Встановлення ванни у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Чернівцях

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Чернівцях

Відгуки по встановленню ванн у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як правило, на завершальній стадії ремонтних робіт у ванній кімнаті відбувається установка ванни. Залежно від типу, форми, розміру, ваги та матеріалу виготовлення ванни, приймається рішення щодо вибору оптимального виконання необхідних робіт.

Потрібно мати на увазі, що кваліфікований монтаж ванни передбачає присутність досвіду, навичок і спеціальних знань, а також розуміння функціональних особливостей, дотримання стандартів, що висуваються до ванної кімнати.

Чи можна самостійно виконати монтаж ванни?

Спроби власними руками зробити монтаж і установку акрилової, чавунної або сталевої ванни не вітаються. Це пов'язано з невиправданим ризиком відхилення від стандартів, невиконання правил безпеки або випадкового допущення будь-якої помилки. Наслідки цього можуть виявитися дуже серйозними: крім зниження рівня безпеки та комфорту домочадців, є загроза в тому, що ви швидко затопите не тільки власну квартиру, а й сусідів нижніх поверхів.

Звернення за допомогою до некомпетентного, неперевіреного та недосвідченого майстра далеко не найкращий вихід. По-перше, установка сталевої, акрилової або чавунної ванни може затягнутися за часом, і що найголовніше, на послугу вам не дадуть абсолютно ніяких гарантійних умов. Не слід піддавати себе ризику, а запросити перевіреного, досвідченого, надійного фахівця, який якісно та швидко здатний впоратися з наміченим завданням.

Master911: професійна установка овальної, кутової та круглої ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу побутових послуг Мастер911 володіють пристойним досвідом в монтажі металевих, акрилових, чавунних ванн різноманітних форм, конструкцій і габаритів.

В момент відправлення виклику виконавця ми завжди ставимо клієнту кілька актуальних питань про обладнання, місце, побажання та особливості його монтажу, після чого готові надати початкову консультацію та зорієнтувати за вартістю сантехнічної послуги.

Розцінки на всі типові послуги вказані в нашому прейскуранті, і при першому проханні надаються клієнту. У тому випадку, коли ж буде потрібна нетипова послуга, тоді остаточна вартість буде озвучена сантехніком в момент приїзду на місце, в результаті встановлення точного обсягу завдань. Але в кожному разі ми гарантуємо, що розцінка буде дорівнює тій, яка прописана в прайс-листі.

При зверненні в наш сервіс, ви будете мати:

 • надання гарантійної, якісної та надійної послуги - установки кутової, овальної або ж круглої ванни;
 • інформацію та консультацію про приблизну або конкретну розцінку послуги;
 • терміновий приїзд професійного, сертифікованого та досвідченого сантехніка;
 • приємну можливість подати заявку щодня, в постійному режимі, в тому числі у святкові та вихідні дні.

Наші техніки не димлять цигаркою, обов'язково прибирають робочу зону, прихильні та уважні до побажань замовників, не матюкаються, проявляють серйозне ставлення до обов'язків.

Переваги сервісу побутового ремонту Мастер911

Ми співпрацюємо виключно з сертифікованими техніками, кожен з яких ще до отримання доступу до роботи з замовниками підтвердив свою професійну підготовку, успішно склавши екзаменаційні тести, а також пройшов верифікацію документів і спеціальне навчання. Але попри такі заходи, не варто виключати людський фактор, тому ми завжди готові надати дієву допомогу при утворенні спірних нюансів.

Розплатитися за роботу сантехніка - монтаж ванни - ви можете найкомфортнішим способом: готівкою або безготівковими переказами. У тому випадку, якщо ви відразу виявили якусь помилку в роботі майстра або зіткнулися з його некоректною дією, звертайтеся в нашу службу підтримки. В кінці проведення робіт з установки ванни, ви отримаєте акт виконаних послуг. Всі сервісні сантехніки в будь-якому замовленні надають гарантію на усі послуги. Будь-яка послуга (наприклад: установка кутової ванни, ванни з масажем або ванни без ніжок) надається згідно з договором, де описані критерії виконання робіт, конкретні умови відповідальності фахівця, терміни виконання, сам технологічний процес.

Яка вартість установки кутової, овальної або круглої ванни?

Якщо вас цікавить, скільки буде коштувати монтаж акрилової ванни, установка овальної чавунної ванни або ванни з джакузі, в такому випадку ви завжди зможете ознайомитися з нашим прайсом. У документі наводяться ціни на стандартні послуги, без вартості витратних матеріалів, запасних частин, які будуть потрібні під час монтування та автотранспортних витрат. Сервіс домашнього ремонту Master911 прагне до прозорого і зрозумілого кожному нашому клієнту формування цін і до комфортного рівня обслуговування. Дотримуючись цієї мети, ми раді в будь-який час надати нашим клієнтам оперативну консультацію та зорієнтувати по приблизній ціні потрібної послуги. У більшості випадків, спочатку зазначена ціна по закінченню робіт не змінюється.

Виклик техніка у Чернівцях з виїздом по Чернівецькій області

Виконуємо послуги в приміській зоні Чернівців

Якщо ви живете в передмісті Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), приїзд техніка теж не відніме занадто багато часу - приблизно чотири-п'ять годин.

Співпрацюємо з замовниками по Чернівецькій області

Маркетплейс Master911 має перевірених, кваліфікованих сантехніків в більшості н.п. Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка). Тому, замовники, які живуть в далеких точках, яким потрібна якісна установка, збірка сучасної ванни, в день подачі заявки можуть сподіватися на надання їм цієї послуги. Даний сервіс, крім комфортних плюсів, ще й дає можливість заощадити на автотранспортних витратах. Часом бувають випадки, коли через досить високу сезонну завантаженість, виїзд слюсаря-сантехніка згідно з ситуацією переноситься на найближчу дату. Про це ми завжди попереджаємо замовників завчасно, під час подачі заявки.

Працюємо в рамках Чернівців

Подзвонили нам клієнти, які проживають в м. Чернівці, можуть очікувати виїзд фахівця - орієнтовно протягом трьох годин з моменту оформлення заявки в сервісі побутового ремонту Master911.

Якщо вам потрібна оперативна установка нової ванни за ціною, яка вам напевно сподобається, - телефонуйте в сервіс Мастер911.

Співпрацюючи з нами, ви самі маєте можливість упевнитися в рівні виконаного нашими майстрами техобслуговування й досить високій якості пропонованих послуг!