globe ru

Встановлення раковини

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення раковини стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики раковини на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Раковина
Назва Вартість
Встановлення раковини на стіну Індивідуально
Встановлення вбудованої раковини Індивідуально
Встановлення підвісної раковини Індивідуально
Встановлення раковини з тумбою Індивідуально
Встановлення накладної раковини Індивідуально
Встановлення раковини чаші на стільницю Індивідуально
Встановлення перукарської мийки Індивідуально
Заміна раковини від 210 грн
Демонтаж раковини від 120 грн
Встановлення сифона в раковині від 150 грн
Встановлення напівавтоматичного сифона Індивідуально
Підключення сифона до раковини Індивідуально
Заміна труб під раковиною Індивідуально
Встановлення змішувача на раковину від 210 грн
Встановлення прихованого змішувача від 270 грн
Встановлення електричного змішувача від 150 грн
Встановлення труб під змішувач від 210 грн
Заміна змішувача від 270 грн
Демонтаж змішувача від 150 грн

Ціни на Встановлення раковини

Назва Вартість
Встановлення раковини від 350 грн
Ремонт раковини від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Попри велику різноманітність конструкцій раковин, пропонованих сучасними виробниками, все ж основні етапи установки у них загальні:

 1. проводять монтажні роботи: визначають оптимальне місце для установки раковини та її висоту, проводять розмітку, з урахуванням її типу, встановлюють кронштейни;
 2. кріплять умивальник, монтують змішувач;
 3. під'єднують раковину до водопостачання, перевіряють з'єднання на предмет його герметичності;
 4. підключають до системи каналізації: встановлюють сифон і виробляють контрольний злив води;
 5. тестують працездатність системи.

Матеріали виготовлення раковини, їх особливості

Ключовий фактор, від якого залежить практичність і довговічність умивальника, - матеріал виготовлення. На сьогодні виробники пропонують великий асортимент моделей з таких матеріалів:

 • Кераміка. Найчастіше раковини виготовляють саме з кераміки. Її дорожчий та якісний різновид - фарфор, бюджетний - сантехнічний фаянс. Керамічні моделі відрізняються естетичністю, довговічністю, простотою в догляді, але з ними слід бути акуратними через властиву цьому матеріалу крихкість.
 • Камінь натуральний. Вироби з натурального каменю відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, екологічністю, унікальною стійкістю до утворення та поширення грибка, невибагливістю у догляді, довговічністю.
 • Камінь штучний. Найчастіше зустрічаються умивальники з акрилового каменю. За зовнішнім виглядом і основними параметрами вони дуже схожі з моделями з натурального матеріалу. До переваг моделей зі штучного каменю можна віднести порівняно невелику вагу, простоту в установці, гігієнічність і зносостійкість.
 • Сталь. В асортименті сучасних раковин зустрічаються різноманітні за дизайном моделі, виготовлені з нержавіючої сталі, до складу якої включені хром і нікель. Вони славляться своїми антикорозійними властивостями, стійкістю до різних механічних пошкоджень, температурних перепадів, а також впливу агресивних речовин. Вони не вимагають складного догляду та мають великий експлуатаційний ресурс.
 • Скло. Скляні моделі виглядають дуже красиво, але й коштують дорого. Раковини виготовляють зі спеціального високоміцного скла, що робить їх надійними та довговічними. Їхнім єдиним недоліком виступає необхідність в постійному та ретельному догляді.

Типи раковин і особливості їх установки

До найбільш популярних типів раковин, серед пропонованих сучасними виробниками, можна віднести:

 • Підвісні (консольні). Такі моделі, незалежно від їх габаритів і форми, славляться простотою монтажу. До стіни їх кріплять за допомогою кронштейнів.
 • Вбудовувані. Перевагою вбудованих в стільницю тумби або столу моделей виступає їх естетичність, головним чином завдяки прихованим всередині комунікаціям.Підключення до систем водопроводу й каналізації здійснюється майже ідентично тому, як це відбувається з іншими типами умивальників, різниця спостерігається лише на стадії установки самої чаші.
 • З п'єдесталом. "Тюльпани" відрізняються наявністю спеціальної конструкції, на яку спирається чаша - п'єдесталу. Завдяки прихованим всередині комунікаціям, умивальники цього типу виглядають дуже привабливо та користуються великою популярністю. Монтаж цієї моделі повинен проводитися на абсолютно рівну поверхню підлогового покриття.
 • З напівп'єдесталом. У цьому випадку опора не досягає статі, а кріпиться до стіни. В установці такої раковини важливо відстежити, щоб злив був виведений на певній висоті.
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, найголовніше - грамотно підготувати стільницю під монтаж чаші: переконатися в повному збігу зливу раковини з отвором у стільниці. Якщо обраний умивальник нещільно прилягає до основи, потрібно скористатися прозорим герметиком.

Типові помилки при установці раковини у ванній

Попри те, що монтаж раковини не належить до розряду надскладних завдань, людьми, які зважилися на самостійне виконання цієї роботи або довірили її некваліфікованому майстру, часто допускається ряд грубих помилок. Їх наслідком може стати не тільки поява протікання, але й травм через падіння недостатньо міцно закріпленої раковини. Це стосується й інших сантехнічних робіт, наприклад, встановлення змішувача.

Поширені помилки та їх наслідки:

 • Установка нової раковини на кріплення, що залишилися від минулого. Результат - ненадійна фіксація сантехніки та ризик її падіння.
 • Надмірне затягування кріплень раковини (внаслідок цього може розколотися чаша) або водопровідних шлангів/сифона (можуть з'явитися протікання).
 • Зрив різьби. Внаслідок цього доведеться міняти елементи кріплення.
 • Відступ між стіною та чашею раковини. Якщо стик не змазати герметиком, це призведе до патьоків на стіні.
 • Нерівність установки. У процесі монтажу необхідно орієнтуватися не на стики плитки, а перевіряти горизонтальність установки за допомогою будівельного рівня.

Щоб уникнути цих і багатьох інших помилок підчас установки раковини варто звернутися в Мастер911. Кваліфіковані фахівці оперативно приїдуть на місце та бездоганно виконають необхідну послугу.

Master911: професійна установка раковини

Наші сантехніки мають великий практичний досвід в установці умивальників всіх типів і з різних матеріалів, оскільки щодня стикаються з наданням такої послуги та інших, наприклад, встановлення рушникосушки. При подачі заявки на виклик майстра, ми ставимо клієнту ряд необхідних питань про сантехнічне обладнання, його особливості та плановане місце установки. На основі отриманої інформації ми завжди готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за ціною потрібної послуги.

Якщо з відповідей клієнта обсяг необхідних робіт однозначно зрозумілий, то таку послугу називають стандартною, і її вартість буде названа точно.

В ситуації, коли зі слів замовника складно визначити необхідний обсяг робіт, ціна послуги буде озвучена майстром вже на місці, після проведення очного огляду. Ми гарантуємо її точну відповідність тій сумі, яка прописана в прайс-листі.

Прийнявши рішення звернутися в Мастер911, ви можете абсолютно точно бути впевнені у:

 • можливості подати заявку в будь-який час доби, без вихідних;
 • отриманні грамотної консультації;
 • оперативному виїзді до вас фахівця;
 • бездоганній якості установки умивальника.

Наші майстри - не тільки фахівці високої кваліфікації, але ще й ввічливі, доброзичливі та відповідальні люди. Вони обов'язково підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають нецензурні слова.

Які переваги звернення до Мастер911?

Ризику зіткнутися з наслідками запрошення в будинок неперевіреного сантехніка, який може поповодитися грубо, виявиться без відповідної кваліфікації або затягне роботу за часом, немає. Абсолютно всі фахівці Мастер911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, обов'язкове навчання та успішне складання іспиту на підтвердження кваліфікації. І тільки після цього вони отримують допуск до обслуговування замовлень.

Якщо раптом ви відзначили помилку, допущену сантехніком, повідомте про це в службу підтримки Мастер911. Ми візьмемо до уваги вашу претензію та надамо оперативну допомогу в розв'язанні виниклої проблеми.

Всі наші фахівці беруть на себе повну відповідальність за якість своїх послуг і надають гарантійні зобов'язання. Коли установка умивальника з тумбою або інша сантехнічна послуга буде успішно завершена, ви отримаєте акт виконаних робіт. Оплату можна здійснити готівкою або безготівковим переказом.

Скільки коштує установка раковини у ванній?

Вартість всіх стандартних послуг (без урахування транспортних витрат і ціни додаткових запчастин і витратних матеріалів) вказана в прайс-листі Мастер911. Тому кожен клієнт має можливість назвати потрібну йому послугу й отримати грамотну первинну консультацію та інформацію про вартість майбутньої роботи. Тому, якщо мова йде про встановлення раковини у ванній, ціна буде названа точно, після того, як замовник відповість на ряд запитань про тип сантехніки, матеріал її виготовлення, особливості розміщення. У більшості випадків названа спочатку ціна не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Для тих наших замовників, які проживають в межах, час очікування майстра складе приблизно три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті (), то очікування візиту сантехніка займе трохи більше часу - близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених майстрів з великим досвідом роботи в більшості населених пунктів області (). Внаслідок цього, ті наші клієнти, які живуть у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд до них фахівця для монтажу раковини в стільницю або інших робіт в день подачі заявки. Додатковий плюс - економія на транспортних витратах. Дуже рідко, візит сантехніка може бути перенесений на завтра (про це вас повідомлять заздалегідь).

Цікавить якісна та оперативна установка раковини, ціна якої приємно здивує, установка тумби під раковину, встановлення кульового крана або будь-яка інша професійна послуга сантехніка? Звертайтеся в Мастер911, і ми обіцяємо, що ви повністю залишитеся задоволені рівнем сервісу, що надається!