Ремонт змішувача

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт змішувача». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту змішувачів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт змішувача в біде

Усунення протікання в змішувачі

Усунення засмічення в змішувачі

Ремонт змішувача з термостатом

Ремонт одноважільного змішувача

Ремонт змішувача для душу

Ремонт змішувача у ванній

Ремонт змішувача в кухонній мийці

Ремонт душової лійки

Заміна підвідних кранів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт змішувачів

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення змішувачів

від 350 грн

Ремонт змішувачів

від 350 грн

Часті питання по ремонту змішувачів

Відгуки по ремонту змішувачів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Змішувач є одним з головних сантехнічних приладів в кухні та ванній кімнаті. Ним оснащують кухонні мийки, раковини, душові кабіни, ванни та біде. З огляду на дуже активну експлуатації, рано чи пізно навіть найякісніші моделі піддаються пошкодженню та виходять з ладу.

Оскільки на сучасному ринку представлено три основні різновиди змішувачів, то і причини їх виходу з ладу, а також особливості необхідного ремонту варто розглядати окремо.

Ремонт двохвентильного змішувача

Конструктивною особливістю даного обладнання виступає наявність двох окремих вентилів, відповідальних за регулювання потоку води. Саме вони і є найбільш вразливою частиною таких змішувачів.

Поширені несправності:

 • Просочування води з-під вентильних головок. У більшості випадків це вказує на виліт штифта зі штока.
 • Надходження води через гусак. До цього може призвести зношування прокладки в кран-буксі або деформація сідла вентильного важеля.
 • Протікання води, яке відбувається тільки при відкритті змішувача. Це свідчить про псування сальника.
 • Протікання в точці підключення рухомого виливу - слід замінити гумове кільце.

Часто до поломки подібної моделі призводить звичка до надмірного закручування ручки вентиля або слабке затиснення букса.

Ремонт одноважільного змішувача

Поширена причиною збою в роботі змішувачів з одним важелем виступає або засмічений картридж, або пошкодження різьблення кріплення.

На вихід з ладу картриджа вказує:

 • ускладнений перебіг важеля, відповідального за регулювання напору;
 • безпричинні скачки температури води;
 • надходження води при закритому крані;
 • припинення подачі води.

Якщо проблема пов'язана зі зниженням інтенсивності подачі води, то швидше за все це вказує на вихід з ладу насадки аератора. Оскільки ця деталь виконує функцію фільтру, то можна з упевненістю стверджувати про її засмічення. Часто ретельного промивання насадки аератора досить, щоб повернути її в робочий стан, якщо ж це не допомогло - потрібна заміна цього елемента.

Ремонт безконтактного змішувача (сенсорного)

З огляду на те, що сенсорні моделі змішувачів не мають рухомих елементів управління, вони справедливо вважаються найбільш довговічними та менше схильні до поломок. Найчастішою причиною виходу з ладу безконтактного змішувача виступає засмічення гумової мембрани. Щоб уникнути зіткнення з подібною проблемою, досвідчені фахівці рекомендують установку фільтра для грубої очистки води.

Ще одним різновидом поломки сенсорної моделі виступає вихід з ладу датчика, чия функція полягає в реагуванні на піднесення рук і автоматичної подачі води. За усуненням такої поломки потрібно звертатися до професійного майстра, оскільки така робота вимагає наявності спеціальних знань, навичок і досвіду.

Запорука безперебійної та тривалої роботи будь-якого змішувача - його грамотна експлуатація, регулярний догляд, відповідно до зазначених в інструкції рекомендацій фахівців, і своєчасний професійний ремонт при виникненні найменшого збою. Те, з якою частотою доведеться звертатися за послугами з ремонту, залежить від якості матеріалів і надійності збірки самого змішувача.

Чим загрожує самостійний ремонт змішувача?

Економія на послугах професійного сантехніка, який би швидко та якісно повернув змішувач у робочий стан, дуже часто обертається збільшенням проблеми, втратою часу і, врешті-решт, грошей на усунення наслідків.

Не тільки спроби усунути поломку своїми руками, але й запрошення майстра "з вулиці" можуть привести до подібного результату. Такий спеціаліст не візьме відповідальності за виконану роботу, і не надасть ніяких гарантій.

Тому найбільш розумний вихід - відразу звернутися в Мастер911. Через три години перевірений сантехнік з великим практичним досвідом приїде за вказаною в заявці адресою та оперативно виконає необхідну послугу за прийнятною ціною.

Master911: професійний ремонт змішувача води

Наші фахівці володіють професійними знаннями, навичками та солідним практичним досвідом в установці й ремонті всіх видів змішувачів в кухні та ванній кімнаті.

Усім клієнта для виклику на будинок майстра ми ставимо кілька уточнювальних питань про тип сантехнічного обладнання, а також про поломку. На основі отриманої інформації ми готові надати вичерпну інформацію про послуги, а також зорієнтувати за вартістю необхідного ремонту чи встановлення змішувача.

Якщо з отриманих відповідей обсяг необхідних робіт точно зрозумілий, то мова йде про стандартну послуги, ціна якої буде озвучена відразу. Коли для визначення обсягу необхідних робіт необхідний очний огляд сантехніка, кошторис називає фахівець вже після приїзду на місце. Ми обіцяємо його повний збіг із сумою, яка вказана у прайсі.

Кожен, хто звернувся до нас, має право розраховувати на:

 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • грамотну консультацію та інформацію про те, у скільки обійдеться ремонт змішувача;
 • швидкий приїзд фахівця;
 • бездоганну якість виконаної роботи.

Наші сантехніки - професіонали вищої кваліфікації. Вони ввічливі, доброзичливі, акуратні, з максимальною відповідальністю ставляться до своєї роботи. На робочому місці майстри не палять і не вживають нецензурну лексику.

Переваги звернення до Мастер911

Якщо вам потрібен терміновий і якісний ремонт крана змішувача або будь-яка інша сантехнічна робота, наприклад, встановлення рушникосушки чи встановлення шарового крана, то звертаючись до нас, ви можете бути абсолютно впевнені у відсутності ризику зіткнутися з грубістю, хамством або неадекватною поведінкою, як це нерідко буває при зверненні до неперевіреного майстра. Всі наші фахівці отримали доступ до обслуговування замовників тільки після проходження перевірки паспортних даних та підтвердження своєї кваліфікації успішним складанням іспиту. Повністю виключати ризик того, що навіть найкращий майстер може десь помилитися, не можна, тому помітивши щось подібне, повідомте про це в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо оперативно допомогти у розв'язанні виниклої проблеми.

За якість виконання будь-якої роботи, наприклад, ремонт напівоборотного крана змішувача, встановлення раковини тощо наші майстри беруть на себе повну відповідальність і видають гарантійні зобов'язання. Здійснити оплату роботи сантехніка ви можете безготівковим переказом або готівкою. Після того як ремонт змішувача води буде успішно завершено, ви отримаєте акт виконаних послуг.

У скільки обійдеться ремонт кранів змішувачів?

Ціна будь-якої стандартної послуги, що надається нашими фахівцями, значиться в прайс-листі Master911 (без урахування вартості додаткових деталей, які можуть знадобитися в ході ремонту, і транспортних витрат). Ми дотримуємося абсолютно прозорого та зрозумілого кожному нашому клієнту ціноутворення.Ще на етапі оформлення заявки на виклик майстра додому ми надаємо професійну консультацію та орієнтуємо у вартості майбутнього ремонту. У більшості випадків спочатку озвучена ціна не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Виїзд майстра до клієнтів, які проживають в межах відбувається максимально оперативно - в середньому, через 3 години після того, як буде прийнято заявку.

Працюємо в передмісті

Розраховувати на виїзд фахівця тим нашим замовникам, які живуть в передмісті (), варто через чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Ми маємо перевірених сантехніків високої кваліфікації в багатьох населених пунктах області (). Перевагою цього виступає можливість приїзду майстра в той же день навіть до тих наших клієнтів, які є мешканцями віддалених пунктів, і додатково знизити транспортні витрати.

Іноді, через високу сезонну завантаженість приїзд майстра може бути перенесений на наступний день. В такому випадку ви будете про це попереджені в процесі оформлення заявки.

Якого б типу змішувача ремонт вам не знадобився, - звертайтеся в Мастер911! Наш фахівець швидко, якісно та за доступною вартістю надасть вам необхідну послугу!