентного, неперевіреного або недосвідченого спеціаліста зовсім не найкращий вихід. По-перше, установка круглої, кутової чи овальної ванни може зайняти занадто багато часу, і що найголовніше, на сервісну послугу вам не дадуть абсолютно ніяких гарантійних умов. Немає потреби піддаватися ризику, а викликати надійного, перевіреного, досвідченого майстра, який швидко, надійно та якісно впорається з певним завданням.

Мастер911: компетентне здійснення установки кутової ванни

Сантехніки маркетплейса Master911 володіють чималим досвідом у монтажі акрилових, металевих, чавунних ванн усіх габаритів, форм і конструкцій.

У момент відправки виклику майстра за адресою ми задаємо клієнту ряд актуальних питань про обладнання, місце, особливості та побажання його установки, після цього готові видати початкову рекомендацію й визначитися з вартістю сервісної послуги.

Розцінки на стандартні послуги вказуються в сервісному прайсі й при першому проханні будуть названі замовнику. У тому випадку, якщо ж потрібна нестандартна сервісна послуга, тоді остаточна розцінка буде встановлена сантехніком у момент приходу на місце, в результаті встановлення конкретного обсягу робіт. Але в кожному разі ми обіцяємо, що сума розрахунку дорівнюватиме написаній у прайсі.

При зверненні в наш сервіс ви зможете отримати:

  • важливу інформацію й також первинну консультацію щодо орієнтовної чи остаточної вартості сервісної послуги;
  • терміновий прихід слюсаря-сантехніка;
  • надання якісної, надійної та гарантійної послуги - установки круглої, кутової чи овальної ванни;
  • комфортну можливість подати замовлення кожен день, у режимі 24/7, зокрема у святкові та вихідні дні.

Наші фахівці уважні й доброзичливі до побажань замовників, не лаються, демонструють серйозне ставлення до роботи, не курять, в обов'язковому порядку прибирають за собою робоче місце.

Переваги сервісу побутового ремонту Мастер911

Ми працюємо тільки з сертифікованими майстрами, кожен із них ще до отримання допуску до роботи з клієнтами підтвердив свою кваліфікацію, успішно склавши тестовий іспит, і, крім того, спершу пройшов спеціальне навчання й перевірку документів. Однак, попри все це, жоден майстер не застрахований від випадкових прорахунків, і тому ми готові надати реальну допомогу при появі спірних питань.

Після завершення монтажних робіт замовники отримують акт про виконання сервісних послуг. Розплатитися за роботу сантехніка - установку ванни - ви можете найбільш зручним методом: готівкою чи безготівковими перерахуваннями. Будь-яка послуга (наприклад: монтаж кутової ванни, ванни з масажем або установка ванни без ніжок) надається відповідно до договору, де зображені аспекти виконання робіт, сам процес, умови відповідальності виконавця, часові терміни. Усі сервісні слюсарі-сантехніки завжди надають гарантійні зобов'язання на надані сервісні послуги. У разі, якщо вам довелося виявити будь-яку похибку в роботі виконавця або ж зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, звертайтеся в службу підтримки замовників нашого сервісу.

Яка загальна вартість установки ванни?

Якщо вам хочеться з'ясувати, скільки коштує установка ванни з джакузі, чавунної ванни чи монтаж акрилової ванни, в будь-який момент ви завжди зможете ознайомитися з нашими розцінками. Там наводяться ціни на всі стандартні послуги, без урахування транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, запчастин, які будуть потрібні в ході монтування. Ми прагнемо до зовсім прозорого та зрозумілого всім нашим клієнтам ціноутворення, а також до комфортного рівня обслуговування. Дотримуючись такої мети, ми завжди готові надати клієнтам, які нам зателефонували, початкову консультацію і зорієнтувати щодо приблизної суми заявленої сервісної послуги. Зазвичай, спочатку зазначена вартість при розрахунку не змінюється.

Замовлення фахівця у Рівному з виїздом за потрібною адресою по Рівненській області

Виконуємо ремонтні роботи в передмістях Рівного

Якщо наші замовники проживають у приміській зоні Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), прибуття професіонала теж не займе багато часу - в середньому 4-5 годин.

Ми працюємо по Рівненській області

Маркетплейс Мастер911 має грамотних, перевірених сантехніків у більшості населених пунктів Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів). У зв'язку з цим, замовники, які живуть у віддалених точках і яких цікавить професійна установка, збірка ванни, зможуть розраховувати на надання їм заявленої послуги в той же день, коли ними була подана заявка. Подібний сервіс, не рахуючи приємних плюсів, ще й дозволяє заощадити гроші на транспортних витратах. Час від часу бувають такі випадки, коли внаслідок досить високої сезонної завантаженості виїзд майстра, відповідно до обставин, переміщається на наступний день. Про це рішення ми повідомляємо замовникам заздалегідь, під час оформлення замовлення.

Робота ведеться в межах Рівного

Клієнти, що зателефонували в наш офіс і які проживають в районах Рівного, можуть сподіватися на оперативний виїзд без вихідних фахівця - приблизно через 3 години з моменту подачі заявки в сервісі Master911.

Якщо вам потрібна оперативна установка ванни за ціною, яка вам дуже сподобається, звертайтеся в сервіс Master911.

Оформивши співпрацю з нами, ви особисто маєте можливість переконатися в рівні надаваного нашими майстрами техобслуговування та найвищій професійній якості запропонованих сервісних послуг!