Встановлення ванни у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Тернополі

Відгуки по встановленню ванн у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка ванни вважається одним з найдорожчих і відповідальних моментів, і відбувається, як правило, на завершальній стадії ремонту у ванній. Виходячи з характеристик: типу, форми, розміру, ваги й виду матеріалу, з якого зроблена ванна, приймається рішення з питання вибору оптимального виконання необхідних робіт.

Потрібно брати до уваги, що кваліфікований монтаж ванни передбачає наявність навичок, спеціальних знань і досвіду, а також додержання умов, розуміння вимог, висунутих до кімнати.

Чи можна самому змонтувати ванну?

Спроби самотужки провести монтаж і установку сталевої, акрилової або чавунної ванни не рекомендуються. Оскільки це пов'язане з ризиком допущення будь-якої помилки, відхилення від стандартів або порушення правил безпеки. Наслідки цього підходу можуть бути досить неприємними: крім зниження якості комфорту та безпеки домочадців, з'явиться можливість того, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів.

Виклик некомпетентного, недосвідченого або неперевіреного виконавця зовсім не найкращий вибір. В першу чергу монтаж кутової, овальної або круглої ванни може затягнутися, а по-друге, на виконану послугу вам не дадуть жодних гарантійних зобов'язань. Краще не ризикувати, а викликати надійного, досвідченого, випробуваного майстра, який якісно та швидко здатний впоратися із завданням.

Мастер911: професійна установка овальної, круглої та кутової ванни

Майстри-сантехніки маркетплейса Мастер911 володіють солідним досвідом в монтажі чавунних, акрилових, металевих ванн різноманітних форм, габаритів і конструкцій.

Під час заповнення форми заявки на виклик майстра за адресою ми завжди ставимо замовнику ряд питань про обладнання, місце, побажання та особливості його монтажу, після цього зможемо зорієнтувати за вартістю послуги та надати початкову консультацію.

Ціни на всі типові сервісні послуги вказуються в сервісному прайсі та при першій прохання надаються клієнту. У тому випадку, коли ж буде потрібна нестандартна сервісна послуга, то точна сума буде визначена слюсарем-сантехніком під час приходу на місце, в результаті встановлення точного обсягу завдань. Однак ми гарантуємо, що ціна не буде різнитися з тією, яка прописана в прайсі.

Прийнявши рішення зателефонувати в наш сервіс, ви отримуєте:

  • можливість відправити заявку в будь-який день, в тому числі у вихідні та святкові дні, в режимі 24/7;
  • швидкий прихід майстра-сантехніка;
  • забезпечення якісної, надійної та гарантійної сервісної послуги - монтажу акрилової, сталевої або ж чавунної ванни;
  • консультацію та важливу інформацію про приблизну або ж остаточну розцінку сервісної послуги.

Наші професіонали не курять, не матюкаються, обов'язково прибирають робочу зону, проявляють серйозне ставлення до роботи, уважні й доброзичливі до всіх бажань замовників.

Переваги сервісу домашнього ремонту Master911

Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими майстрами, кожен з їх числа до отримання доступу до обслуговування замовників довів свою кваліфікацію, успішно склавши іспити та, крім того, пройшов верифікацію особистих документів і спеціалізоване навчання. Але, попри все це, ніхто не застрахований від можливих похибок, і ми завжди готові надати дієву допомогу в разі появи конфліктної ситуації.

Всі сервісні сантехніки завжди надають гарантію на послуги, що надаються. Розплатитися за роботу слюсаря-сантехніка - установку ванни - ви можете найкомфортнішим способом: готівкою або безготівковим перерахуванням. У тому випадку, якщо ви раптово помітили будь-яку помилку в діяльності майстра або зіткнулися з його непрофесійною дією, телефонуйте в нашу службу підтримки. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: установка ванни з масажем, ванни без ніжок або кутової ванни) робиться згідно з договором, в якому описані аспекти проведення робіт, тимчасові терміни, сам процес, конкретні умови відповідальності сантехніка. Кожен наш замовник отримує акт про виконання сервісних послуг після закінчення монтажних робіт.

Яка вартість якісної установки кутової, круглої або ж овальної ванни?

Якщо вам потрібно з'ясувати, скільки коштує установка чавунної ванни, ванни з джакузі або монтаж акрилової ванни, то ви зможете ознайомитися з нашим прайсом. Там вказуються розцінки на всі типові сервісні послуги, без вартості запчастин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході установки та транспортних витрат. Ми постійно працюємо над досягненням прозорого та зрозумілого кожному клієнту ціноутворення, а також до комфортного рівня обслуговування. З цією метою ми раді в будь-який момент надати нашим клієнтам початкову консультацію та зорієнтувати у приблизній ціні сервісної послуги. Зазвичай, зазначена вартість, яка була встановлена спочатку, не змінюється.

Замовлення майстра у Тернополі з виїздом по Тернопільській області

Виконуємо роботи по Тернопільській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має кваліфікованих, сертифікованих сантехніків в переважній більшості н.п. Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці). Тому, замовники, що знаходяться у віддалених населених пунктах, яким потрібна компетентна збірка, установка ванни, можуть розраховувати на надання замовленої послуги в день складання виклику. Подібний сервіс, крім очевидних плюсів, ще й дозволяє заощадити гроші на автотранспортних витратах. Час від часу бувають такі випадки, коли через підвищену сезонну завантаженість виїзд майстра-сантехніка вимушено переноситься на інший день. Про це рішення ми повідомляємо замовникам заздалегідь, на стадії оформлення замовлення на виклик.

Виконуємо заявки в межах Тернополя

Наші клієнти, які живуть в м. Тернопіль, можуть чекати виїзд майстра без вихідних - приблизно протягом трьох годин з моменту оформлення заявки в сервісі послуг Мастер911.

Виконуємо роботи в передмістях Тернополя

В разі, якщо ви перебуваєте в передмістях Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), приїзд сантехніка теж не зажадає занадто багато часу - приблизно чотири-п'ять годин.

Якщо вас зацікавила швидка установка ванни за розумною ціною, - телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Ви маєте можливість переконатися в рівні обслуговування нашими фахівцями та високій якості пропонованих послуг!