Встановлення раковини у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Тернополі

Відгуки по встановленню раковин у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри величезну різноманітність типів раковин, які представлені на ринку, вони мають однакові етапи монтажу:

 1. Спочатку вибирають оптимальне місце для підключення раковини та висоту, проводять розмітку, враховуючи її параметри, ставлять кронштейни;
 2. кріплять умивальник і кран;
 3. приєднують пристосування до труби;
 4. підключають до каналізації: роблять контрольний злив води за допомогою труби;
 5. тестують конструкцію на працездатність.

Матеріали виробництва раковин: мінуси та плюси

Важливий аспект, від якого буде залежати зручність і міцність конструкції, - матеріал. Зараз фірми-виробники надають солідний асортимент умивальників з наступних матеріалів:

 • Скло. Умивальники зі скла дуже гарно виглядають, при цьому й коштують не дешево. Раковини робляться з технологічного досить міцного матеріалу;
 • Кераміка. Нерідко виробляються керамічні умивальники. Фарфор - її найдорожча та надійна варіація, простіша - сантехнічний фаянс. Мийки з кераміки відомі тривалим терміном роботи, естетичністю, невибагливістю в догляді, тільки з ними варто бути акуратними через крихкість;
 • Камінь натуральний. Вироби з подібного матеріалу відрізняються довговічністю, простотою в догляді, багатим видом, належною екологічністю та особливою стійкістю до різних грибків;
 • Камінь штучний. Частіше зустрічаються мийки з акрилового каменю. По виду й найголовніших особливостях вони вкрай схожі з мийками з натурального каменю. До переваг моделей з такого каменю можна віднести простоту в підключенні, зносостійкість і гігієнічність;
 • Сталь. В асортименті сьогоднішніх умивальників можна знайти найрізноманітніші по дизайну моделі, виготовлені з нержавійки, в складі якої є нікель і хром. Умивальники не вимагають особливого догляду та славляться тривалим експлуатаційним ресурсом.

Особливості установки різних видів умивальників

Найбільш поширеними типами раковин, серед випущених сучасними компаніями, вважаються:

 • Консольні або підвісні. Такі мийки, незалежно від їх габаритів і форми, можуть похвалитися простотою монтажу. Їх прикріплюють до стіни за допомогою кронштейнів;
 • З п'єдесталом. "Тюльпани" виділяються присутністю п'єдесталу, на нього встановлюється чаша. Завдяки закритим усередині комунікаціям, ці умивальники виглядають надзвичайно красиво. Монтаж такої раковини повинен здійснюватися на абсолютно рівну підлогу;
 • З напівп'єдесталом. У цьому випадку опора монтується до стіни. У монтажі подібної раковини важливо проконтролювати, щоб злив знаходився на необхідній висоті;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, головне - попередньо підготувати стільницю: упевнитися в точному збігу отвору в стільниці зі зливом пристрою. Якщо умивальник погано прилягає до стільниці, знадобиться застосувати прозорий герметик;
 • Вбудовувані. Гармонійність, внаслідок приховування комунікацій, виступає гідністю вбудованої тумби або ж столу раковин. Підключення до водопроводу проводиться майже ідентично тому, як і з іншими типами раковин, різниця суто на стадії підключення чаші.

Часті помилки при установці раковини у ванній

Хоча установка умивальника не належить до розряду хитромудрих робіт, не дивлячись на це, людьми, які доручили її комусь "з вулиці" або ж наважилися на самостійне виконання подібної роботи, часто допускається чимало помилок. Результатом таких помилок буває поява протікання, а також травми в результаті обвалу непрофесійно встановленої мийки.

Наслідки поширених помилок:

 • Нерівна установка мийки. При монтажі потрібно застосовувати рівень, а не орієнтуватися на стики плитки;
 • Зрив різьби. Буде потрібно замінювати кріплення;
 • Велике затягування кріплень раковини (через це чаша може розколотися);
 • Установка нового пристрою на попередні кріплення. У підсумку неякісна фіксація раковини та ризик падіння;
 • Простір між стінкою та чашею. Щоб не було патьоків на стіні, потрібно загерметизувати стик.

Для того, щоб уникнути таких помилок у процесі монтажу, треба звернутися в Master911. Наші майстри оперативно прибудуть на об'єкт і бездоганно виконають послугу.

Надійний монтаж раковин в сервісі побутових послуг Master911

Наші професіонали відрізняються тривалим досвідом в монтажі умивальників з різних матеріалів і різноманітних видів, тому що постійно стикаються з наданням такої послуги. При прийомі заявки на виклик сантехніка ми ставимо клієнту пару потрібних питань про обладнання. На основі отриманої інформації ми завжди можемо запропонувати початкову консультацію та зорієнтувати за ціною потрібної роботи.

Якщо з замовлення клієнта точно зрозумілий розмір майбутніх робіт, тоді подібну послугу називають стандартною, і її вартість буде порахована точно.

В ситуації, коли зі слів клієнта неможливо зрозуміти обсяг робіт, ціна буде озвучена фахівцем тільки на місці. Ми гарантуємо її стовідсотковий збіг з тією сумою, яка знаходиться в прайс-листі.

Вирішивши зателефонувати в сервіс домашніх послуг Master911, ви зможете стовідсотково не сумніватися у:

 • швидкому виїзді майстра;
 • найвищій якості установки раковини;
 • можливості залишити замовлення в зручний час доби, без вихідних;
 • наданні первинної консультації.

Професіонали сервісу послуг Мастер911 не тільки фахівці прекрасної кваліфікації, але ще й досить відповідальні, культурні та доброзичливі люди. Вони не вживають лайки та залишають чистоту на робочому місці.

Основні переваги звернення до Master911

Можливості зіткнутися з результатами запрошення невідомого майстра, який затягне роботу на тривалий час, здатний поводитися неадекватно або виявиться недосвідченим, у вас немає. Всі фахівці маркетплейса Master911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, навчання та складання іспиту на підтвердження кваліфікації. Лише тоді вони отримують допуск до обслуговування клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, яку зробив сантехнік, можна повідомити про це в підтримку сервісу домашніх послуг Master911. Ми візьмемо до уваги вашу скаргу та зможемо надати швидку допомогу у розв'язанні вашої проблеми.

Всі майстри сервісу Мастер911 покладають на себе абсолютну відповідальність за надійність послуг і надають гарантію. Ви отримаєте акт виконаних послуг, коли монтаж мийки з тумбою або ж інша сантехнічна робота з успіхом закінчиться. Розрахунок ви зможете здійснити готівкою на місці або ж безготівковим переказом.

Яка ціна установки умивальника з тумбою?

Вартість всіх стандартних послуг (за вирахуванням мобільних витрат і ціни витратних матеріалів та допоміжних запчастин) вказана в прайсі маркетплейса Мастер911. У зв'язку з цим кожен замовник зможе назвати необхідну послугу та отримати професійну консультацію та інформацію про суму майбутньої роботи. Скажімо, якщо мова про встановлення раковини у ванній, ціна буде порахована точно після того, як клієнт дасть відповідь на ряд питань про вид сантехніки, матеріал її виготовлення та специфіку розміщення. Зазвичай названа ціна не варіюється.

Як викликати майстра у Тернополі з виїздом по Тернопільській області?

Надаємо послуги в м. Тернопіль

Для наших замовників, які проживають в м. Тернопіль, очікування сантехніка складе приблизно 3 години після прийому замовлення.

Приймаємо замовлення в передмісті Тернополя

Якщо ви живете, скажімо, в передмісті Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), то очікування приїзду майстра буде займати близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Тернопільській області

Ми маємо у своєму розпорядженні професійних майстрів з тривалим досвідом роботи в численних населених пунктах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці). Внаслідок цього, замовники, які живуть у віддалених пунктах, мають можливість чекати професіонала для монтажу раковини в стільницю або інших робіт в день оформлення замовлення. Ще один плюс - економія на дорозі. Рідко візит майстра може перенестися на завтра.

Потрібна швидка установка мийки, вартість якої, напевно, здивує, установка тумби під раковину або будь-яка інша оперативна робота майстра? Телефонуйте в сервіс послуг Master911 - і ми запевняємо, що ви стовідсотково залишитеся задоволені якістю послуг, що надаються!