globe ru

Ремонт рушникосушки

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту рушникосушки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики рушникосушки (змійовик) на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Рушникосушка (змійовик)
Назва Вартість
Ремонт електричної рушникосушки від 210 грн

Ціни на Ремонт рушникосушки

Назва Вартість
Встановлення рушникосушки від 350 грн
Ремонт рушникосушки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

В разі виходу з ладу рушникосушки, як водяної, так і електричної, не варто відразу думати про її заміну, в більшості випадків досвідчений майстер швидко й недорого поверне її в робочий стан.

До поширених причин поломки рушникосушки можна віднести:

 • заводський брак одного з елементів конструкції;
 • поява накипу й корозії;
 • погана якість матеріалів, з яких виготовлено обладнання;
 • утворення засмічення у водопровідній системі;
 • механічні пошкодження;
 • згорів ТЕН.

Незалежно від моделі пристрою та типу поломки, ремонт чи  встановлення рушникосушки не рекомендується проводити самостійно або довіряти його неперевіреному майстру. Це стосується й будь-яких інших робіт, наприклад, встановлення змішувача. У разі, якщо в процесі ремонту буде допущена помилка, то її наслідком стане не тільки відсутність очікуваного результату, але й посилення проблеми, вирішення якої обійдеться більш серйозними витратами часу та грошей.

Найчастіше замовники звертаються за допомогою фахівця при виявленні таких проявів некоректної роботи рушникосушки:

 • не відбувається нагрів;
 • протікання води або іншої рідини, якою наповнена конструкція;
 • несправність теплообмінника;
 • поломка крана;
 • пристрій пропускає електрику.

Звертайтеся в Мастер911, наші сантехніки професійно виконають необхідний спектр робіт: від очищення і промивання труб, заміни несправних деталей до лагодження термореле та багато іншого.

Мастер911: професійний ремонт рушникосушки

Наші сантехніки регулярно виїжджають на виклики замовників для надання повного спектру професійних послуг з установки та ремонту водяних і електричних рушникосушок. Під час звернення ми просимо клієнтів уточнити тип і модель несправного обладнання та описати виниклі в його роботі проблеми. На основі цих даних ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю майбутнього ремонту.

Якщо зі слів замовника можна однозначно визначити, в чому полягає причина виниклої несправності й обсяг необхідних робіт з її усунення, то послуга вважається стандартною, і її ціну ми назвемо ще до виїзду майстра. Якщо ж без очного огляду обладнання з'ясувати причину пошкодження неможливо, то ціна ремонту рушникосушки буде озвучена фахівцем після приїзду до вас. Ми гарантуємо, що вона співпаде з сумою, вказаною в прайсі.

Кожен замовник, який звернувся в Master911, вправі розраховувати на:

 • прийом та оформлення заявки в будь-який зручний йому час доби;
 • надання грамотної консультації щодо майбутнього ремонту рушникосушки та ціни;
 • швидкий виїзд кваліфікованого сантехніка за вказаною вами адресою;
 • бездоганну якість роботи, як ремонту рушникосушки, так і встановлення раковини чи інших послуг.

Після завершення будь-якої наданої нашими майстрами послуги вони наводять порядок на своєму робочому місці. Подавши заявку в Мастер911, ви можете не сумніватися в тому, що до вас приїде досвідчений, ввічливий і відповідальний майстер, який не вживає нецензурні слова й не курить.

Переваги звернення до Мастер911

Всі наші фахівці були допущені до обслуговування замовників тільки після пред'явлення своїх документів, проходження навчання та складання іспиту на високий бал. Тому, звертаючись до нас, ви не ризикуєте впустити в будинок незнайому людину, яка може виявитися грубіяном або володіти сумнівною компетентністю, затягнути роботу за часом або попросити завищену вартість за свою роботу.

Крім цього у нас є служба підтримки, куди кожен клієнт може звернутися, якщо ним була виявлена ​​будь-яка помилка в виконаної майстром роботи або йому довелося зіткнутися з непрофесійною поведінкою сантехніка. Ми надамо допомогу в вирішенні конфлікту, що виник, в мінімальні терміни.

Всі наші фахівці беруть на себе всю відповідальність за якість виконаного ремонту і видають клієнтам гарантійні зобов'язання. По завершенні роботи ви отримаєте акт виконаних послуг. Розрахуватися з майстром можна готівкою або безготівковим переказом.

У скільки обійдеться ціна ремонт рушникосушки?

Ціни на всі стандартні послуги, не враховуючи транспортних витрат і вартості додаткових деталей/запасних частин, вказані в прайс-листі Мастер911. Наше ціноутворення справедливе, абсолютно прозоре та подане у зрозумілій для кожного, хто звернувся до нас, формі. Ви завжди можете розраховувати на отримання професійної консультації та інформації про вартість необхідної послуги. Найчастіше вона не змінюється.

Виклик майстра в з виїздом по області

Працюємо в межах

Клієнти, що знаходяться в, можуть розраховувати на виїзд до них сантехніка вже через 3 години.

Працюємо в передмісті

Замовникам, які живуть в передмісті () потрібно почекати приїзду майстра трохи довше - в середньому, чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених сантехніків у більшості населених пунктів області (), завдяки чому ті клієнти, які живуть у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд фахівця в той же день, коли була подана заявка. Додатковий плюс для наших замовників - скорочення транспортних витрат.

Якщо візит фахівця з поважної причини вимушено переноситься на наступний день, вас про це попередять завчасно.

Якщо ви бажаєте викликати досвідченого сантехніка, який оперативно та якісно виконає ремонт рушникосушки за ціною, що не перевищує середніх розцінок, або проведе встановлення кульового крана чи іншу послугу, - звертайтеся в Мастер911. Ми гарантуємо: пропонований нами рівень сервісу вас приємно здивує!