globe ru

Ремонт унітаза

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту унітазу стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики унітаза на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Унітаз
Назва Вартість
Усунути протікання в бачку унітаза від 180 грн
Усунути протікання на стику унітаза від 180 грн
Усунути засмічення зливного бачка унітаза Індивідуально
Усунути засмічення в трубі унітазі Індивідуально
Ремонт зливного бачка унітаза Індивідуально
Ремонт вбудованого бачка унітаза Індивідуально
Ремонт інсталяції унітаза від 210 грн
Ремонт поплавка унітаза Індивідуально
Ремонт мікроліфта кришки унітазу від 120 грн
Ремонт сололіфта Індивідуально
Герметизація швів Індивідуально

Ціни на Ремонт унітазу

Назва Вартість
Встановлення унітаза від 350 грн
Ремонт унітаза від 350 грн
Послуги сантехніка від 200 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Постійна експлуатація унітаза сприяє зношенню його елементів, що з часом призводить до збоїв у роботі сантехнічного обладнання, і до необхідності в його своєчасному професійному ремонті.

До найбільш частих поломок унітаза можна віднести:

 • невпинне надходження води в зливний бачок і в чашу конструкції;
 • збій в роботі важеля, відповідального за спуск води, або поломку кнопки;
 • супровід роботи обладнання сильним стороннім шумом;
 • пошкодження підвідного шланга;
 • протікання бачка через вузли фіксації.

Запорукою того, що ремонт унітаза буде проведений якісно, виступає грамотне визначення причин, які привели до його поломки. Для цього фахівці рекомендують перекрити подачу води в зливний бачок, зняти з нього кришку, здійснити спуск води, після чого уважно оглянути механізм.

Якщо чаша унітаза тріснула або на її поверхні утворився скол, то таку проблему можна усунути, замінивши бачок, або за допомогою епоксидної смоли.

Ремонт унітаза можна назвати надскладним завданням, тому багато хто прагне заощадити на послугах сантехніка й виконати її самостійно, керуючись порадами в інтернеті. Однак якщо в процесі ремонту буде допущена яка-небудь помилка, то наслідки можуть бути серйозними, аж до затоплення сусідів знизу. Щоб не ризикувати, і мати впевненість, що унітаз після проведеного ремонту зможе безперебійно прослужити ще тривалий час, краще довірити виконання цієї роботи перевіреному фахівцю.

Мастер911: професійний ремонт унітаза

Наші сантехніки мають великий практичний досвід в усуненні всіх типів поломок унітазів, незалежно від їх моделі та конструктивних особливостей, а також у виконанні інших сантехнічних робіт, таких як встановлення змішувача чи встановлення шарового крана. При подачі заявки на виклик фахівця, ми просимо клієнта уточнити тип унітаза, ремонт якого потрібен, і пояснити, в чому полягає його несправність. На основі даних замовником відповідей ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю послуги. Її ціна буде названа точно ще на етапі подачі заявки, якщо послуга стандартна. Якщо ж для визначення необхідного обсягу робіт не обійтися без очного огляду майстром, то послуга вважається нестандартною, і її вартість буде названа сантехніком вже після приїзду на місце. Ми обіцяємо, що вона буде повністю збігатися з тією сумою, яка вказана в нашому прайс-листі.

Кожен, хто вирішив стати клієнтом Мастер911, має право розраховувати на:

 • те, що його заявка буде прийнята й оформлена в будь-який зручний йому час доби;
 • надання грамотної консультації та інформації про вартість необхідної послуги;
 • швидкий виїзд сантехніка за вказаною адресою;
 • високу якість роботи сантехніка - ремонт унітаза будь-якого рівня складності, а також інших видів робіт, наприклад, встановлення рушникосушки.

Ми працюємо виключно з перевіреними фахівцями, які не тільки є професіоналами високої кваліфікації, а й ввічливими, доброзичливими людьми, які не палять і не використовують нецензурну лексику на роботі. Після того, як ремонт буде закінчено, вони прибирають за собою і залишають ідеальний порядок на робочому місці.

Переваги звернення до Мастер911

Найпоширеніша причина, з якої багато хто намагається самостійно відремонтувати несправний унітаз - зовсім не прагнення заощадити на послугах майстра, а бажання уникнути ризику від запрошення в дім незнайому людину. Неперевірений майстер може затягнути з роботою, поводитися грубо, працювати неакуратно, через що за ним доведеться прибирати, а крім того він не надасть ніякої гарантії на виконану роботу.

Одна з переваг звернення до Мастер911 - те, що у нас працюють тільки перевірені фахівці, які пройшли перевірку документів, успішно закінчили навчання та відмінно склали іспит на підтвердження кваліфікації. Але, навіть в тому випадку, якщо ви помітили якусь помилку, допущену сантехніком, або зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо надати допомогу у розв'язанні конфліктного питання.

Кожен наш сантехнік за ремонт унітаза, виконаний ним, бере на себе повну відповідальність і надає гарантійні зобов'язання. Після закінчення роботи ви отримаєте акт виконаних послуг. Здійснити оплату роботи сантехніка можна готівкою або безготівковим переказом.

Яка ціна ремонту унітаза?

Для Мастер911 виключно важливо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим кожному, хто звернеться до нас. З цією метою в нашому прайс-листі вказана вартість усіх стандартних послуг, не включаючи ціну видаткових матеріалів і запчастин, які можуть знадобитися в процесі ремонту, і транспортних витрат. Також, ми завжди готові проконсультувати замовників щодо потрібної послуги, як ремонту унітаза, так і встановлення раковини чи іншої роботи, і зорієнтувати за її вартістю. У більшості випадків названа сума не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Час приїзду фахівця за вказаною адресою залежить від віддаленості замовника. Так, вже через три години після оформлення заявки, клієнти, які проживають в межах можуть розраховувати на візит сантехніка.

Працюємо в передмісті

Трохи довше, приблизно 4-5 годин буде потрібно почекати приїзду фахівця тим клієнтам, які знаходяться в передмісті ().

Працюємо по області

Замовники, які проживають у віддалених пунктах, теж можуть розраховувати на приїзд до них майстра в день подачі заявки. Такий сервіс можливий завдяки тому, що Мастер911 має своїх перевірених фахівців у багатьох населених пунктах області ().

Якщо візит сантехніка вимушено переноситься на наступний день, що трапляється рідко, то про це вас попередять ще на етапі подачі заявки.

Якщо вийшов з ладу унітаз, то ремонт найвищої якості за доступною ціною ви можете замовити в Мастер911. Ми гарантуємо, що ви будете задоволені швидкістю виконання робіт і професіоналізмом наших фахівців.