Ремонт кульового крану

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Усунути засмічення в крані

Усунути протікання в крані

Ремонт кульового крана на стояку

Заміна підвідних кранів

Цінові пропозиції по ремонту кульових кранів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 дней назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кульових кранів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кульових кранів

Відгуки по ремонту кульових кранів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Незважаючи на те, що кульовий кран відноситься до одного з найнадійніших, які не потребують обслуговування, типів запірної арматури, вкрай рідко, але все ж таки він може вийти з ладу. Найчастіше це призводить до порушення правил експлуатації: наприклад, робота крана з проміжним положенням затвора, використання додаткових важелів з метою подовження ручки для відкриття або закриття крана, гідравлічний удар, викликаний різким відкриттям/закриттям крана та деяких інших.

До найпоширеніших типів поломки даного обладнання можна віднести:

 • Не герметично перекривається потік. Зазвичай подібна проблема вказує на пошкодження торцевого ущільнення кулі або на її абразивне зношування.
 • По штоку крана спостерігається протікання. Проблема обумовлена пошкодженням кільця ущільнювача штока.
 • Кран не вдається відкрити або закрити. Виникнення такої поломки зазвичай вказує на прикипання кулі. Її доведеться замінити на нову.

Самостійні спроби зремонтувати затворний пристрій далеко не завжди увінчуються успіхом, що обумовлено необхідністю в наявності спеціальних знань, досвіду та набору спеціальних інструментів. Найрозумніше не ризикувати та довірити виконання цієї копіткої роботи перевіреному фахівцю, звернувшись до Master911.

Мастер911: професійний ремонт будь-якого кульового крана

Наші сантехніки мають необхідну кваліфікацію та солідний практичний досвід у проведенні ремонту кульових кранів усіх типів. Кожному клієнту ми ставимо кілька уточнювальних питань про особливості запірної арматури, що дала збій, і просимо описати проблему. На основі даних клієнтом відповідей, ми готові надати йому первинну консультацію та вказати вартість необхідної послуги.

У деяких випадках з опису замовника обсяг потрібних робіт можна встановити з максимальною точністю. Тоді йдеться про стандартну послугу та її вартість буде названо ще на етапі оформлення заявки. Якщо без огляду неможливо точно встановити обсяг необхідних ремонтних робіт, то послуга вважається нестандартною, і її ціну буде названо спеціалістом вже після приїзду на місце. Але Мастер911 гарантує, що вона точно відповідатиме тій сумі, яка вказана в нашому прайс-листі.

При зверненні до Master911 ви можете розраховувати на:

 • цілодобове оформлення заявки;
 • отримання первинної консультації щодо послуги та її вартості;
 • виїзд сантехніка приблизно за три години (залежить від вашої віддаленості);
 • професійний ремонт пластикового кульового крана, а також встановлення кульового крана.

Всі фахівці, з якими ми працюємо, мають необхідні знання, навички та великий практичний досвід. Вони привітні та ввічливі, завжди підтримують чистоту на робочому місці, не використовують нецензурну лексику та не палять.

Переваги звернення до Мастер911

Немає нічого дивного в тому, що запрошення до своєї оселі чужої людини у багатьох викликає дискомфорт. Це пов'язано з ризиком зіткнутися з грубим ставленням, неакуратною чи неякісною роботою, зволіканнями з термінами тощо. Стаючи клієнтом Мастер911, вам не варто турбуватися про щось подібне: всі наші сантехніки – надійні виконавці, які пройшли перевірку документів, навчання та успішно склали іспит. Кожен із майстрів отримав допуск до обслуговування клієнтів лише після перерахованих етапів.

Оскільки повністю відкидати людський чинник не можна, ми просимо наших замовників при виявленні будь-яких недоліків у роботі майстра або його непрофесійної поведінки звертатися до нашої служби підтримки. Ми завжди готові надати допомогу у розв'язанні конфлікту.

Яку б послугу ви не замовили: терміновий ремонт кульового крана на кухні, на стояку, встановлення раковинивстановлення змішувача або будь-яку іншу, сантехнік, який її виконає, візьме на себе повну відповідальність за якість кінцевого результату та надасть гарантії. Після закінчення ремонту ви отримаєте акт виконаних робіт. Оплату можна зробити готівкою або безготівковим переказом.

Скільки коштує виконання ремонту кульового крана?

Ми прагнемо, щоб кожен клієнт з легкістю розібрався в нашому ціноутворенні, саме тому ми подбали про його абсолютну прозорість і доступність для розуміння. Ціни на всі стандартні послуги (без урахування вартості запасних деталей та витратних матеріалів, а також транспортних витрат) детально наведено у прайс-листі Мастер911. Крім цього, ми завжди готові проконсультувати своїх клієнтів з будь-якої послуги, що цікавить, і озвучити її приблизну вартість. Зазвичай, вона не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

На максимально швидкий виїзд спеціаліста – в середньому, через три години після подачі заявки, можуть розраховувати ті наші клієнти, які проживають у.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті (), то на візит сантехніка можете розраховувати приблизно через 4-5 годин.

Працюємо по області

Якщо вас цікавить професійний ремонт кульового крана у ванній кімнаті, або будь-яка інша робота, наприклад, встановлення рушникосушки то вам нададуть цю послугу вже в день подачі заявки, навіть якщо ви живете в одному з віддалених пунктів. Такий сервіс обумовлений тим, що Мастер911 має своїх перевірених майстрів у більшості населених пунктів області (). Це додатково дозволяє нашим замовникам скоротити транспортні витрати.

У тому випадку, коли через поважну причину, наприклад, через підвищену сезонну завантаженість, приїзд сантехніка вимушено переноситься на інший день, вам про це повідомлять заздалегідь – ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вам потрібен професійний, оперативний та прийнятний за вартістю ремонт кульового крана в ванній – станьте клієнтами Мастер911, і ми обіцяємо повністю задовольнити всі ваші очікування.