Встановлення ванни у Кременчуці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кременчуці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Кременчуці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Кременчуці

Відгуки по встановленню ванн у Кременчуці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як правило, на завершальному етапі ремонту у ванній кімнаті проводиться монтаж ванни. Залежно від типу, розміру, ваги, форми та матеріалу виготовлення ванни, приймається рішення про те, як оптимально зробити необхідні роботи.

Треба брати до уваги, що кваліфікована установка ванни вимагає наявність навичок, досвіду та спеціальних знань, а також дотримання умов, розуміння функціональних якостей, що висуваються до кімнати.

Чи можливо власноруч змонтувати ванну?

Спроби власними руками здійснити монтаж та встановлення сталевої, чавунної або акрилової ванни не рекомендуються. Оскільки це пов'язано з невиправданим ризиком порушення правил безпеки, відступу від стандартів або допущення будь-якої помилки. Наслідки подібного можуть виявитися дуже серйозними: крім зниження якості комфорту та безпеки членів сім'ї, з'явиться загроза в тому, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів.

Звернення за допомогою до неперевіреного, недосвідченого та некомпетентного виконавця це зовсім не найкращий вибір. По-перше, монтаж кутової, круглої або овальної ванни може зайняти занадто багато часу, і що не менш важливо, на сантехнічну послугу, що надається, вам не дадуть жодних гарантійних умов. Не варто наражати себе на ризик, а запросити досвідченого, випробуваного, надійного майстра, який якісно, надійно і швидко зможе впоратися із замовленою роботою.

Майстер911: якісне встановлення та складання кутової ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу Master911 мають солідний досвід у монтажі акрилових, металевих, чавунних ванн будь-яких конструкцій, форм та габаритів.

На стадії відправлення виклику техніка за адресою, ми задаємо клієнту кілька важливих актуальних питань про сантехнічне обладнання, побажання, місце та особливості його монтажу, після чого готові зорієнтувати за ціною сервісної послуги та видати початкову рекомендацію.

Розцінки на всі стандартні роботи є у нашому прайс-листі, і при першому запиті надаються клієнту. У тому випадку, коли ж буде потрібна нетипова сервісна послуга, тоді остаточна розцінка буде встановлена слюсарем-сантехніком вже після приходу на місце після визначення точного обсягу завдань. Однак ми гарантуємо, що вартість не відрізнятиметься від тієї, яка написана в прайсі.

Прийнявши рішення зателефонувати до сервісу Master911, ви отримаєте:

  • консультацію та інформацію про приблизну або конкретну ціну роботи;
  • забезпечення надійної, гарантійної та якісної послуги - монтаж круглої, кутової або овальної ванни;
  • швидкий приїзд професійного, досвідченого та сертифікованого сантехніка;
  • приємну можливість оформити заявку будь-якого дня, в режимі 24/7, без вихідних та свят.

Наші техніки обов'язково прибирають робоче місце, не лаються, демонструють серйозне ставлення до своїх обов'язків, не палять, доброзичливі та чуйні до всіх бажань замовників.

Переваги сервісу Master911

Ми працюємо тільки з надійними сантехніками, кожен з них перед отриманням допуску до обслуговування клієнтів підтвердив свій професіоналізм, з успіхом склавши тестовий іспит, а також пройшов спеціальне навчання та перевірку документів. Але, попри подібні заходи, не слід виключати людський фактор, і тому ми готові надати ефективне сприяння виникненню конфліктної ситуації.

Всі наші майстри-сантехніки завжди надають гарантію на сервісні послуги. При оплаті за роботу слюсаря-сантехніка - монтаж та приєднання ванни - вам доступні кілька варіантів: готівкою або безготівковим переказом. Якщо вам довелося помітити будь-яку помилку в роботі майстра або зіткнутися з його некоректною дією, терміново звертайтеся до нашої служби підтримки. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: установка ванни без ніжок, ванни з масажем або кутової ванни) здійснюється згідно з договором, де відображені аспекти виконання робіт, терміни виконання, умови відповідальності майстра, сам технологічний процес. Після завершення настановних робіт ви отримаєте акт про виконання послуг.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вас зацікавить, скільки коштує складання ванни з джакузі, монтаж акрилової ванни або встановлення чавунної овальної ванни, то ви можете ознайомитися з нашими розцінками. У документі є розцінки на стандартні сервісні послуги без вартості запасних частин, розхідників, які можуть знадобитися в процесі монтажу та автотранспортних витрат. Ми постійно прагнемо абсолютно прозорого та максимально зрозумілого будь-якого клієнта формування цін, а також високого рівня комфорту. З цією метою ми готові в будь-який момент видати замовникам, що подзвонили нам, оперативну консультацію і зорієнтувати за приблизною вартістю послуги, що цікавить. Зазвичай, попередньо названа вартість не змінюється.

Замовлення майстра у Кременчуці з виїздом по Полтавській області

Співпрацюємо з клієнтами по Полтавській області

Сервіс Master911 має кваліфікованих, сертифікованих сантехніків в основній масі населених пунктів області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Завдяки цьому замовники, які перебувають у далеких точках, яким потрібна професійна установка, збирання ванни, можуть сподіватися на надання їм сантехнічної послуги у день подання заявки. Цей сервіс, крім явних позитивних нюансів, до того ж дає можливість заощадити кошти на транспортних витратах. Часом трапляються такі випадки, коли через підвищену сезонну зайнятість виїзд фахівця згідно з обставинами переноситься на найближчу дату. Щодо цього ми повідомляємо замовникам заздалегідь, на етапі оформлення замовлення на виклик.

Робота ведеться в м. Кременчук

Замовники, що звернулися до нас, які знаходяться в м. Кременчук, можуть сподіватися на оперативний виїзд спеціаліста - приблизно протягом 3 годин від часу оформлення заявки в сервісі послуг Master911.

Працюємо в передмісті Кременчука

Якщо ви мешкаєте в приміській зоні Кременчука (Горішні Плавні, Мала Кохнівка, Новоселівка, Ялинці, Садки, Кам'яні Потоки, Чечелеве, Білецьківка, П'ятихатки, Омельник, Вільна Терешківка, Нова Знам'янка, Гориславці, Піщане), прибуття професіонала теж не займе багато часу - орієнтовно чотири-п'ять годин.

У тому випадку, якщо вас цікавить оперативне встановлення ванни, ціна якої вам сподобається, звертайтесь до нашого сервісу.

Оформивши договір з нами, ви особисто маєте можливість переконатися в рівні технічного обслуговування, що надається нашими фахівцями, і високій професійній якості пропонованих послуг!