Ремонт кондиціонера

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Цінові пропозиції по ремонту кондиціонерів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Часті питання по ремонту кондиціонерів

Відгуки по ремонту кондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені поломки в кондиціонері

Серед усіх скарг на некоректність у роботі кондиціонерів, зазначених замовниками в заявках, найбільш часто фігурують наступні:

 • Кондиціонер слабо охолоджує приміщення. Причина, чому не холодить кондиціонер, може ховатися в забруднених фільтрах або в таких факторах, як: засмічення теплообмінника, забруднення вентилятора внутрішнього блоку, недостатня кількість фреону, несправність датчиків, засмічення капілярної трубки.
 • Через кілька хвилин після включення кондиціонер вимикається. Річ може бути як в елементарному неправильному налаштуванні параметрів, так і в більш серйозних причини, наприклад, в перегріві компресора, несправності модуля управління і т. д.
 • З внутрішнього блоку кондиціонера капає вода. Скупчення конденсату може бути через засмічення дренажних трубок, забрудненням фільтра випарника, помилки, допущені при встановленні внутрішнього блоку.
 • Кондиціонер дує теплим повітрям. Якщо дме тепло, то є кілька варіантів: неправильно виставлена температура на модулі управління, недостатня кількість фреону в системі, поломка компресора (необхідний ремонт або його заміна), низька напруга в мережі, забруднення обладнання.
 • Під час роботи кондиціонер видає сильний шум. Подібний шум є наслідком тривалої експлуатації кондиціонера без дотримання рекомендацій своєчасного обслуговування. Причини: зношеність підшипника вентилятора на зовнішньому блоці, механічне зіткнення елементів кондиціонера з прилеглими вузлами, розбалансування крильчатки вентилятора, шум дренажної помпи, засмічення або залом трубок фреону.
 • Не працює кондиціонер. Основними причинами, чому це відбувається, є такі: засмічення фільтра внутрішнього блоку, витік фреону, вихід з ладу компресора, збій в роботі електронного модуля управління, проблема з клапаном, відповідальним за перемикання режимів «літо/зима».

  Іноді агрегат і зовсім не вдається включити, тоді просто спробуйте замінити батарейки в пульті.

Ми обслужимо і зробимо ремонт кондиціонерів всіх відомих виробників: Protherm (Протерм), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Ferroli (Фероллі), Bosch (Бош), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайланд), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Vestfrost (Вестфрост), Hansa (Ханса), Daewoo (Деу), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), Viessmann (Вісман), Saturn (Сатурн), Kospel (Коспел), Tenko (Тенко), Panasonic (Панасонік), Aston (Астон), Gree (Гріі), Sensei (Сенсей), Delfa (Делфа), Dekker (Деккер), Samurai (Самурай), Осака (Osaka), Galanz (Галанз), Daikin (Дайкин), Aton (Атон) та інші.

Увага!

 • Не ремонтуйте кондиціонер самі. Діагностикою і ремонтом повинен займатися виключно кваліфікований фахівець. Самостійні спроби з'ясувати, в чому причина його некоректної роботи, здатна спровокувати посилення проблеми, що потребує більш складного і дорогого ремонту в майбутньому.
 • Не користуйтеся зламаним кондиціонером. Спочатку устаткування може тільки «барахлити», і якщо ігнорувати некоректну роботу приладу, це загрожує стати більш серйозними проблемами і навіть необхідністю капітального ремонту.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Прийнявши рішення викликати майстра на дім, слід зупинити вибір на сервісі, де можна замовити майстра з перевіреною репутацією, і де сервіс та майстер будуть нести відповідальність за надані послуги. Як показує практика, люди, які прагнуть заощадити (в гуглі шукають «ремонт кондиціонерів недорого»), в результаті стикаються з тим, що «відремонтована» сумнівними майстрами техніка незабаром виходить з ладу, а з майстром більше немає зв'язку, або він відмовляється приїжджати по гарантії. В результаті все одно доводиться звертатися вже до перевірених майстрів, які роками працюю в сервісі з ремонту кондиціонерів від Master911.

Що ви отримаєте?

Ми пропонуємо ремонт побутових кондиціонерів будь-якого рівня складності, а також повний комплекс супутніх послуг: встановлення та ремонт кліматичного обладнання, повне технічне обслуговування і діагностику.

Кожен замовник, який звернеться до нас, отримує ряд переваг:

 • Цілодобовий прийом заявок. Працюємо 24/7, звертайтеся в будь-який час;
 • Фіксовану ціну. Вартість послуг відповідає прайсу;
 • Гнучка оплата. Можливість оплатити послуги готівкою або безготівковим переказом;
 • Швидкий виїзд. Приїжджаємо протягом 3 годин;
 • Чистота і ввічливість. Обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення роботи;
 • Прийнятні ціни. У нас доступні ціни, які відповідають досвіду майстра;
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання на надані послуги і замінені деталі/запчастини;
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо акт виконаних послуг.

Важливо знати, що наш сервіс Мастер911 надає допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, а також в оформленні необхідних документів.

Як відбувається виклик майстра з ремонту кондиціонерів?

 1. Подача заявки. Подати заявку можна в телефонному режимі або залишивши її на сайті.
 2. Уточнюючі питання. При оформленні заявки, слід відповісти на уточнюючі питання. Після чого ми зможемо дати відповідь на запитання: «Яка ціна обслуговування кондиціонерів?».
 3. Виїзд майстра. В середньому через 2-3 години після подачі заявки спеціаліст виїжджає за вказаною адресою, проводить діагностику і надає замовлені послуги.

Виїжджаємо у всі райони міста та області

Якщо вам необхідні послуги з ремонту кондиціонера, звертайтесь до нас в сервіс Мастер911.

Виїзд по місту

Якщо ви знаходитесь в межах міста, то в середньому через 3 години після оформлення заявки за вказаною адресою виїжджає наш кваліфікований фахівець.

Виїзд в передмістя

Якщо ви знаходитесь в передмісті, то виїзд та приїзд майстра може зайняти 4-5 годин. Майстер може знаходитися поруч, тоді приїзд буде набагато швидше.

Виїзд по області

Наші майстри знаходяться у всіх населених пунктах, тому ми здійснюємо виїзди по області.

У більшості випадків приїжджаємо в день виклику! На всі надані послуги та замінені запчастини надаються гарантійні зобов'язання. Звертайтеся тільки до перевірених майстрів сервісу Мастер911 і не намагайтеся заощадити гроші на послугах від неперевірених виконавців!