Ремонт холодильників

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті та передмісті з виїздом по області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників

Відгуки по ремонту холодильників

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу холодильника – проблема, що вимагає негайного вирішення. Обійтися без нього неможливо. Не варто самостійно намагатися усувати поломки, тому, що це може ще більше погіршити ситуацію, що призведе до подорожчання подальшого ремонту фахівцем. Тому, краще, що можна зробити в ситуації, що склалася, – звернутися в перевірений сервіс по ремонту побутових холодильників, де досвідчені майстри проведуть оперативний і якісний ремонт.

Всі види ремонту холодильників можна умовно розділити на три типи, в залежності від рівня складності: простий, середній і складний.

 • Простий ремонт. Під «простим» ремонтом мається на увазі проведення повної діагностики, а також заміна неключових деталей обладнання. До даної категорії можна віднести заміну ущільнювача, перевішування дверей, вирівнювання їх за рівнем, заміна тріснутої полки (побутові і монтажні роботи), а також заміну лампи індикатора, вилки підключення, усунення розриву в проводі (відноситься до послуг електрика) і т.д.
 • Ремонт середньої складності. Це однозначно професійний ремонт холодильника, який включає в себе роботи, безпосередньо пов'язані з електромеханікою. В рамках такого ремонту можуть знадобитися роботи по відновленню або заміні термометра і терморегулятора, таймера, трансформатора, ТЕНа відтаювання, пускозахисного реле або навіть електронного блоку управління.
 • Складний ремонт. Такий ремонту відноситься до найвищого рівня, так як вимагає ремонту або заміни основних деталей холодильника: фільтра, компресора, випарника, осушувального патрона, трубопроводу. У процесі ремонту майстер заправляє холодильник холодоагентом (фреоном), усуває накопичену вологу і забруднення, які могли утворитися всередині корпусу.

Сервіс Мастер911 приймає заявки на ремонт холодильників від всіх відомих на сьогоднішній день торгових марок: Nord (Норд), Indesit (Індезіт), Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), LG (ЛЖ), Snaige (Снайге), Whirlpool (Вірпул), Beko (Беко), Dnipro (Дніпро), Ariston (Арістон), Liebherr (Лібхерр), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі), Bosch (Бош), Minsk (Мінськ), Gorenje (Горенье), Donbas (Донбас), Ardo (Ардо), Stinol (Стинол), Siemens (Сіменс), Sharp (Шарп) і багатьох інших, незалежно від моделі і його року випуску.

Як відбувається замовлення, ремонт і діагностика

 1. Замовити майстра по ремонту холодильників в можна, як заповнивши заявку прямо на сайті, так і зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. В процесі оформлення заявки слід вказати, в чому полягає некоректність роботи техніки, назвати її виробника, модель і рік випуску.
 3. Після цього Мастер911 надає первинну консультацію і підбирає фахівця, що має необхідні технічні навички, який знаходитися ближче всього до вказаної адреси (в середньому протягом 3 годин після оформлення заявки, в залежності від завантаженості, сезону та місця знаходження).
 4. Після приїзду додому до замовника майстер проводить ретельний огляд обладнання. Щоб встановити причину поломки, фахівець проводить комплексну діагностику, озвучує фіксовану ціну ремонту холодильника, після згоди замовника приступає до проведення ремонтних робіт.
 5. По закінченню роботи, замовник отримує гарантійні зобов'язання (на всі надані послуги), а також акт про виконання робіт.

Чому обирають нас?

Сервіс Master911 надає повний спектр різних побутових і технічних послуг від перевірених майстрів. Кожен клієнт послуги з ремонту холодильника в зацікавлений щоб ремонт був недорогими, оперативними, з гарантованим результатом, відповідно ми забезпечуємо повний цикл обслуговування холодильників, від діагностики і до повноцінного ремонту будь-якого рівня складності.

Використовуючи наш сервіс для виклику перевірених майстрів, ви отримуєте переваги:

 • Дізнаєтеся вартість ремонту холодильника і час приїзду майстра.
 • Отримайте попередню консультацію по телефону, без приїзду майстра.
 • Ми надамо перевіреного майстра з досвідом роботи.
 • Швидкий приїзд майстра. В середньому протягом 3 годин. Відправляємо майстри, яких знаходитися ближче до клієнта.
 • Прибираємо робоче місце. Стежимо за чистотою.
 • Якщо холодильник неможливо відремонтувати, то майстер може запропонувати продати холодильник на запчастини.
 • Всі послуги від перевірених майстрів в одному місці.
 • Графік прийому заявок – 24/7.
 • Готівкова та безготівкова оплата за послуги.
 • Ми контролюємо весь процес послуг, від початку до закінчення робіт.
 • Сервіс допомагає обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті і при необхідності допомагаємо в оформленні документів.
 • Майстер надає послуги з гарантією якості.

Поширені несправності холодильників

З нашого досвіду, ми підібрали найбільш поширені причини, коли потрібно звертатися за допомогою до майстра по ремонту холодильників.

 • Холодильник не тримає температурний режим. Або неможливо змінити режим терморегулятора (температури), найчастіше потрібен ремонт терморегулятора холодильника або регулювання його положення. Якщо в морозилці дотримується стандартна низька температура, а в холодильній камері температура вище оптимальної, швидше за все, стався витік фреону. Його потрібно просто поповнити/дозаправити.
 • На стінках холодильника наростає лід «шуба». В цьому випадку несправність полягає в поганій роботі реле-термостата. Через це ж трапляється поява інею і льоду в задній частині холодильної камери. Необхідна заміна пристрою або його ремонт.
 • Поява води в холодильнику. Якщо холодильник підтікає (або всередині холодильника утворилася вода) насамперед потрібно перевірити зливну систему, яка могла забитися, також необхідно провести повну діагностику, так як проблема підтікання може бути в іншому.
 • Чути сторонні звуки. Якщо холодильник сильно гуде, стукає і т.д., то не виключаються проблеми з кріпленням двигуна. Така несправність може проявитися в будь-якої моделі. Ще проблемою може бути пов'язана з перепадами в електромережі, шум може бути при невдалих спробах запуску компресора, в такому випадку потрібна заміна терморегулятора.
 • Не працюють індикатори. Або не працює освітлення всередині холодильника. Причин даної несправності може бути кілька. Швидше за все просто перегоріли лампочки і необхідна заміна. Також можливо потрібен ремонт плати управління холодильника.
 • Холодильник постійно працює (без відключення). Велика ймовірність того, що стався витік фреону або несправний компресор. Також можливе нещільне прилягання дверей і постійне потрапляння теплого повітря в холодильник, в такому випадку необхідний ремонт ущільнювача дверей холодильника. Щоб уникнути перегрів холодильника, наполегливо рекомендуємо відключити його з мережі і викликати нашого майстра якомога швидше.
 • Холодильник вимикається відразу після включення (або через деякий час). Проблема полягає в несправності пускозахисного реле, який необхідно замінити. Також можливий варіант поломки компресора, але це менш ймовірна причина.
 • Холодильник не включається. Причин може бути декілька. Найпоширеніші: електропроводка або вилка холодильника несправні, немає напруги в системі електропостачання, компресор або головний модуль не працюють.

Точно визначити поломку можна тільки після професійної діагностики нашим фахівцем.

Не шукайте майстрів сумнівної якості, замовляйте обслуговування або недорогий ремонт холодильників на дому від перевірених майстрів нашого сервісу Master911. Просто опишіть суть проблеми, отримаєте попередню ціну ремонту та консультацію, узгодьте зручний час приїзду і за кілька хвилин отримаєте кваліфікованого фахівця. Замовляйте безпечні і недорогі послуги з ремонту холодильників на сервісі Master911.

Виклик майстра

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт холодильника цілодобово, в робочі та вихідні дні.

Виїзд по місту

Якщо клієнт знаходиться в межах міста, то майстер приїжджає через 3 години після оформлення заявки за вказаною адресою.

Виїзд в передмістя

Якщо потрібно зробити виїзд в передмістя, то в більшості випадків майстри приїжджають на протяг 4-5 годин.

Виїзд по области

Наші майстри фізично працюють і знаходяться у всіх містах та селах області, тому в більшості випадків приїжджаємо в день виклику. У період сезон приїзд майстра може перенестися на наступний день, так як буваю дуже завантажені дні!

Рекомендуємо звертатися до послуг перевірених майстрів. Прямо зараз ви можете отримати безкоштовно кваліфіковану консультацію і дізнатися вартість послуг. Самостійно переконайтеся в якості наданих послуг від сервісу Мастер911!