Встановлення раковини у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Цінові пропозиції по встановленню раковин від найкращих майстрів у Львові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Львові

Відгуки по встановленню раковин у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри високе різноманіття типів раковин, які випускаються різноманітними виробниками, все ж ключові етапи підключення в них схожі:

 1. спочатку знаходять зручне місце для підключення раковини, роблять розмітку, враховуючи її параметри, монтують кронштейни;
 2. прикріплюють раковину, потім кран;
 3. підключають конструкцію до водопостачання, перевіряють з'єднання на протікання;
 4. під'єднують до каналізації: ставлять трубу та проводять злив води;
 5. тестують працездатність системи.

Характеристики матеріалів виробництва умивальників

Найважливіший фактор, від якого залежить довговічність і надійність раковини, - матеріал. На сьогодні виробники пропонують солідний вибір мийок з нижчеперелічених матеріалів:

 • Камінь штучний. Зазвичай трапляються мийки з акрилового каменю. За найважливішими властивостями та своїм виглядом вони досить схожі з пристроями з натурального матеріалу. До плюсів мийок зі штучного каменю можна зарахувати порівняно легку вагу, гігієнічність, зносостійкість і простоту в установці;
 • Кераміка. Як правило, виробляють саме керамічні умивальники. Її найякісніша варіація - фарфор, а сантехнічний фаянс є варіантом простішим. Моделі з кераміки характеризуються простотою в догляді, естетичністю, надійністю, хоча з ними слід бути акуратними через крихкість, характерну такому матеріалові;
 • Сталь. У багатому асортименті сьогоднішніх умивальників є різні моделі, виготовлені з нержавіючої сталі. Умивальники мають тривалий експлуатаційний ресурс і не вимагають особливого догляду;
 • Камінь натуральний. Умивальники з натурального каменю відрізняються солідним зовнішнім виглядом, надійністю, легкістю в догляді та високою екологічністю;
 • Скло. Скляні мийки виглядають надзвичайно гарно, однак і вартість не мала. Мийки виробляють зі спеціалізованого високоміцного матеріалу. Їхнім єдиним недоліком є потреба постійного догляду.

Нюанси установки різних видів умивальників

До вельми поширених типів моделей серед пропонованих сьогоднішніми виробниками можна віднести:

 • Вбудовувані. Естетичність, переважно завдяки прихованим комунікаціям, залишається перевагою вбудованих мийок. Підключення до каналізації проводиться фактично ідентично тому, як це робиться з іншими різновидами умивальників, різниця суто на стадії кріплення чаші;
 • Підвісні (консольні). Ці умивальники виділяються простотою монтажу, незалежно від їх розміру та форми. За допомогою кронштейнів їх прикріплюють до стіни;
 • З п'єдесталом. Подібні раковини відрізняються додатковою конструкцією, на яку монтується чаша. Завдяки прихованню за п'єдестал комунікацій, подібні раковини виглядають досить красиво та мають попит. Монтаж такої моделі повинен проводитися на повністю рівну поверхню підлоги;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці відносно простий - головне попередньо приготувати стільницю: упевнитися в чіткій відповідності отвору в стільниці зі зливом раковини. Необхідно використовувати прозорий герметик, якщо обрана мийка безпідставно прилягає до стільниці;
 • З напівп'єдесталом. У цьому варіанті опора монтується до стіни. У підключенні такого умивальника варто переконатися, щоб злив був розташований на необхідній висоті.

Популярні помилки при установці раковини в ванній кімнаті

Попри те що монтаж раковини не найбільш хитромудре завдання, однак людьми, які зважилися на самостійне виконання цієї роботи або ж довірили її недосвідченому майстрові, часто допускається безліч грубих помилок. Наслідком подібних помилок буває не тільки поява протікання, але й травм через падіння ненадійно прикріпленого умивальника.

Популярні помилки та їхні наслідки:

 • Зрив різьби. Через це необхідно міняти елементи кріплення;
 • Щілина між чашею умивальника та стінкою. Для того, щоб не траплялося патьоків, потрібно змастити стик герметиком;
 • Підвищене затягування кріплень умивальника (через що може тріснути чаша) або сифона (можуть з'явитися протікання);
 • Установка нової мийки на колишні кріплення. У результаті - слабка фіксація сантехніки;
 • Нерівний монтаж умивальника. При монтажі рекомендується застосовувати будівельний рівень, а не дивитися на стики плитки.

Для того, щоб не допустити подібних помилок під час монтажу мийки, треба звернутися в сервіс Master911. Професійні сантехніки терміново виїдуть на адресу й бездоганно здійснять потрібну роботу.

Маркетплейс Master911: оперативний монтаж умивальників

Наші професіонали мають значний досвід установки мийок з численних матеріалів і будь-яких різновидів, оскільки постійно роблять таку роботу. При оформленні замовлення на виклик сантехніка ми поставимо замовнику, який звернувся, ряд питань про обладнання. На основі детальних відповідей ми завжди можемо зорієнтувати в ціні майбутньої послуги та надати професійну консультацію.

У тому випадку, якщо з відповідей клієнта розмір необхідних робіт точно зрозумілий, то подібну послугу називають стандартною, її ціна буде порахована точно.

У разі, якщо зі слів замовника важко зрозуміти необхідний обсяг робіт, ціна послуги буде названа вже на об'єкті, після проведення очного огляду. При цьому вартість буде відповідати тій, що є в прайс-листі.

Вирішивши звернутися в Мастер911, ви можете абсолютно не сумніватися в:

 • наданні консультації з будь-якого питання;
 • відмінній якості установки мийки;
 • швидкому приїзді сантехніка;
 • можливості зробити замовлення 24 на 7.

Наші сантехніки - не тільки висококваліфіковані фахівці, але ще й приємні, дуже відповідальні та ввічливі люди. Вони не курять і неодмінно прибирають місце роботи.

Які плюси звернення в сервіс домашніх послуг Мастер911?

Можливості зіткнутися з наслідками запрошення незнайомого сантехніка, який виявиться недосвідченим, затягне роботу на невизначений час або ж може поводитися неадекватно, у вас немає. Усі сантехніки Master911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, а також навчання. Тільки тоді вони допускаються до роботи з клієнтами.

У тому випадку, якщо раптом ви помітили помилку, якої припустився сантехнік, повідомте про це в службу підтримки сервісу Master911. Ми візьмемо до уваги вашу скаргу та зможемо надати негайну допомогу в розв'язанні будь-якої проблеми.

Усі наші професіонали беруть на себе відповідальність за якість виконаних робіт та надають гарантійні зобов'язання. Коли установка раковини з тумбою або інша сантехнічна послуга буде завершена, ви отримаєте акт виконаних послуг. Розрахунок ви маєте можливість провести безготівковим переказом або ж готівкою на місці.

Скільки буде коштувати установка умивальника з тумбою?

Вартість різних стандартних робіт (за вирахуванням мобільних витрат і вартості витратних матеріалів і запчастин) є в прайсі маркетплейса Master911. Так що кожен клієнт, який звернувся, може замовити будь-яку послугу й отримати грамотну початкову консультацію та інформацію про ціну замовленої роботи. Скажімо, якщо знадобиться установка раковини в ванній, ціна буде відома стовідсотково після того, як клієнт відповість на ряд запитань про різновиди сантехніки, матеріал її виготовлення та нюанси розміщення. Зазвичай названа ціна не змінюється.

Замовлення майстра у Львові додому й по Львівській області

Приймаємо заявки в населеному пункті Львів

Для наших замовників, які проживають у м. Львів, очікування професіонала складе приблизно три години після отримання заявки.

Надаємо послуги в передмісті Львова

У тому випадку, якщо ви проживаєте, наприклад, у передмісті Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), очікування сантехніка зажадає більше часу - не довше 5 годин.

Приймаємо заявки по Львівській області

Ми маємо у своєму розпорядженні висококваліфікованих фахівців у різноманітних населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). У зв'язку з цим клієнти, які перебувають у віддалених містах, здатні розраховувати на виїзд майстра для монтажу раковини в стільницю в той же день. Додатковий плюс - економія на автомобільних витратах. Украй рідко, візит майстра може зрушити на наступний день (про це ви будете попереджені відразу).

Необхідний надійний та оперативний монтаж мийки, ціна якого вас неодмінно порадує, установка тумби під раковину або яка-небудь інша сантехнічна робота? Телефонуйте в Мастер911 - і ми гарантуємо, що ви залишитеся повністю задоволені якістю сервісу, що надається!