Встановлення раковини у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Ужгороді

Відгуки по встановленню раковин у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку є значне різноманіття конструкцій раковин, однак етапи підключення у них однакові:

 1. спочатку підшукують відповідне простір для монтажу раковини, виробляють розмітку, враховуючи її конструкцію, монтують кронштейни;
 2. закріплюють раковину зі змішувачем;
 3. під'єднують раковину до води, перевіряють на протікання;
 4. підключають до каналізаційної системи: монтують сифон і здійснюють попередній злив води;
 5. тестують пристрій.

Мінуси та плюси матеріалів для виготовлення раковини

Основний критерій, від якого буде залежати надійність і довговічність пристрою, - матеріал. В наші дні фірми-виробники пропонують великий асортимент умивальників з таких матеріалів:

 • Камінь натуральний. Вироби з даного матеріалу відрізняються належною екологічністю, надійністю, багатим зовнішнім виглядом, особливою стійкістю до появи грибка та невибагливістю у догляді;
 • Камінь штучний. Найчастіше зустрічаються мийки з акрилового каменю. По виду та головних особливостях вони дуже схожі з мийками з натурального матеріалу. До переваг цих пристроїв можна зарахувати зносостійкість, зовсім невелику вагу, гігієнічність і простоту в монтажі;
 • Кераміка. Найчастіше виготовляються керамічні умивальники. Фарфор - її найдорожчий та розкішний різновид, недорогий - сантехнічний фаянс.Керамічні умивальники виділяються надійністю, привабливим зовнішнім виглядом, невибагливістю у догляді, при цьому з ними слід бути обережними через крихкість;
 • Сталь. В асортименті сучасних умивальників є різні за дизайном, виготовлені з нержавіючої сталі. Вони мають значний експлуатаційний ресурс і не вимагають підвищеного догляду;
 • Скло. Мийки зі скла досить красиво виглядають, тільки коштують недешево. Раковини виготовляють з технологічного міцного матеріалу, це робить їх довговічними та надійними. Потреба в частому та трудомісткому догляді є їх важливим мінусом.

Види раковин та особливості їх установки

До поширених типів умивальників, що випускаються сучасними виробниками, відносяться:

 • З п'єдесталом. "Тюльпани" відрізняються п'єдесталом, на нього спирається чаша. Завдяки закритим за п'єдестал трубам, подібні мийки виглядають надзвичайно симпатично. Монтаж такої раковини повинен проводитися на рівну підлогу;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці максимально простий: найважливіше - переконатися в цілковитому збігу зливу раковини з отвором в стільниці. Знадобиться скористатися прозорим герметиком в тому випадку, якщо ваш умивальник не повністю прилягає до основи;
 • Підвісні. Такі раковини славляться легкістю монтажу, незалежно від їх форми та розмірів. До стіни їх монтують за допомогою кронштейнів;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора встановлюється до стіни. У підключенні такої раковини варто відстежити, щоб злив знаходився на потрібній висоті;
 • Вбудовувані. Плюсом вбудованих до столу або тумби умивальників вважається їх естетичність, завдяки прихованим всередині комунікацій. Приєднання до каналізації здійснюється так само, як і з іншими типами мийок, відмінність лише на стадії підключення чаші.

Поширені помилки в процесі установки раковини у ванній

Не дивлячись на те, що установка раковини не хитромудра робота, людьми, які зважилися на самостійне виконання цього завдання або ж доручили її некваліфікованій людині, як правило, допускається чимало глобальних помилок. Наслідком таких помилок буває поява протікання, а може й травм через обвал недостатньо міцно прикріпленої раковини.

Наслідки найбільш популярних помилок:

 • Зрив різьби. Буде потрібно міняти кріплення;
 • Отвір між чашею умивальника та стінкою. У тому випадку, якщо стики не оброблені герметиком, це призведе до патьоків на стінці;
 • Монтаж нової мийки на кріплення, від попередньої. У підсумку слабка фіксація пристосування;
 • Надмірне затягування кріплень раковини (внаслідок цього чаша може тріснути) або шлангів/сифона (можуть з'явитися протікання);
 • Нерівний монтаж мийки. При установці рекомендуємо використовувати рівень, а не дивитися на стики плитки.

Щоб уникнути таких помилок в ході монтажу умивальника, краще звернутися в Master911. Наші фахівці оперативно приїдуть до вас і бездоганно здійснять будь-яку послугу.

Оперативний монтаж умивальників в сервісі Мастер911

Наші фахівці можуть похвалитися тривалим практичним досвідом в установці мийок різних видів і з різних матеріалів, оскільки постійно здійснюють таку роботу. При оформленні заявки ми ставимо замовнику кілька важливих питань про обладнання. На підставі докладної інформації ми зможемо запропонувати первинну консультацію та зорієнтувати за ціною роботи.

Коли з замовлення розмір потрібних робіт однозначно зрозумілий, то послуга буде стандартною, її ціна буде озвучена відразу.

В разі, коли зі слів клієнта важко визначити обсяг робіт, вартість буде порахована сантехніком безпосередньо на об'єкті. При цьому ціна буде повністю відповідати тій, що знаходиться в прайс-листі.

Вирішивши зателефонувати в маркетплейс Master911, ви зможете гарантовано бути впевнені в:

 • чудовій якості установки мийки;
 • наданні консультації;
 • негайному виїзді до вас майстра;
 • можливості залишити замовлення в будь-який зручний час доби.

Професіонали Мастер911 - не тільки фахівці високої кваліфікації, але ще й приємні, дуже відповідальні та виховані люди. Вони не курять і прибирають місце роботи.

Переваги звернення до Master911

Вірогідність зіткнутися з наслідками запрошення до себе невідомого майстра, який затягне роботу по часу, здатний поводитися по-хамськи або ж буде недосвідченим, немає. Повністю всі фахівці Мастер911 проходять перевірку паспорта, навчання та успішне складання іспиту. І після цього вони можуть розраховувати на допуск до роботи.

Якщо ви виявили помилку, зроблену фахівцем, повідомте про це в підтримку сервісу побутових послуг Master911. Ми зможемо надати оперативну допомогу у врегулюванні будь-якої проблеми.

Всі сантехніки сервісу Мастер911 беруть на себе повну відповідальність за надійність своїх послуг і надають гарантійні зобов'язання. Ви отримаєте акт робіт, коли установка умивальника з тумбою або інша робота успішно закінчиться. Розрахунок можна зробити готівкою на місці або безготівково.

У скільки обійдеться установка умивальника з тумбою?

Вартість будь-яких стандартних послуг (за винятком ціни витратних матеріалів та додаткових запасних частин і транспортних витрат) є в нашому прайс-листі. Кожен, хто звернувся до нас може замовити будь-яку послугу та отримати інформацію про суму майбутньої роботи й початкову консультацію. Якщо необхідна установка раковини у ванній, ціна буде озвучена точно, після того, як замовник дасть відповідь на кілька питань про вид сантехніки, специфіці розміщення та матеріал її виробництва. Як правило, названа спочатку ціна не варіюється.

Замовлення професіонала у Ужгороді додому та по Закарпатській області

Надаємо послуги в м. Ужгород

Для замовників, які живуть в м. Ужгород, час очікування професіонала займе приблизно дві-три години після заявки.

Пропонуємо послуги в передмісті Ужгорода

Якщо ж ви перебуваєте в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), очікування прибуття професіонала буде займати близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Закарпатській області

Ми маємо у своєму розпорядженні кваліфікованих майстрів у численних населених пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Внаслідок цього замовники, які проживають у віддалених областях, мають можливість очікувати майстра для монтажу раковини в стільницю в той же день. Додатковий плюс - економія на авто. Вкрай рідко приїзд професіонала може перенестися на завтра.

Потрібен терміновий монтаж раковини на кухні, ціна якого приємно здивує, установка тумби під раковину або будь-яка інша сантехнічна робота? Зверніться в сервіс побутових послуг Мастер911, і ви будете абсолютно задоволені якістю послуг, що надаються!