globe ru

Встановлення біде

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення біде стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики біде на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Біде
Назва Вартість
Усунути засмічення в біде Індивідуально
Демонтаж зливних труб Індивідуально
Монтаж зливних труб Індивідуально
Заміна зливної труби Індивідуально
Встановлення унітазу з функцією біде від 330 грн
Встановленн гігієнічного душу від 240 грн
Встановлення сифона для біде від 150 грн
Встановлення змішувача для біде від 210 грн
Усунути протікання в біде Індивідуально
Встановлення підлогового біде Індивідуально
Ремонт кришки в біде Індивідуально
Демонтаж біде Індивідуально
Заміна біде Індивідуально
Підключення біде до каналізації Індивідуально
Підключення біде до водопроводу Індивідуально
Підключення інсталяції біде Індивідуально
Підключення навісного біде Індивідуально

Ціни на Встановлення біде

Назва Вартість
Встановлення біде від 350 грн
Ремонт біде від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Однією із затребуваних на сьогодні послуг є установка біде в туалеті або в суміщеному санвузлі. За своєю конструкцією біде має велику схожість з унітазом, але відрізняється від нього способом подачі води та функціональним призначенням. Існує два типи біде: підлогові та підвісні.

Грамотна установка цього сантехнічного обладнання виконується згідно з рядом правил, і складається з наступних етапів:

 • підведення труб водопостачання та відведення;
 • підготовка біде до монтажу;
 • установка сифона та змішувача;
 • монтаж інсталяції для біде;
 • кріплення біде;
 • підключення до водопостачання та каналізації.

Біде є важливим сантехнічним приладом, якісна установка якого вимагає наявності професійних знань, навичок і певного досвіду.

Самостійна установка біде у ванній

Необхідність в установці нового сантехнічного обладнання, як біде, так і, наприклад, встановлення раковини - привід звернутися за допомогою до професійного сантехніка. Але чимало людей думають, що послуги сантехніка обійдуться дорого, і краще зробити монтаж біде своїми руками.

Однак тільки в одиничних випадках подібні дії можуть увінчатися успіхом, набагато частіше самостійні потуги обертаються невдачею, або, що ще гірше, - неприємними наслідками в майбутньому.

Ще одна поширена думка - звернутися до майстра «з вулиці», чиї послуги коштують дешевше. Це також помилка. По-перше, сума, яку з вас зажадають, ніде не прописана, і вона може бути будь-якою, в тому числі й значно вищою, ніж ви розраховували. По-друге, що б не сталося з вашим сантехнічним обладнанням, відповідальність на себе такий фахівець не візьме та ніякої гарантії не дасть.

Краще не ризикувати, а запросити перевіреного сантехніка, який швидко та якісно впорається з поставленим завданням. Розумний вихід, якщо вам необхідна установка інсталяції біде, - звернутися за допомогою до фахівця в Мастер911.

Мастер911: професійна установка навісного біде

Наші майстри щодня стикаються з установкою всіх видів сантехніки, наприклад, зі встановленням рушникосушки, завдяки чому володіють солідним досвідом роботи з різними типами конструкцій. Під час оформлення заявки ми просимо клієнта уточнити тип обладнання, яке необхідно встановити, а також місце та особливості його монтажу. Якщо зі слів замовника чітко зрозумілий обсяг необхідних робіт, то така послуга є стандартною, її ціна вказана в нашому прайс-листі та буде озвучена.

Якщо ж монтаж підвісного та підлогового біде пов'язаний з рядом нюансів, і визначити обсяг необхідних робіт без огляду майстром неможливо, то послуга вважається нестандартною. Її вартість назве майстер вже після приїзду на місце. Але ми гарантуємо, що названа ціна буде повністю відповідати тій, що вказана в прайс-листі.

Звернення в Мастер911, дозволяє розраховувати на:

 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • отримання консультації та інформації з монтажу та установки біде й ціни потрібної послуги;
 • швидкий виїзд сантехніка;
 • надання вам якісної послуги.

Сантехніки Мастер911 виявляють доброзичливість до клієнтів, відповідально та сумлінно ставляться до своєї роботи, акуратні, не курять на робочому місці та не вживають нецензурні слова.

Переваги звернення до Master911

Мастер911 не працює з «випадковими» фахівцями, всі наші майстри отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після перевірки документів, проходження навчання, а також обов'язкового складання іспиту на високий бал, що підтверджує їх кваліфікацію. Але навіть якщо вам довелося зустрітися з непрофесійною поведінкою майстра або допущеною ним помилкою, ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки та отримати гарантовану допомогу у вирішенні конфліктної ситуації.

Установка підлогового біде, як і будь-яка інша послуга сантехніка (встановлення змішувача чи встановлення кульового крана), проводиться згідно з договором, в якому детально описані умови відповідальності фахівця, критерії якості виконання робіт, а також сам процес. Наші майстри надають гарантії на свої послуги. Оплату можна здійснити готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення робіт клієнт отримує акт про виконання послуг.

Скільки коштує установка біде?

Якщо вас цікавить вартість будь-якої стандартної послуги, рекомендуємо ознайомитися з нашим прайс-листом. У ньому вказані всі ціни без урахування транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися в процесі монтажу. Для нас важливо, щоб ціноутворення Мастер911 було абсолютно прозорим та зрозумілим кожному нашому клієнту. Для підвищення вашого комфорту при співпраці з Master911 ми завжди готові надати первинну консультацію та інформацію по орієнтовній вартості тієї чи іншої послуги. Як правило, спочатку названа вартість не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Всього три години після подачі заявки потрібно для приїзду кваліфікованого сантехніка тим нашим замовниками, які знаходяться в межах.

Працюємо в передмісті

Мешканцям передмістя () потрібно трохи більше часу на те, щоб дочекатися візиту майстра, - приблизно чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Мастер911 розпоряджається своїми сантехніками у більшості населених пунктів області (). Це не тільки гарантує приїзд фахівця в день оформлення заявки навіть тим, хто проживає у віддалених пунктах, але й дає можливість значно скоротити транспортні витрати.

У виняткових випадках, пов'язаних з підвищеною завантаженістю, приїзд сантехніка може бути відкладений на наступний день. Про це вас попередять, ще на етапі звернення до Мастер911.

Якщо вам потрібен професійний монтаж біде за ціною, яка приємно здивує, звертайтеся до нас, і ми обіцяємо, що вам сподобається наш сервіс і якість виконання робіт.