Встановлення раковини у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Дніпрі

Відгуки по встановленню раковин у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку є величезне різноманіття конструкцій раковин, при цьому етапи установки в них схожі:

 1. спочатку визначають зручне місце монтажу раковини й висоту, здійснюють розмітку, враховуючи її конструкцію, монтують кронштейни;
 2. кріплять раковину та змішувач;
 3. підключають раковину до водопостачання, перевіряють з'єднання на герметичність;
 4. проводять тестовий злив за допомогою труби;
 5. тестують пристрій на працездатність.

Характеристики матеріалів виготовлення раковин

Важливий аспект, який впливає на практичність і довговічність раковини, - матеріал, з якого зроблена раковина. Зараз виробниками пропонується солідний асортимент раковин із поширених матеріалів:

 • Камінь натуральний. Вироби з цього матеріалу виділяються екологічністю, довговічністю, підвищеною стійкістю до багатьох грибків, простотою в догляді та дорогим зовнішнім виглядом;
 • Сталь. У великому асортименті сьогоднішніх мийок можна зустріти найрізноманітніші моделі, вироблені з нержавіючої сталі, в складі якої наявні хром і нікель. Мийки славляться великим періодом служби та не вимагають особливого догляду;
 • Скло. Вироби зі скла дуже привабливо виглядають, при цьому й коштують дорого. Моделі виробляються зі спеціалізованого високоміцного скла, це робить їх довговічними. Їх важливим мінусом є потреба постійного догляду;
 • Кераміка. Часто виготовляють саме керамічні умивальники.Її дорожча варіація - фарфор, а сантехнічний фаянс є типом недорогим. Керамічні раковини виділяються легкістю в догляді, привабливістю, надійністю, однак із ними потрібно бути акуратними через крихкість властивої цього матеріалу;
 • Камінь штучний. Як правило, трапляються вироби з акрилового каменю. Вони досить схожі з раковинами з натурального матеріалу, зовнішнім виглядом і найважливішими особливостями. До переваг моделей зі штучного матеріалу відносять зносостійкість, зовсім маленьку вагу, легкість у монтажі та гігієнічність.

Типи раковин й особливості їх монтажу

До вельми поширених видів мийок, серед наданих всілякими виробниками, можна віднести:

 • Консольні чи підвісні. Такі раковини, незалежно від їх габаритів і форми, відомі простотою установки. До стіни їх прикріплюють за допомогою кронштейнів;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора монтується до стіни. У підключенні такої мийки треба переконатися, щоб злив був розташований на оптимальній висоті;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, найголовніше - для початку приготувати стільницю: переконатися в цілковитому збігу отвору в стільниці зі зливом мийки. Буде потрібно скористатися прозорим герметиком, якщо умивальник не прилягає до основи;
 • З п'єдесталом. Ці моделі відрізняються наявністю п'єдесталу, на який монтується чаша. Завдяки захованим за п'єдестал комунікацій, такі раковини виглядають вельми привабливо й користуються широкою популярністю. Монтаж цієї моделі повинен здійснюватися на повністю рівну поверхню підлогового покриття;
 • Вбудовувані. Плюсом вбудованих пристроїв є їх зовнішній вигляд, переважно внаслідок прихованих всередині комунікацій. Підключення до системи водопостачання проводиться так само, як з іншими видами раковин, відмінність спостерігається лише на стадії установки самої чаші.

Головні помилки при установці раковини в ванній

Хоча й монтаж раковини не найскладніше завдання, але людьми, які наважилися на самостійне виконання цього завдання або доручили її майстру "з вулиці", допускається чимало глобальних помилок. Їх результатом буває утворення протікання, а може, і травм унаслідок падіння недостатньо вміло закріпленого умивальника.

Поширені помилки та їх результат:

 • перевищення затягування кріплень (з цієї причини чаша може розколотися) або шлангів/сифона;
 • Місце між стінкою й чашею. Для того, щоб не було патьоків на стінці, треба загерметизувати стик;
 • Нерівний монтаж. При монтажі радимо орієнтуватися не на стики плитки, а перевіряти горизонтальність установки за допомогою рівня;
 • Монтаж нового пристосування на старі кріплення. Результат - ненадійна фіксація пристосування, а також ризик обвалу;
 • Зрив різьби. через це необхідно замінювати кріплення.

Для того, щоб не допустити перерахованих вище й багатьох інших помилок у ході установки, потрібно звертатися в Master911. Професійні сантехніки швидко приїдуть на об'єкт і бездоганно виконають необхідну роботу.

Якісний монтаж умивальника в маркетплейсі Master911

Наші професіонали можуть похвалитися багатим практичним досвідом в установці мийок будь-яких типів і з різних матеріалів, оскільки кожен день виконують таку роботу. При розгляді замовлення, ми поставимо замовнику ряд важливих питань про обладнання, його різновиди та плановане місці установки. На підставі додаткової інформації ми можемо зорієнтувати стосовно ціни майбутньої роботи й надати професійну консультацію.

Якщо з інформації зрозумілий розмір очікуваних робіт, то цю послугу називають стандартною, її ціна буде порахована точно.

У разі, якщо зі слів клієнта непросто визначити обсяг робіт, тоді ціна роботи буде названа безпосередньо на об'єкті. При цьому вартість буде точно збігатися з тією, що стоїть у прайсі.

Звертаючись в сервіс Master911, ви зможете точно не сумніватися в:

 • швидкому приїзді фахівця;
 • найвищій якості установки мийки;
 • отриманні професійної консультації;
 • можливості подати заявку цілодобово.

Майстри маркетплейса Мастер911 не тільки мають прекрасну кваліфікацію, але ще й ввічливі, доброзичливі та дуже відповідальні. Вони не використовують мат, не курять і завжди прибирають своє робоче місце.

Які плюси при зверненні в маркетплейс Мастер911?

Немає ні найменшої можливості зіткнутися з наслідками запрошення до себе неперевіреного фахівця, який здатний поводитися грубо, буде недосвідченим або затягне роботу за часом. Майстри маркетплейса Master911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, навчання й успішне складення іспиту на кваліфікацію. Тоді вони можуть розраховувати на допуск до обслуговування замовників.

Якщо ви побачили помилку, якої припустився сантехнік, ви зможете повідомити про це в підтримку сервісу Мастер911. Ми розглянемо вашу скаргу та надамо оперативну допомогу в розв'язанні проблеми.

Усі майстри сервісу Мастер911 беруть на себе відповідальність за якість своїх послуг. Коли установка умивальника з тумбою або ж інша послуга буде з успіхом закінчена, ви отримаєте акт зроблених робіт. Оплату можливо зробити готівкою або ж безготівково.

Вартість монтажу пристрою з тумбою

Ціна всіх стандартних послуг (без урахування вартості додаткових запасних частин, витратних матеріалів та мобільних витрат) зафіксована в прайс-листі Мастер911. Будь-який замовник має можливість назвати потрібну йому послугу й отримати інформацію про ціну майбутньої роботи та професійну консультацію. Так, якщо буде потрібна установка раковини в ванній, ціна буде названа точно після того, як замовник дасть відповідь на ряд питань про тип сантехніки, її матеріал і нюанси розміщення. Як правило, озвучена спочатку сума не змінюється.

Замовлення професіонала у Дніпрі додому й по Дніпропетровській області

Приймаємо заявки в м. Дніпро

Для замовників, що знаходяться у м. Дніпро, очікування професіонала буде приблизно 3 години після отримання замовлення.

Приймаємо заявки в передмісті Дніпра

У разі, якщо ви проживаєте в передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), очікувати приїзду фахівця потрібно довше - близько чотирьох-п'яти годин.

Приймаємо замовлення по Дніпропетровській області

Ми маємо перевірених сантехніків із багатим досвідом роботи в різних населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). У зв'язку з цим ті наші замовники, які живуть у віддалених пунктах, мають можливість розраховувати на приїзд фахівця для монтажу раковини в стільницю або інших робіт у день прийому замовлення. Ще один плюс - економія на транспорті. У виняткових ситуаціях візит сантехніка може перенестися на один день.

Потрібна оперативна та високоякісна установка умивальника в ванній або на кухні, вартість якої точно здивує, установка тумби під раковину або будь-яка інша сантехнічна робота? Звертайтеся в маркетплейс Мастер911 - й ви будете задоволені якістю наданих послуг!