Встановлення раковини у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Цінові пропозиції по встановленню раковин від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Харкові

Відгуки по встановленню раковин у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри значне різноманіття видів раковин, що випускаються різними виробниками, вони включають одні й ті самі етапи монтажу:

 1. спочатку вибирають вдале місце для встановлення раковини, роблять розмітку з огляду на її параметри для встановлення кронштейнів;
 2. прикріплюють раковину, потім змішувач;
 3. приєднують конструкцію до водопостачання, перевіряють стик на герметичність;
 4. зливають воду через трубу;
 5. тестують працездатність раковини.

Матеріали виготовлення раковини - мінуси та плюси

Важливим критерієм, який впливає на довговічність пристрою, є матеріал. Зараз фірми-виробники пропонують багатий асортимент раковин із популярних матеріалів:

 • Сталь. У великому асортименті сьогоднішніх умивальників є різні моделі, виготовлені з нержавіючої сталі. Мийки мають тривалий період роботи й не потребують підвищеного догляду;
 • Скло. Скляні раковини виглядають надзвичайно красиво, при цьому й коштують недешево. Умивальники виготовляють із особливого дуже міцного матеріалу, це робить їх довговічними. Необхідність частого догляду виступає їх єдиним недоліком;
 • Камінь штучний. Нерідко зустрічаються вироби з акрилу. Вони досить схожі з моделями з натурального каменю, виду та найголовнішим характеристикам. До переваг цих виробів відносять відносно невелику вагу, невибагливість у монтажі, зносостійкість та гігієнічність;
 • Кераміка. Нерідко раковини виготовляються саме з кераміки. Порцеляна - її найбільш надійний різновид, а сантехнічний фаянс залишається варіантом більш дешевим. Керамічні умивальники відрізняються тривалим терміном експлуатації, привабливістю, простотою догляду, хоча з ними варто бути обережними через крихкість;
 • Камінь натуральний. Конструкції з подібного матеріалу відомі невибагливістю у догляді, надійністю, відмінною стійкістю до численних грибків, представницьким зовнішнім виглядом та належною екологічністю.

Різновиди моделей та специфіка їх підключення

До популярних видів раковин, серед пропонованих різноманітними фірмами виробниками, належать:

 • З п'єдесталом. Дані раковини відомі через додаткову конструкцію, куди монтується чаша - п'єдесталу. Внаслідок прихованих всередину комунікацій, подібні пристрої виглядають надзвичайно привабливо та мають високий попит. Монтаж такого роду мийки повинен проводитися на рівну підлогу;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці відносно простий: важливо переконатися в чіткій відповідності зливу пристрою з діркою в стільниці. Якщо мийка погано прилягає до стільниці, необхідно використовувати прозорий герметик;
 • Вбудовувані. Гармонійність, переважно завдяки прихованню комунікацій, вважається плюсом раковин, що вбудовуються. Підключення до каналізації та водопостачання проводиться майже аналогічно тому, як і з іншими видами мийок, відмінність існує тільки на етапі встановлення самої чаші;
 • З напівп'єдесталом. У цьому варіанті опора монтується до стіни. У підключенні такого умивальника необхідно переконатися, щоб злив знаходився на потрібній висоті;
 • Підвісні (консольні). Подібні мийки можуть похвалитися легкістю установки, незалежно від їх габаритів та форми. За допомогою кронштейнів їх прикріплюють до стіни.

Основні помилки при установці раковини у ванній кімнаті

Хоча і встановлення мийки не є надскладною роботою, проте людьми, які довірили її некваліфікованій людині або зважилися на самостійне здійснення подібної роботи, зазвичай допускається багато глобальних помилок. Наслідком таких помилок буває не тільки поява протікань, але й травм через падіння недостатньо добре встановленого умивальника.

Результати найпопулярніших помилок:

 • Простір між стіною та чашею пристрою. У випадку, якщо стик не загерметизувати, це призведе до патьоків на стіні;
 • Нерівне встановлення мийки. При установці важливо дивитися не на стики плитки, а застосовувати рівень;
 • Встановлення нового умивальника на попередні кріплення. Підсумок - слабка фіксація мийки;
 • Надмірне затягування кріплень раковини (в результаті чаша може тріснути);
 • Зрив різьблення. З цієї причини доведеться змінювати елементи кріплення.

Щоб уникнути подібних та багатьох інших помилок при монтажі пристрою, слід звертатися до сервісу домашніх послуг Мастер911. Професійні майстри негайно виїдуть до вас і бездоганно виконають потрібну послугу.

Сервіс Master911: якісний монтаж умивальників

Наші майстри славляться величезним досвідом у монтажі умивальників із численних матеріалів та всіх різновидів, бо щодня стикаються з наданням подібної послуги. При оформленні заявки, ми поставимо замовнику кілька уточнюючих питань про обладнання, його різновиди та місце встановлення. На підставі детальної інформації ми готові зорієнтувати ціну майбутньої послуги та надати первинну консультацію.

Коли з відповідей клієнта конкретно зрозумілий спектр необхідних робіт, тоді ця послуга буде стандартною, її вартість відразу буде озвучена.

Коли за словами клієнта нелегко зрозуміти потрібний розмір робіт, то вартість буде названа безпосередньо на місці, після проведення огляду. Ми можемо гарантувати її стовідсотковий збіг за тією ціною, яка знаходиться в прайсі.

Вирішивши звернутися до сервісу Master911, ви зможете абсолютно точно бути впевнені в:

 • отриманні професійної консультації;
 • швидкому виїзді сантехніка;
 • відмінній якості встановлення мийки;
 • можливості здійснити замовлення 24 на 7, без вихідних.

Наші сантехніки не лише мають чудову кваліфікацію, але ще й доброзичливі, доволі відповідальні та культурні люди. Вони не вживають лайки та обов'язково прибирають місце роботи.

Які переваги звернення до Мастер911?

Вірогідності зіткнутися з результатами запрошення до себе незнайомого фахівця, який затягне роботу на невизначений час, буде недосвідченим або здатним поводитися по-хамськи, немає. Цілком усі майстри сервісу домашніх послуг Master911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, а також обов'язкове навчання. Тільки після цього вони можуть розраховувати на допуск до обслуговування клієнтів.

Якщо ви помітили похибку, зроблену фахівцем, повідомте про це техпідтримку Master911. Ми надамо негайну допомогу у вирішенні вашої ситуації.

Всі професіонали сервісу Master911 покладають на себе абсолютну відповідальність за надійність послуг та залишають гарантію. Ви отримаєте акт зроблених робіт, коли інсталяція пристрою або інша робота буде завершена. Розрахунок можна провести готівкою на об'єкті або безготівковим переказом.

Ціна установки умивальника з тумбою

Ціна різних стандартних послуг (не включаючи ціну витратних матеріалів та додаткових запчастин та транспортні витрати) вказана у нашому прайс-листі. Ось чому кожен клієнт має можливість назвати будь-яку послугу і отримати інформацію про вартість роботи і детальну початкову консультацію. Припустимо, якщо потрібна установка раковини у ванній, ціна буде озвучена стовідсотково, після того як клієнт відповість на кілька питань про вид сантехніки, матеріал її виробництва та особливості розміщення. Найчастіше названа спочатку ціна не змінюється.

Як викликати сантехніка у Харкові додому та по Харківській області?

Надаємо послуги в м. Харків

Для наших замовників, які знаходяться в м. Харків, термін очікування фахівця становитиме приблизно 3 години після подання заявки.

Приймаємо заявки в передмісті Харкова

У випадку, якщо ви живете в передмісті Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), то очікування фахівця займатиме не більше, ніж 5 год.

Працюємо по Харківській області

Ми маємо в своєму розпорядженні кваліфіковані майстри в більшості населених пунктів Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук). У зв'язку з цим, ті клієнти, які живуть у віддалених населених пунктах, мають можливість розраховувати на візит сантехніка для монтажу раковини в стільницю або інших послуг того ж дня. Ще одна перевага – економія на транспортних витратах. У деяких випадках візит майстра може зрушити на завтра (що вас повідомлять негайно).

Потрібна високоякісна та швидка установка умивальника, ціна якої вас приємно порадує, встановлення тумби під раковину чи якась інша сантехнічна послуга? Телефонуйте в Мастер911 - і ви залишитеся задоволені якістю нашого сервісу!