Встановлення раковини у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Цінові пропозиції по встановленню раковин від найкращих майстрів у Черкасах

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Черкасах

Відгуки по встановленню раковин у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку можна вибрати велику різноманітність конструкцій раковин, однак етапи установки у них одні й ті ж:

 1. спочатку знаходять оптимальне місце для монтажу раковини, здійснюють розмітку, з урахуванням її конструкції, ставлять кронштейни;
 2. встановлюють умивальник, слідом змішувач;
 3. підключають умивальник до труби, перевіряють стик на герметичність;
 4. під'єднують до каналізації: монтують сифон і проводять злив води;
 5. тестують працездатність раковини.

Плюси й мінуси матеріалів виготовлення раковини

Важливий аспект, від якого залежить надійність і міцність умивальника, - матеріал, з якого виробляється. Зараз фірмами-виробниками пропонується величезний асортимент моделей з нижчеперелічених матеріалів:

 • Скло. Мийки зі скла виглядають вельми привабливо, хоча й коштують не дешево. Мийки робляться зі спеціального вкрай міцного скла. Необхідність в трудомісткому догляді виступає їх основним недоліком;
 • Сталь. В асортименті сучасних мийок можна зустріти всілякі по дизайну, зроблені з нержавіючої сталі, в складі якої є нікель і хром. Вони не вимагають важкого догляду та славляться тривалим періодом служби;
 • Кераміка. Найчастіше виготовляються саме керамічні умивальники. Фарфор - її найдорожча та розкішна варіація, дешевша - сантехнічний фаянс. Керамічні раковини виділяються естетичним зовнішнім виглядом, надійністю, легкістю в догляді, при цьому з ними потрібно бути акуратними через крихкість;
 • Камінь натуральний. Раковини з даного матеріалу відомі відмінною екологічністю, надійністю, шикарним зовнішнім виглядом, чудовою стійкістю до різноманітних грибків і простотою в догляді;
 • Камінь штучний. Нерідко можна зустріти вироби з акрилового каменю. За зовнішнім виглядом і ключовими характеристиками вони вкрай схожі з раковинами з натурального матеріалу. До переваг виробів з даного каменю відносять зносостійкість, гігієнічність, невибагливість в установці та невелику вагу.

Нюанси монтажу різних видів моделей

До найбільш поширених різновидів мийок, серед пропонованих різними компаніями виробниками, можна віднести:

 • З напівп'єдесталом. Тут опора встановлюється до стіни. У кріпленні цього умивальника необхідно упевнитися, щоб злив був виведений на конкретній висоті;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці відносно простий, найважливіше - заздалегідь підготувати стільницю під установку чаші: упевнитися у відповідності отвору в стільниці зі зливом умивальника. Потрібно скористатися прозорим герметиком, якщо ваш умивальник погано прилягає до стільниці;
 • З п'єдесталом. "Тюльпани" виділяються наявністю додаткової конструкції, на яку ставиться чаша. Внаслідок захованих комунікацій, дані раковини виглядають досить симпатично та у зв'язку з цим поширені. Монтаж такого роду моделі повинен проводитися на повністю рівну поверхню підлоги;
 • Підвісні або консольні. Такі мийки, незалежно від їх розмірів і форми, відомі простотою установки. Їх кріплять до стіни за допомогою кронштейнів;
 • Вбудовувані. Перевагою вбудованих столу або ж тумби умивальників виступає їх естетичність, переважно внаслідок прихованих комунікацій. Приєднання до водопроводу та каналізації проводиться практично ідентично тому, як і з іншими типами мийок, відмінність є тільки на стадії монтажу самої чаші.

Часті помилки під час установки раковини у ванній кімнаті

Хоча монтаж мийки не належить до переліку надскладних робіт, не дивлячись на це, людьми, які довірили її кому-небудь "з вулиці" або наважилися на самостійне виконання цього, часто допускається набір грубих помилок. Їх результатом може стати поява протікання, а також травм унаслідок падіння недостатньо міцно прикріпленою мийки.

Поширені помилки та їх наслідки:

 • Зрив різьби. Потрібно міняти елементи кріплення;
 • Надмірне затягування кріплень раковини (з цієї причини може розколотися чаша);
 • Монтаж нової мийки на минулі кріплення. Результат - сумнівна фіксація пристрою та ризик падіння;
 • нерівний монтаж раковини. При монтажі слід використовувати будівельний рівень для перевірки горизонтальності;
 • Простір між стінкою та чашею. для того, щоб не траплялося патьоків на стінці, треба змастити стик герметиком.

Щоб не допустити подібних помилок при установці раковини, потрібно звертатися в сервіс Мастер911. Наші сантехніки миттєво приїдуть на місце й бездоганно здійснять потрібну послугу.

Оперативний монтаж умивальника в сервісі Мастер911

Наші майстри мають величезний практичний досвід установки умивальників всіляких типів і з різних матеріалів, оскільки кожен день стикаються з наданням цієї послуги. При прийомі замовлення на виклик професіонала ми ставимо клієнту пару необхідних питань про обладнання та потрібне місце установки. На підставі точної інформації ми завжди зможемо надати попередню консультацію та назвати вартість необхідної роботи.

В разі, якщо з заявки перелік майбутніх робіт зрозумілий, то така послуга вважається стандартною, її вартість відразу буде названа.

Коли зі слів замовника нелегко виявити необхідний обсяг робіт, то вартість роботи буде озвучена майстром безпосередньо на об'єкті. Хоча ціна буде стовідсотково відповідати тій, яка вказана в прайс-листі.

Звертаючись в Master911, ви можете абсолютно не сумніватися у

 • можливості оформити замовлення цілодобово;
 • наданні професійної консультації;
 • швидкому приїзді фахівця;
 • високій якості установки раковини.

Наші майстри - не тільки фахівці прекрасної кваліфікації, але й доброзичливі, відповідальні та ввічливі люди. Вони підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають мат.

Які переваги при зверненні в Master911?

Ризику зіткнутися з результатами запрошення невідомого майстра, який здатний поводитися неадекватно, виявиться без відповідної кваліфікації або ж затягне роботу надовго, у вас немає. Всі майстри Master911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, навчання та успішне складання спеціалізованого іспиту. І після цього вони отримують допуск до обслуговування замовлень.

Якщо раптом ви помітили помилку, яку зробив сантехнік, повідомте про це в техпідтримку сервісу послуг Master911. Ми надамо моментальну допомогу у розв'язанні ситуації, що виникла.

Всі наші професіонали покладають на себе відповідальність за якість своїх послуг. Коли монтаж пристрою з тумбою або ж інша послуга успішно завершиться, вам нададуть акт зроблених робіт. Оплату ви можете здійснити безготівково або готівкою.

В яку суму обійдеться установка умивальника з тумбою?

Ціна стандартних послуг (без урахування вартості витратних матеріалів, додаткових запасних частин і транспортні витрати) прописана в прайс-листі Master911. Тому кожен наш клієнт може замовити необхідну послугу та отримати інформацію про ціну майбутньої роботи та професійну первинну консультацію. Якщо знадобиться установка раковини у ванній, ціна буде порахована відразу, після того, як замовник відповість на ряд запитань про тип сантехніки, матеріал її виготовлення та специфіці розміщення. Найчастіше, названа спочатку сума не змінюється.

Виклик фахівця у Черкасах додому і по Черкаській області

Працюємо в населеному пункті Черкаси

Для тих клієнтів, які живуть в м. Черкаси, очікування професіонала займе приблизно три години після подачі заявки.

Пропонуємо послуги в передмісті Черкас

У тому випадку, якщо ви перебуваєте в передмісті Черкас (), тоді очікування сантехніка займе трохи більше часу - не більше чотирьох годин.

Приймаємо замовлення по Черкаській області

Ми маємо професійних майстрів з великим досвідом роботи в численних населених пунктах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). Таким чином, замовники, які проживають у віддалених місцях, мають можливість очікувати фахівця для монтажу раковини в стільницю або ж інших послуг в той же день. Додаткова перевага - економія на дорозі. У деяких ситуаціях, приїзд фахівця може перенестися на завтра (про це ви будете попереджені відразу).

Необхідна професійна установка умивальника у ванній кімнаті, ціна якої вас точно порадує, установка тумби під раковину або ж будь-яка інша якісна послуга фахівця? Телефонуйте в сервіс послуг Мастер911, - і ви будете повністю задоволені якістю наданих послуг!