Встановлення газового котла

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів

Відгуки по встановленню газових котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла повинна проводитися із суворим дотриманням встановлених норм, пожежної безпеки та порядку виконання всіх робіт кваліфікованим фахівцем, що володіє необхідним допуском.

Роботи з монтажу газового котла проводяться поетапно:

 1. Кріплення котла. Більшість моделей монтують до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів, що додаються в комплекті. До вибору приміщення висувається ряд вимог: наявність вікна та системи вентиляції. До встановленого газового обладнання приєднують трубу для відведення продуктів згоряння.
 2. Підключення до контуру опалення. Монтаж газових котлів передбачає попередню установку фільтра грубого очищення, що проводиться перед підключенням контуру опалення. Це необхідно для захисту котла від можливого сміття, без цього котел може швидко вийти з ладу.
 3. Підключення до контуру водопостачання. Цей етап виконується так само, як підключення до контуру опалення.
 4. Підключення до газової труби. При підключенні котла до газової труби потрібно дотримуватися норми встановлення газових котлів, застосовувати фільтри, герметизувати з'єднання паклею або спеціальною стрічкою ФУМ (не сантехнічною). Для сполучної комунікації використовується гнучкий гофрований металевий шланг.
 5. Перевірка герметичності. Тільки після належної перевірки герметичності всіх з'єднань можна здійснити перший запуск газового котла.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 володіють досвідом роботи з газовими котлами від всіх відомих виробників: Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Віссманн (Вісман / Viessmann), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Херманн (Hermann), Данко (Danko), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Нова Флоріда (Nova Florida), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Соллі (Солі / Solly), Атон (Aton), Фондітал (Fondital), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Део (Daewoo), Термона (Thermona), Атем (Аtem), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Маяк), Тіберіс (Tiberis), Нав'єн (Navien), Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Бонжуані (Bongioanni), Термекс (Thermex), Індесіт (Indesit), Різон (Reeson), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Новатек (Nova Tec), Тепловест (Teplowest), Ренс (Rens), Сайм (Сім / Sime), Вулкан (Vulkan), Альфа (Alpha), Кітурамі (Kiturami), Радіант (Radiant), Шафуто (Chaffoteaux) і багатьох інших.

Як формується ціна?

Майстри сервісу побутових послуг Master911 суворо дотримуються затвердженого прайсу, що відкидає ймовірність будь-якої маніпуляції з цінами. Вартість кожної нашої послуги прозора й абсолютно справедлива.

Щоб визначити до якого типу відноситься необхідна послуга або неполадка, при подачі заявки ми ставимо замовнику уточнювальні питання.

На основі отриманих відповідей ми визначаємо, що це:

 • Стандартні (базові) послуги/неполадки. В цьому випадку вартість послуги (наприклад, ціна установки газового котла) відома ще до приїзду майстра, вона фіксована й не змінюється.
 • Нестандартні (складно визначити) послуги/неполадки. Якщо заздалегідь неможливо визначити обсяг майбутніх робіт, то ми зорієнтуємо у приблизній вартості, точна ж розцінка буде вираховуватися фахівцем вже на місці після проведення діагностики. Ми гарантуємо, що вона буде точно відповідати затвердженому прайсу!

На остаточну вартість послуги з монтажу/демонтажу газового котла також впливають транспортні затрати й ціна необхідних витратних матеріалів.

Що Ви отримаєте?

Ключові переваги нашого сервісу:

 • Цілодобове приймання заявок 24/7;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Надання консультації та інформації про вартість установки газового котла та інших послуг;
 • Компетентність, доброзичливість, акуратність фахівців;
 • Обов'язкове прибирання майстром свого робочого місця після закінчення робіт;
 • Доступні й фіксовані ціни;
 • Можливість оплати зручним способом;
 • Надання акту виконаних робіт і гарантій на надані послуги.

Базові особливості сервісу:

 • Досвід. У нашому сервісі працюють виключно перевірені майстри, що володіють досвідом і відповідними доступами до газової техніки. Перед початком співпраці ми перевіряємо паспортні дані, проводимо співбесіду, майстер складає іспит.
 • Гарантія. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі послуги, а також на замінені під час ремонту деталі/запасні частини.
 • Договір. Після того надання послуг клієнт отримує на руки акт виконаних робіт.
 • Швидкість роботи. Залишивши заявку на підключення газового котла, перший запуск, монтаж або демонтаж, клієнт за кілька хвилин отримає перевіреного фахівця, який знаходиться найближче. Така логістика дозволяє приїхати майстру протягом 2-3 годин після оформлення заявки.
 • Всі послуги в одному місці. Master911 надає великий перелік кваліфікованих послуг з ремонту побутової техніки й різного виду побутових робіт. Також до нас можна звернутися для складання меблів, вивезення сміття, проведення сантехнічних, електромонтажних та багатьох інших типів робіт, що дозволяє в кожному випадку звертатися до перевірених майстрів сервісу Master911, замість того, щоб кожного разу шукати виконавця на різних (іноді й сумнівних) сайтах.

Як замовити майстра з установки газового котла?

 1. Подайте заявку. Заповніть форму на сайті або залиште її за телефоном.
 2. Дайте відповіді на уточнювальні запитання. Додаткова інформація дозволить отримати первинну консультацію ще до приїзду майстра й дізнатися вартість установки газового котла чи інших послуг.
 3. Надання послуг. У середньому через 3 години після оформлення заявки майстер виїжджає за вказаною адресою. Виконання роботи займає 1-2 години.

Виклик майстра в межах міста і по області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів, перший запуск, демонтаж котла або його заміна, звертайтеся в маркетплейс Master911.

Виїзд по місту

Якщо Ви перебуваєте в межах міста, то майстер приїде протягом 3 годин після оформлення заявки.

Виїзд в передмістя

Приїзд майстра в передмістя може відняти трохи більше часу - приблизно 4-5 годин.

Виїзд по області

Практично в кожному населеному пункті області у нас є перевірені кваліфіковані майстри, завдяки чому в більшості випадків на приїзд майстра можна розраховувати в день подачі заявки.

Гарантуємо оперативні, якісні послуги за доступною ціною на монтаж газових котлів - звертайтеся!