globe ru

Ремонт кульового крану

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту кульового крану стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики крана (вентиль) на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кран (вентиль)
Назва Вартість
Усунути засмічення в крані Індивідуально
Усунути протікання в крані Індивідуально
Ремонт кульового крана на стояку Індивідуально
Заміна підвідних кранів від 60 грн

Ціни на Ремонт кульового крану

Назва Вартість
Встановлення кульового крана від 350 грн
Ремонт кульового крану від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Незважаючи на те, що кульовий кран відноситься до одного з найнадійніших, які не потребують обслуговування, типів запірної арматури, вкрай рідко, але все ж таки він може вийти з ладу. Найчастіше це призводить до порушення правил експлуатації: наприклад, робота крана з проміжним положенням затвора, використання додаткових важелів з метою подовження ручки для відкриття або закриття крана, гідравлічний удар, викликаний різким відкриттям/закриттям крана та деяких інших.

До найпоширеніших типів поломки даного обладнання можна віднести:

 • Не герметично перекривається потік. Зазвичай подібна проблема вказує на пошкодження торцевого ущільнення кулі або на її абразивне зношування.
 • По штоку крана спостерігається протікання. Проблема обумовлена пошкодженням кільця ущільнювача штока.
 • Кран не вдається відкрити або закрити. Виникнення такої поломки зазвичай вказує на прикипання кулі. Її доведеться замінити на нову.

Самостійні спроби зремонтувати затворний пристрій далеко не завжди увінчуються успіхом, що обумовлено необхідністю в наявності спеціальних знань, досвіду та набору спеціальних інструментів. Найрозумніше не ризикувати та довірити виконання цієї копіткої роботи перевіреному фахівцю, звернувшись до Master911.

Мастер911: професійний ремонт будь-якого кульового крана

Наші сантехніки мають необхідну кваліфікацію та солідний практичний досвід у проведенні ремонту кульових кранів усіх типів. Кожному клієнту ми ставимо кілька уточнювальних питань про особливості запірної арматури, що дала збій, і просимо описати проблему. На основі даних клієнтом відповідей, ми готові надати йому первинну консультацію та вказати вартість необхідної послуги.

У деяких випадках з опису замовника обсяг потрібних робіт можна встановити з максимальною точністю. Тоді йдеться про стандартну послугу та її вартість буде названо ще на етапі оформлення заявки. Якщо без огляду неможливо точно встановити обсяг необхідних ремонтних робіт, то послуга вважається нестандартною, і її ціну буде названо спеціалістом вже після приїзду на місце. Але Мастер911 гарантує, що вона точно відповідатиме тій сумі, яка вказана в нашому прайс-листі.

При зверненні до Master911 ви можете розраховувати на:

 • цілодобове оформлення заявки;
 • отримання первинної консультації щодо послуги та її вартості;
 • виїзд сантехніка приблизно за три години (залежить від вашої віддаленості);
 • професійний ремонт пластикового кульового крана, а також встановлення кульового крана.

Всі фахівці, з якими ми працюємо, мають необхідні знання, навички та великий практичний досвід. Вони привітні та ввічливі, завжди підтримують чистоту на робочому місці, не використовують нецензурну лексику та не палять.

Переваги звернення до Мастер911

Немає нічого дивного в тому, що запрошення до своєї оселі чужої людини у багатьох викликає дискомфорт. Це пов'язано з ризиком зіткнутися з грубим ставленням, неакуратною чи неякісною роботою, зволіканнями з термінами тощо. Стаючи клієнтом Мастер911, вам не варто турбуватися про щось подібне: всі наші сантехніки – надійні виконавці, які пройшли перевірку документів, навчання та успішно склали іспит. Кожен із майстрів отримав допуск до обслуговування клієнтів лише після перерахованих етапів.

Оскільки повністю відкидати людський чинник не можна, ми просимо наших замовників при виявленні будь-яких недоліків у роботі майстра або його непрофесійної поведінки звертатися до нашої служби підтримки. Ми завжди готові надати допомогу у розв'язанні конфлікту.

Яку б послугу ви не замовили: терміновий ремонт кульового крана на кухні, на стояку, встановлення раковинивстановлення змішувача або будь-яку іншу, сантехнік, який її виконає, візьме на себе повну відповідальність за якість кінцевого результату та надасть гарантії. Після закінчення ремонту ви отримаєте акт виконаних робіт. Оплату можна зробити готівкою або безготівковим переказом.

Скільки коштує виконання ремонту кульового крана?

Ми прагнемо, щоб кожен клієнт з легкістю розібрався в нашому ціноутворенні, саме тому ми подбали про його абсолютну прозорість і доступність для розуміння. Ціни на всі стандартні послуги (без урахування вартості запасних деталей та витратних матеріалів, а також транспортних витрат) детально наведено у прайс-листі Мастер911. Крім цього, ми завжди готові проконсультувати своїх клієнтів з будь-якої послуги, що цікавить, і озвучити її приблизну вартість. Зазвичай, вона не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

На максимально швидкий виїзд спеціаліста – в середньому, через три години після подачі заявки, можуть розраховувати ті наші клієнти, які проживають у.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті (), то на візит сантехніка можете розраховувати приблизно через 4-5 годин.

Працюємо по області

Якщо вас цікавить професійний ремонт кульового крана у ванній кімнаті, або будь-яка інша робота, наприклад, встановлення рушникосушки то вам нададуть цю послугу вже в день подачі заявки, навіть якщо ви живете в одному з віддалених пунктів. Такий сервіс обумовлений тим, що Мастер911 має своїх перевірених майстрів у більшості населених пунктів області (). Це додатково дозволяє нашим замовникам скоротити транспортні витрати.

У тому випадку, коли через поважну причину, наприклад, через підвищену сезонну завантаженість, приїзд сантехніка вимушено переноситься на інший день, вам про це повідомлять заздалегідь – ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вам потрібен професійний, оперативний та прийнятний за вартістю ремонт кульового крана в ванній – станьте клієнтами Мастер911, і ми обіцяємо повністю задовольнити всі ваші очікування.