Встановлення ванни у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Сумах

Відгуки по встановленню ванн у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка ванни є одним з дуже відповідальних і дорогих моментів і проводиться зазвичай на завершальному етапі ремонтних робіт у ванній кімнаті. Залежно від форми, розміру, ваги, типу та матеріалу виробництва ванни залежить рішення з питання, яким буде спосіб найкращого проведення необхідних робіт.

Потрібно брати до уваги, що грамотний монтаж ванни передбачає наявність досвіду, навичок та спеціальних знань, а також розуміння вимог, дотримання умов, що висуваються до кімнати.

Чи можливо самому виконати монтаж ванни?

Спроби власними силами зробити установку та монтаж акрилової, сталевої або чавунної ванни - цілком здійсненні, але все ж таки не вітаються. Оскільки це пов'язано з невиправданим ризиком відступу від стандартів, порушення правил безпеки або допущення будь-якої помилки. Наслідки цього можуть бути досить негативними: окрім зниження якості безпеки та комфорту членів сім'ї, є загроза в тому, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів.

Прохання про допомогу неперевіреного, некомпетентного чи недосвідченого фахівця це зовсім не найкращий із варіантів. По-перше, монтаж круглої, овальної або кутової ванни часом затягується за часом, і що дуже важливо, на надану послугу вам не дадуть жодних гарантійних умов. Не слід ризикувати, а запросити досвідченого, надійного, перевіреного майстра, який швидко, якісно та надійно впорається із замовленою роботою.

Майстер911: встановлення та складання кутової ванни

Слюсарі-сантехніки маркетплейсу Майстер911 мають солідний досвід у встановленні металевих, акрилових, чавунних ванн різноманітних габаритів, форм і конструкцій.

На етапі заповнення форми замовлення на виклик майстра додому, ми задаємо замовнику кілька питань про сантехнічне обладнання, місце, побажання та особливості його монтажу, після цього зможемо визначитися за вартістю послуги та видати первинну рекомендацію.

Ціни на типові роботи є в нашому прайс-листі, і за першого прохання будуть запропоновані клієнту. У тому випадку, коли потрібна нестандартна послуга, то точна розцінка буде визначена майстром-сантехніком вже по приїзді на місце, в результаті визначення повного обсягу завдань. Але ми з повною відповідальністю обіцяємо, що розцінка не відрізнятиметься від тієї, що прописана в прейскуранті.

При зверненні до нашого сервісу ви матимете:

  • терміновий прихід досвідченого, сертифікованого та професійного майстра-сантехніка;
  • консультацію та важливу інформацію про орієнтовну або конкретну розцінку послуги;
  • можливість надіслати замовлення щодня, в режимі 24/7, без свят та вихідних;
  • надання гарантійної, якісної та надійної сервісної послуги - встановлення акрилової, чавунної або сталевої ванни.

Наші виконавці завжди прибирають робоче місце, не лаються, доброзичливі та уважні до бажань клієнтів, не димлять цигаркою, демонструють серйозне ставлення до своєї роботи.

Переваги маркетплейс Майстер911

Ми співпрацюємо виключно з сертифікованими техніками, кожен з яких до отримання допуску до обслуговування замовників захистив свою професійну підготовку, успішно склавши іспит, а також пройшов спеціалізоване навчання та перевірку документів. Однак, попри це, ми не можемо виключати людський фактор, і тому завжди готові надати реальну допомогу при утворенні спірних питань.

При оплаті за роботу сантехніка - монтаж та приєднання ванни - у вас є ряд можливостей: готівкою або безготівковим переказом. Усі сервісні слюсарі-сантехніки завжди надають гарантію на послуги. У тому випадку, якщо ви раптом побачили якусь похибку в роботі виконавця або ж торкнулися його некоректної поведінки, звертайтеся до нашої служби підтримки. Будь-яка послуга (зокрема: встановлення ванни з джакузі, кутової ванни або ванни без ніжок) здійснюється згідно з договірною угодою, де відображено аспекти виконання робіт, умови відповідальності виконавця, тимчасові терміни, сам технологічний процес. Кожен клієнт приймає акт про виконання сервісних послуг після завершення робіт з монтажу ванни.

Яка вартість установки чавунної, акрилової або сталевої ванни?

Якщо потрібно поцікавитися, скільки коштує установка овальної чавунної ванни, монтаж акрилової ванни або пристрій ванни з джакузі, в будь-який момент ви можете ознайомитися з нашим прайсом. У документі наведено розцінки на всі стандартні послуги, без вартості запчастин, розхідників, які можуть знадобитися в процесі встановлення та автотранспортних витрат. Маркетплейс Master911 невпинно прагне абсолютно прозорого і цілком зрозумілого будь-якого замовника ціноутворення і комфортного рівня обслуговування. Дотримуючись такої мети, ми готові в будь-який час видати замовникам, що звернулися до нас, першу консультацію і зорієнтувати по приблизній сумі сервісної послуги, що замовляється. Як правило, спочатку зазначена вартість при оплаті не змінюється.

Виклик майстра у Сумах з виїздом додому по Сумській області

Виконуємо роботи по Сумській області

Сервіс Master911 має сертифікованих, грамотних сантехніків у більшості населених пунктів області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка). Саме тому замовники, які живуть у віддалених населених пунктах, яким потрібна компетентна установка, складання сучасної ванни, в день подання заявки мають можливість сподіватися на надання їм замовленої послуги. Подібний сервіс, крім зручних позитивних аспектів, до того ж дає можливість заощадити свої кошти на автотранспортних витратах. Іноді виникають такі випадки, коли через високу посезонну завантаженість, виїзд майстра вимушено переноситься на найближчу дату. Про таку ситуацію ми попереджаємо замовників заздалегідь під час оформлення замовлення.

Приймаємо замовлення в приміській зоні Сум

У разі, якщо ви живете у передмісті Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина), прибуття спеціаліста також не займе багато часу - орієнтовно 4-5 годин.

Робота ведеться в рамках Сум

Замовники, які зателефонували нам, які проживають в рамках м. Суми, мають можливість розраховувати на оперативний виїзд спеціаліста - приблизно через три години з часу подання заявки в сервісі Майстер911.

У разі, якщо вам потрібна термінова установка ванни за ціною, яка вам напевно сподобається, - телефонуйте в сервіс Master911.

Оформивши договір з нами, ви самі маєте можливість переконатися в рівні сервісного обслуговування, що пропонується нашими фахівцями, та високій якості запропонованих сервісних послуг!