Монтаж вентиляції

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж вентиляції». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж вентиляцій

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу вентиляцій

Відгуки по монтажу вентиляцій

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Для створення комфортних умов у будь-якому приміщенні не обійтися без експлуатації вентиляторів, які зможуть забезпечити оптимальний повітрообмін. Наявність здорового мікроклімату є важливою умовою у всіляких будинках, що передбачає підтримання ідеального температурного режиму, рівня вологості, виходячи з сезону та погодних умов за вікном. Тому послуга монтажу системи вентиляції входить до списку найбільш затребуваних.

Забруднені фільтри касетних або стельових кондиціонерів, нечасте провітрювання кімнати, наявність неприємних запахів - все це призводить до несприятливої ​​атмосфери. Причому система кондиціювання та регулярне провітрювання за допомогою вікон та кватирок не змінять ситуацію. Важливим правильним рішенням вважається виконане встановлення системи вентиляції вдома за допомогою досвідчених монтажників.

Причини виконання монтажних робіт

Усі монтажні процеси починаються з детального огляду будівлі та планування майбутнього обсягу робіт. Перед тим, як замовити послугу монтаж вентиляції в приватному будинку під ключ, потрібно визначитися зі списком причин, внаслідок яких дійсно не обійтися без кваліфікованої допомоги майстра:

 • Можливість забезпечити безперешкодну подачу свіжого повітря.
 • Очищає вуличні повітряні маси, що проникають через отвори решіток.
 • Звільнення від відпрацьованих повітряних потоків, виведення їх на вулицю.
 • Збереження та підтримання температури, вологості у необхідних параметрах.

Грамотно виконане встановлення вентиляції в квартирі здатне допомогти позбутися забруднених мас, диму, газу та інших негативних факторів, що впливають на самопочуття та людське здоров'я в цілому. Якщо проігнорувати основні правила виконання монтажних робіт, можна припуститися помилки на етапі проєктування і неправильно встановити вентиляцію у квартирі, що неодмінно призведе до неякісної експлуатації всієї системи. Обладнання монтується з обов'язковим застосуванням витратних матеріалів, що забезпечує тривалу та злагоджену експлуатацію всієї вентсистеми.

Де знадобиться встановлення приточної вентиляції

Повноцінний комплекс послуг від досвідчених монтажників, яких можна викликати за допомогою сервісу Мастер911, передбачає проєктування, підбір та проведення настановних процесів. При цьому кожен етап буде ретельно проконтрольовано.

Найчастіше вентиляція під ключ потрібна в таких будівлях:

 • Квартири та приватні будинки, дачі, заміські особняки.
 • Монтаж вентиляції в офісі, де регулярно збирається безліч людей.
 • Промислові підприємства, склади, всілякі робітничі цехи.
 • Заклади громадського харчування – ресторани, кафе, їдальні, бари та інше.
 • ТЦ, спортивні зали.
 • Сауни, лазні, монтаж вентиляції у басейні, де відзначають дуже високі показники вологості.
 •  Кінотеатри, театри, музеї та інші споруди культурного призначення.
 • Монтаж вентиляції у санвузлах різних установ.

Замовити монтаж вентиляції в приватному будинку, ціна якого залежить від багатьох факторів, можна прямо зараз. При цьому варто відзначити, що якість повітря, яким ми дихаємо, залежить не тільки від злагодженої роботи вентсистеми. Допоміжними критеріями є: настінні кондиціонери, електричні обігрівачі, зволожувачі повітряних мас, дифузори. Всі ці прилади істотно впливають на мікроклімат у закритих кімнатах, а тому монтаж вентиляції, ціна за метр якої вказана на сайті Мастер911, є важливим кроком до здорової атмосфери.

Поетапне встановлення приточно-витяжної вентиляції

Терміни та вартість вентиляційних робіт залежать від того, потрібно проводити демонтаж старої конструкції чи ні. Якщо нема потреби в демонтажі, тоді монтаж вентиляції на кухні або в офісі, інших приміщеннях проводиться в декілька основних етапів:

 1. Підготовка вентиляційних систем та встановлення. Складається проєкт, з якого вдасться розрахувати точну вартість вентиляції на м2 в Україні. Потрібно вказати необхідну кількість каналів для трубопровідних конструкцій, визначитися з майбутнім обладнанням, необхідністю організації шумоізоляції та інших додаткових елементів.
 2. Купівля та постачання обладнання. Майстер допоможе не лише визначитися із закупівлею матеріалів, а й також організацією їх доставки додому перед монтажем систем кондиціювання повітря.
 3. Виконання основної частини роботи. Фахівець починає розкладку та фіксацію всіх вентиляційних труб. Наступний етап - розподільні пристрої, автоматика, нагрівачі, шумоглушники та інше. Вентиляція у приватному будинку під ключ не обходиться і без завершального процесу – підключення труб та електроживлення.

Важливо грамотно спланувати монтаж приточної вентиляції таким чином, щоб надалі можна було забезпечити чистку системи, ремонт клапана та інших елементів. Що стосується корпусної частини обладнання та основних деталей, необхідно віддавати перевагу оцинкованій сталі – цей матеріал не боїться корозії.

Монтаж вентиляції: ціна за м2

Вартість певного проєкту розраховується індивідуально з урахуванням таких важливих аспектів:

 • Особливість будівлі, площа.
 • Додаткові джерела проникнення свіжого повітря.
 • Комплект обладнання, допоміжних пристроїв та інше.

Актуальні розцінки на монтаж вентиляції пропонує прайс, доступний для ознайомлення на сайті Мастер911. Для цього не потрібно проходити процедуру реєстрації, достатньо вибрати спеціаліста та необхідну послугу.

Переваги монтажу вентиляції та кондиціювання від професіоналів

Одним із найважливіших та відповідальних етапів вважається проєктування та монтаж вентиляції – ці завдання рекомендується довіряти команді досвідчених фахівців, які мають відповідну кваліфікацію. Викликати майстра досить просто: для цього потрібно залишити заявку на сервісі або зателефонувати за вказаними номерами.

У результаті кожен клієнт може розраховувати на наступний перелік переваг:

 • Актуальний прайс-лист на монтаж вентиляції з демократичними цінами, які повністю задовольнять кожного клієнта.
 • Дотримання необхідних етапів, покроковий підбір вентиляції, проєктування та монтаж з урахуванням особливостей кожного окремого підприємства, будівлі – кількість людей, які регулярно перебувають у приміщеннях, необхідні умови за температурою, рівнем вологості та інше. Встановлення вентиляції в приватному будинку, ціна якого буде відома в результаті створення проєкту, передбачає також кількість побутових приладів на 1 м2.
 • Допомога у виконанні монтажних робіт із підключенням автоматики.
 • Узгоджена вартість встановлення вентиляції залишається актуальною до завершення всіх запланованих процесів та не змінюється без необхідності (якщо цього не вимагає замовник).

Всі ціни на монтаж вентиляції 2024 доступні до уваги користувачів сервісу побутових послуг Мастер911. Інформація регулярно оновлюється, щоб клієнти завжди залишалися в курсі будь-яких змін.