Встановлення біде

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде

Відгуки по встановленню біде

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією із затребуваних на сьогодні послуг є установка біде в туалеті або в суміщеному санвузлі. За своєю конструкцією біде має велику схожість з унітазом, але відрізняється від нього способом подачі води та функціональним призначенням. Існує два типи біде: підлогові та підвісні.

Грамотна установка цього сантехнічного обладнання виконується згідно з рядом правил, і складається з наступних етапів:

  • підведення труб водопостачання та відведення;
  • підготовка біде до монтажу;
  • установка сифона та змішувача;
  • монтаж інсталяції для біде;
  • кріплення біде;
  • підключення до водопостачання та каналізації.

Біде є важливим сантехнічним приладом, якісна установка якого вимагає наявності професійних знань, навичок і певного досвіду.

Самостійна установка біде у ванній

Необхідність в установці нового сантехнічного обладнання, як біде, так і, наприклад, встановлення раковини - привід звернутися за допомогою до професійного сантехніка. Але чимало людей думають, що послуги сантехніка обійдуться дорого, і краще зробити монтаж біде своїми руками.

Однак тільки в одиничних випадках подібні дії можуть увінчатися успіхом, набагато частіше самостійні потуги обертаються невдачею, або, що ще гірше, - неприємними наслідками в майбутньому.

Ще одна поширена думка - звернутися до майстра «з вулиці», чиї послуги коштують дешевше. Це також помилка. По-перше, сума, яку з вас зажадають, ніде не прописана, і вона може бути будь-якою, в тому числі й значно вищою, ніж ви розраховували. По-друге, що б не сталося з вашим сантехнічним обладнанням, відповідальність на себе такий фахівець не візьме та ніякої гарантії не дасть.

Краще не ризикувати, а запросити перевіреного сантехніка, який швидко та якісно впорається з поставленим завданням. Розумний вихід, якщо вам необхідна установка інсталяції біде, - звернутися за допомогою до фахівця в Мастер911.

Мастер911: професійна установка навісного біде

Наші майстри щодня стикаються з установкою всіх видів сантехніки, наприклад, зі встановленням рушникосушки, завдяки чому володіють солідним досвідом роботи з різними типами конструкцій. Під час оформлення заявки ми просимо клієнта уточнити тип обладнання, яке необхідно встановити, а також місце та особливості його монтажу. Якщо зі слів замовника чітко зрозумілий обсяг необхідних робіт, то така послуга є стандартною, її ціна вказана в нашому прайс-листі та буде озвучена.

Якщо ж монтаж підвісного та підлогового біде пов'язаний з рядом нюансів, і визначити обсяг необхідних робіт без огляду майстром неможливо, то послуга вважається нестандартною. Її вартість назве майстер вже після приїзду на місце. Але ми гарантуємо, що названа ціна буде повністю відповідати тій, що вказана в прайс-листі.

Звернення в Мастер911, дозволяє розраховувати на:

  • цілодобову можливість подачі заявки;
  • отримання консультації та інформації з монтажу та установки біде й ціни потрібної послуги;
  • швидкий виїзд сантехніка;
  • надання вам якісної послуги.

Сантехніки Мастер911 виявляють доброзичливість до клієнтів, відповідально та сумлінно ставляться до своєї роботи, акуратні, не курять на робочому місці та не вживають нецензурні слова.

Переваги звернення до Master911

Мастер911 не працює з «випадковими» фахівцями, всі наші майстри отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після перевірки документів, проходження навчання, а також обов'язкового складання іспиту на високий бал, що підтверджує їх кваліфікацію. Але навіть якщо вам довелося зустрітися з непрофесійною поведінкою майстра або допущеною ним помилкою, ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки та отримати гарантовану допомогу у вирішенні конфліктної ситуації.

Установка підлогового біде, як і будь-яка інша послуга сантехніка (встановлення змішувача чи встановлення кульового крана), проводиться згідно з договором, в якому детально описані умови відповідальності фахівця, критерії якості виконання робіт, а також сам процес. Наші майстри надають гарантії на свої послуги. Оплату можна здійснити готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення робіт клієнт отримує акт про виконання послуг.

Скільки коштує установка біде?

Якщо вас цікавить вартість будь-якої стандартної послуги, рекомендуємо ознайомитися з нашим прайс-листом. У ньому вказані всі ціни без урахування транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися в процесі монтажу. Для нас важливо, щоб ціноутворення Мастер911 було абсолютно прозорим та зрозумілим кожному нашому клієнту. Для підвищення вашого комфорту при співпраці з Master911 ми завжди готові надати первинну консультацію та інформацію по орієнтовній вартості тієї чи іншої послуги. Як правило, спочатку названа вартість не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Всього три години після подачі заявки потрібно для приїзду кваліфікованого сантехніка тим нашим замовниками, які знаходяться в межах.

Працюємо в передмісті

Мешканцям передмістя () потрібно трохи більше часу на те, щоб дочекатися візиту майстра, - приблизно чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Мастер911 розпоряджається своїми сантехніками у більшості населених пунктів області (). Це не тільки гарантує приїзд фахівця в день оформлення заявки навіть тим, хто проживає у віддалених пунктах, але й дає можливість значно скоротити транспортні витрати.

У виняткових випадках, пов'язаних з підвищеною завантаженістю, приїзд сантехніка може бути відкладений на наступний день. Про це вас попередять, ще на етапі звернення до Мастер911.

Якщо вам потрібен професійний монтаж біде за ціною, яка приємно здивує, звертайтеся до нас, і ми обіцяємо, що вам сподобається наш сервіс і якість виконання робіт.