Заправка кондиціонерів фреоном

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перш ніж викликати майстра з заправки кондиціонера, варто зрозуміти чи дійсно в системі спостерігається нестача фреону.

Як визначити чи потрібно заправити кондиціонер холодоагентом?

У процесі звичайної експлуатації кондиціонера відбувається природний витік холодоагенту, в середньому щорічний показник втрат становить приблизно 7% від його початкового об'єму. Перший час ніяких видимих??проблем це не створює, але коли фреону залишається мало, він вже не здатний забезпечувати необхідний рівень охолодження компресора. У такій ситуації, кондиціонер перестає функціонувати належним чином в різних режимах, компресор спочатку перегрівається, а згодом може й зовсім вийти з ладу (перегоріти). Подібного в жодному разі допускати не можна, оскільки капітальний ремонт обійдеться набагато дорожчим, ніж стандартна ціна заправки кондиціонера фреоном, проведеної своєчасно.

Симптоми

Найчастішими «симптомами», що вказують на брак фреону, є недостатнє охолодження приміщення та поява на з'єднаннях зовнішнього блоку інею та криги.

При виниклій підозрі на дефіцит фреону, слід, якнайшвидше, викликати кваліфікованого майстра, а до тих пір не користуватися кондиціонером.

Чи потрібна заправка, якщо було перевстановлення або ремонт кондиціонера?

Якщо ж кліматична техніка піддавалася перевстановленню або був проведений ремонт зовнішнього блоку, то заправка фреоном кондиціонера потрібна автоматично, оскільки при подібних маніпуляціях відбувається рясне випаровування фреону.

Важливо! Коли потрібно заправляти пристрій?

Виробники кондиціонерів рекомендують, проходити регулярне сервісне обслуговування, яке охоплює дозаправку холодоагентом. Зазвичай заправку необхідно робити раз на рік, навіть за умови, що спліт-система працює бездоганно. Бажано робити вкінці або на початку сезону. Це дозволить з комфортом (без затримок і за нормальну ціну) заправити кондиціонер.

Регулярне та ретельне обслуговування

Регулярне чищення кондиціонера та проведення комплексного сервісного обслуговування, що охоплює і своєчасну дозаправку кондиціонерів фреоном, - запорука якісної роботи кліматичної техніки та її тривалої експлуатації.

У нас можна замовити заправку кондиціонера фреоном для кліматичного обладнання будь-якого типу, моделі та року випуску таких брендів: Panasonic (Панасонік), Еlectrolux (Електролюкс), Protherm (Протерм), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Ferroli (Фероллі / Фероліт), Cooper & Hunter (Купер & Хантер), Bosch (Бош), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайлланд / Вайланд), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі / Занусі), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Vestfrost (Вестфрост), Hansa (Ханса), Daewoo (Део), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), Viessmann (Віссманн / Вісман), Saturn (Сатурн), Kospel (Коспел), Tenko (Тенко), Panasonic (Панасонік), Aston (Астон), Gree (Грее), Sensei (Сенсей), Delfa (Делфа), Dekker (Деккер), Samurai (Самурай), Osaka (Осака), Galanz (Галанз), Daikin (Дайкин), Aton (Атон) та інших.

Увага!

 • Чи можлива заправка кондиціонера фреоном самостійно? Часто в гуглі шукають - «Як заправити кондиціонер фреоном своїми руками?» Однак ні виробники кліматичної техніки, ні досвідчені майстри проводити подібну процедуру самостійно в жодному разі не рекомендують! Непрофесійна заправка - ризик додати недостатню або надмірну кількість холодоагенту, і відповідно, знизити або підвищити тиск у системі. Це загрожує збоєм в роботі всіх вузлів і механізмів кондиціонера, і привести до перегріву та виходу з ладу компресора.
 • Не використовуйте зламану техніку. Якщо в кондиціонері важко перемкнути режими роботи, він недостатньо охолоджує, підтікає вода або з'явився дивний шум при роботі, потрібно його вимкнути з мережі та викликати досвідченого майстра. Дуже часто, для відновлення коректної роботи необхідний тільки майстер з заправки кондиціонера фреоном. Якщо ж не звертати уваги на те, що техніка «барахлить», і далі її експлуатувати, то незабаром це обернеться складнішою поломкою кондиціонера.
 • Не вдавайтеся до допомоги сумнівних фахівців. Звертайтеся до досвідчених майстрів, не намагайтеся заощадити на дозаправленні кондиціонера фреоном. Неперевірені «фахівці», обіцяють дешево заправити кондиціонер, можуть виконати роботу дійсно за низькою ціною, але найчастіше це свідчить про брак досвіду! Вони можуть не повністю заправити кондиціонер, тим самі заощадити на холодоагенті й піддати ризику до швидкого перегріву та виходу з ладу вашого кондиціонера.

  Також такі «майстри», по-перше, не пропонують жодних гарантій на надані послуги, а по-друге, не беруть на себе відповідальності за вашу техніку. Тобто, в разі, якщо через короткий час знову з'явиться якась некоректність в роботі «спліт-системи», пов'язана з недоліком холодоагенту (або інша проблема, викликана браком досвіду), це все одно призведе до того, що доведеться звернутися в перевірений сервіс і повторно платити за приїзд майстра та, можливо, за вже серйозніший і дорожчий ремонт.

Як замовити заправку кондиціонера фреоном?

 1. Подача заявки. Викликати майстра з заправки кондиціонерів можна за телефоном або оформити заявку на сайті.
 2. Уточнювальні питання. При подачі заявки, бажано дати відповідь на кілька уточнювальних питань. Так ми визначимо чи дійсно вам потрібна заправка холодоагентом, а також ви дізнаєтеся скільки коштує заправити кондиціонер.
 3. Надання послуг. Протягом 3 годин після подачі заявки майстер виїжджає за вказаною адресою та проводить заправку або дозаправку кондиціонера.

Що ви отримаєте?

Якщо потрібен ремонт і заправка кондиціонерів фреоном, звертайтеся! Надаємо якісні послуги від надійних і перевірених майстрів.

 • Графік роботи 24/7. Приймання заявок на терміновий виклик майстра в будь-який час.
 • Фіксований прайс. Вартість заправки кондиціонера фреоном відповідає прайсу та не змінюється після приїзду майстра.
 • Оплата. Можливість оплати готівкою та безготівковим переказом.
 • Виїзд за годину. Зазвичай приїжджаємо протягом 3 годин.
 • Чистота й акуратність. У наших майстрів відповідальне ставлення до роботи. Після закінчення наданих послуг ми прибираємо робоче місце.
 • Доступні ціни. Ціни відповідають досвіду майстра, також підбираємо майстрів, які перебувають ближче до місця виїзду (економія на транспорті).
 • Допомога. Ми надаємо допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань, супорті, а також в оформленні необхідних документів.
 • Гарантія. На надані послуги та замінені деталі / запчастини діє гарантія.
 • Договір. Після роботи клієнт отримує акт виконаних робіт. Всі роботи виконуються за договором-офертою.

Виклик майстра та заправка кондиціонера фреоном

Якщо Вас цікавить якісна та термінова заправка кондиціонерів фреоном за доступною вартістю, звертайтеся за послугами до перевірених майстрів від сервісу Master911.

Виїзд по місту

Потрібна заправка фреоном кондиціонера, не проблема! Якщо ви в межах міста, тоді протягом 3 годин після подачі заявки наш перевірений фахівець виїжджає за вказаною адресою.

Виїзд в передмістя

Якщо потрібно зробити заправку фреоном в передмісті (), то в більшості випадків приїжджаємо в день виклику.

Виїзд по області

Також при необхідності ми здійснюємо виїзди по області для заправки кліматичного обладнання. Наші майстри знаходяться практично у всіх населених пунктах області (), тому замовивши послуги в нашому сервісі ви отримаєте приїзд майстра в день оформлення заявки, тим самим заощадите час і транспортні витрати.

Увага! На всі надані послуги (в тому числі заміна комплектуючих запчастин, заправка та дозаправка кондиціонера фреоном) майстер надає гарантійні зобов'язання.