globe ru

Встановлення кульового крану

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення кульового крану стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики крана (вентиль) на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кран (вентиль)
Назва Вартість
Встановлення кульового крана на металопластикових труб Індивідуально
Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу Індивідуально
Встановлення кульового крана на пластикову трубу Індивідуально
Встановлення крана на чавунну трубу Індивідуально
Встановлення кутового крана Індивідуально
Встановлення крана маєвського Індивідуально
Встановлення кульового крана на стояк Індивідуально
Встановлення крана маевского на полотенцесушитель Індивідуально
Встановлення кульового крана на батарею Індивідуально
Встановлення триходового крана Індивідуально
Заміна крана маєвського Індивідуально
Заміна кутового крана Індивідуально
Заміна триходового крана Індивідуально
Заміна вентиля гарячої води Індивідуально
Заміна крана радіатора опалення Індивідуально
Демонтаж кульового крана Індивідуально
Підключення крана до водопроводу Індивідуально
Встановлення крана для пісуара Індивідуально

Ціни на Встановлення кульового крану

Назва Вартість
Встановлення кульового крана від 350 грн
Ремонт кульового крану від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Наявність водопостачання у квартирі, власному будинку або в приміщенні промислового призначення передбачає необхідність у використанні запірної арматури, призначеної для забезпечення можливості регулювати натиск води, включати та при необхідності її відключати.

Найбільш затребуваним для цих цілей механізмом виступає кульовий кран, що відрізняється від інших сантехнічних пристроїв технічною простотою, високою надійністю та довговічністю.

Попри те, що установка кульового крана на пластикову трубу або на трубу з іншого матеріалу не є чимось складним, все ж довірити цю роботу рекомендується професіоналу, котрий володіє практичними навичками та досвідом. Річ у тому, що запорукою успіху грамотної установки запірної арматури, виступає грамотний процес підготовки: перевірка якості готового різьблення, при необхідності його самостійна нарізка, вибір оптимального кульового крана.

Зрозуміти, чи правильно була проведена установка кульового крана на металопластикову трубу, дуже просто: якщо в процесі монтажу була допущена помилка, то з часом проявляться такі неприємні наслідки, як погане регулювання напору води або протікання. Тим, хто готовий ризикнути та взяти на себе виконання цієї роботи, або довірити її майстру «з вулиці», який не надасть ніяких гарантій на свої послуги, варто знати про ймовірність невдалого результату - поломки пристосування або його зрив з труби, через тиск, утворений водою.

Щоб уникнути подібних неприємностей і бути впевненим в тому, що кульовий кран був змонтований якісно, ??відповідно до встановлених норм і стандартів, - варто звернутися в Мастер911. Досвідчений сантехнік високої кваліфікації оперативно приїде до вас, якісно та недорого виконає необхідну роботу.

Master911: професійна установка кульового крана на стояк

Наші фахівці мають великий досвід у наданні цієї послуги, вони підберуть відповідний для вашої труби (з чавуну, сталі, поліпропілену й т.д.), кран, в процесі монтажу ретельно загерметизують з'єднання, забезпечивши надійну та безперебійну експлуатацію сантехніки. Вони також якісно виконають будь-яку іншу послугу, наприклад, встановлення змішувача або встановлення рушникосушки.

Під час подачі заявки ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань про матеріал трубопроводу, конструкцію крана, необхідність в демонтажі старого вентиля, прочищення труби, її нарізку або калібрування.

Якщо на основі наданої замовником інформації чітко зрозумілий обсяг майбутніх робіт, то така послуга є стандартною, і її вартість буде названа точно. У тому ж випадку, якщо для визначення обсягу необхідних робіт потрібен очний огляд сантехніка, то ціна буде озвучена ним уже на місці. Але ми гарантуємо, що вона буде точно співпадати з тією, що прописана в прайс-листі Мастер911.

Вирішивши звернутися до нас, ви можете бути впевнені у:

 • можливості подати заявку в режимі 24/7, без вихідних;
 • отриманні грамотної консультації та інформації про вартість послуги;
 • оперативному виїзді до вас сантехніка;
 • високій якості наданої послуги - установки кульового крана на батарею або трубу.

Наші майстри завжди ввічливі, доброзичливі й акуратні, вони відповідально ставляться до своєї роботи, не курять на робочому місці й не вживають нецензурні слова.

Переваги звернення до Master911

Ми не працюємо з неперевіреними фахівцями, абсолютно кожен наш сантехнік отримав допуск до обслуговування клієнтів тільки після перевірки документів, проходження навчання та успішного складання іспиту на підтвердження своєї кваліфікації. Але навіть в тому випадку, якщо ви все-таки виявили яку-небудь помилку, допущену ним в роботі, або зіткнулися з непрофесійною поведінкою, ви завжди можете розраховувати на оперативну допомогу у розв'язанні конфлікту, що виник. Для цього вам потрібно звернутися в службу підтримки Мастер911.

Про яку б послугу не йшлося: установку рукомийника, установку крана на пластикову трубу,  або про будь-яку іншу, за якість виконаної роботи наші майстри беруть на себе повну відповідальність, і надають гарантійні зобов'язання. Оплатити послуги майстра можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим кожному, хто звернеться до нас. Саме тому вартість всіх стандартних послуг (без урахування ціни запасних деталей і витратних матеріалів, а також транспортних витрат), прописана в нашому прайс-листі. Для забезпечення комфортних умов співпраці з нами ми завжди готові надати професійну консультацію, ще до приїзду майстра та озвучити вартість необхідної послуги. Найчастіше вона залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо

Якщо вас цікавить професійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або будь-яка інша послуга сантехніка, і ви перебуваєте в межах, то приблизно через три години з моменту подачі заявки фахівець виїде за вказаною вами адресою.

Працюємо в передмісті

Для клієнтів, які живуть в передмісті (), час очікування візиту сантехніка складе трохи більше - в середньому, чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених фахівців у більшості населених пунктів області (). Завдяки цьому, навіть ті наші замовники, які проживають у віддалених пунктах, можуть розраховувати на оперативний приїзд майстра - в день подачі заявки, а також на значне скорочення транспортних витрат.

Дуже рідко внаслідок підвищеної завантаженості, приїзд сантехніка може бути перенесений на наступний день. Про це вас попередять ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вас цікавить професійна установка кульового крана, ціна якої вас приємно здивує, - звертайтеся в Мастер911. Ми гарантуємо, що рівень нашого сервісу, якість і швидкість надання послуг вам обов'язково сподобаються.