Встановлення раковини у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Чернівцях

Відгуки по встановленню раковин у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри різноманітність конструкцій раковин, які сьогодні надаються різними виробниками, все-таки головні етапи монтажу у них однакові:

 1. насамперед підшукують відповідний простір для установки раковини та її висоту, роблять розмітку, враховуючи її вид, встановлюють кронштейни;
 2. ставлять умивальник зі змішувачем;
 3. підключають раковину до води;
 4. встановлюють сифон і роблять тестовий злив води;
 5. тестують надійність раковини.

Нюанси матеріалів виробництва раковин

Основний аспект, який впливає на експлуатацію умивальника, - матеріал виробництва. Зараз виробниками надається солідний асортимент моделей з нижчеперелічених матеріалів:

 • Кераміка. Нерідко виробляються керамічні раковини. Фарфор - її найякісніший та надійний різновид, недорогий - сантехнічний фаянс. Раковини з кераміки відрізняються довговічністю, естетичністю, легкістю в догляді, тільки з ними важливо бути обережними через властиву такому матеріалу крихкість;
 • Камінь штучний. Найчастіше зустрічаються умивальники з акрилу. Вони досить схожі з раковинами з натурального каменю. До переваг даних мийок можна віднести простоту в підключенні, гігієнічність та зносостійкість;
 • Сталь. У великому асортименті сучасних умивальників є різноманітні за дизайном моделі, вироблені з нержавійки. Вони не вимагають складного догляду та славляться тривалим терміном експлуатації;
 • Скло. Умивальники зі скла, звичайно, привабливо виглядають, однак і коштують не дешево. Раковини виготовляють зі спеціального досить міцного матеріалу. Їх головним недоліком виступає потреба в ґрунтовному догляді;
 • Камінь натуральний. Вироби з каменю можуть похвалитися відмінною стійкістю до різноманітних грибків, надійністю, гарною екологічністю, дорогим зовнішнім виглядом і легкістю у догляді.

Особливості установки різних видів мийок

До найпопулярніших типів умивальників, серед пропонованих всілякими виробниками, відносять:

 • З п'єдесталом. "Тюльпани" відомі присутністю спеціалізованої конструкції, куди встановлюється чаша - п'єдестал. Завдяки прихованим всередині комунікаціям, такі раковини виглядають надзвичайно красиво та у зв'язку з цим поширені. Монтаж такої мийки повинен бути проведений на рівну підлогу;
 • Вбудовувані. Зовнішній вигляд, переважно завдяки прихованим комунікаціям, вважається перевагою вбудованої у стільницю тумби або ж столу умивальників. Підключення до водопостачання та каналізації проводиться фактично ідентично тому, як це здійснюється з іншими моделями раковин, відмінність тільки на стадії монтажу чаші;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, важливо грамотно приготувати стільницю: упевнитися в чіткій відповідності зливу пристрою з отвором в стільниці. Треба використовувати герметик в тому випадку, якщо ваш умивальник в повному обсязі прилягає до основи;
 • Консольні (підвісні). Дані раковини, незалежно від їх габаритів і форми, відрізняються легкістю установки. За допомогою кронштейнів їх монтують до стіни;
 • З напівп'єдесталом. У такому варіанті опора встановлюється до стіни. У монтажі даного умивальника необхідно простежити, щоб злив знаходився на конкретній висоті.

Відомі помилки при установці раковини у ванній

Хоча монтаж раковини не надто хитромудра робота, проте, людьми, які доручили її майстру "з вулиці" або ж зважилися на самостійне здійснення цього, часто допускається безліч грубих помилок. Їх підсумком може бути не тільки поява протікання, але й травм через обвал непрофесійно встановленої мийки.

Результат поширених помилок:

 • Нерівність монтажу раковини. У процесі установки слід застосовувати будівельний рівень для перевірки горизонтальності, а не дивитися на стики плитки;
 • Зрив різьби. Доведеться міняти кріплення;
 • Отвір між стінкою та чашею мийки. У разі, якщо стик не загерметизувати, будуть постійні патьоки на стіні;
 • Установка нової раковини на минулі кріплення. У наслідок ненадійної фіксації мийки;
 • Сильне затягування кріплень пристрою (з такої причини може розколотися чаша).

Для того, щоб уникнути перерахованих вище помилок під час монтажу пристрою - краще звернутися в маркетплейс Мастер911. Досвідчені майстри миттєво виїдуть додому та бездоганно здійснять необхідну послугу.

Сервіс Master911: оперативний монтаж умивальників

Наші фахівці мають значний досвід підключення раковин всіх типів і з різних матеріалів, оскільки постійно роблять цю роботу. При розгляді замовлення на виклик професіонала ми поставимо клієнту ряд потрібних питань про обладнання, його нюанси та місце установки. На підставі отриманої інформації ми зможемо дати консультацію та зорієнтувати за вартістю необхідної роботи.

Якщо з відповідей замовника конкретно зрозумілий спектр майбутніх робіт, то дана послуга називається стандартною, і її вартість відразу буде відома.

Коли зі слів клієнта не можна зрозуміти майбутній перелік робіт, то ціна буде озвучена тільки на місці. Але вона буде точно відповідати тій, що вказана в прайсі.

Звертаючись у маркетплейс Мастер911, ви можете повністю не сумніватися у:

 • оперативному візиті професіонала;
 • відмінній якості установки мийки;
 • наданні попередньої консультації;
 • можливості здійснити замовлення 24/7, без вихідних.

Сантехніки Мастер911 - не тільки висококваліфіковані фахівці, але й відповідальні, виховані та доброзичливі. Вони не вживають нецензурну лексику, прибирають своє робоче місце й не курять.

Які переваги звернення до маркетплейса Мастер911?

Ризику зіткнутися з результатами запрошення незнайомого майстра, який затягне роботу за часом, буде некваліфікованим або може поводитися по-хамськи, у вас немає. Абсолютно всі професіонали сервісу Мастер911 проходять перевірку паспортних даних, навчання та успішне складання іспиту на підтвердження кваліфікації. Після цього вони можуть розраховувати на допуск до обслуговування замовлень.

Якщо ви виявили помилку, зроблену майстром, необхідно повідомити про це в службу підтримки Master911. Ми надамо миттєву допомогу в розв'язанні будь-якої проблеми.

Всі наші майстри покладають на себе абсолютну відповідальність за надійність виконаних робіт і дають гарантійні зобов'язання. Ви отримаєте акт виконаних послуг, коли установка пристрою з тумбою або інша робота буде успішно завершена. Оплату можна провести безготівково або готівкою.

У скільки обійдеться установка умивальника з тумбою?

Вартість стандартних робіт (за винятком дорожніх витрат і вартості запасних частин і витратних матеріалів) знаходиться в прайсі маркетплейса Master911. Так що кожен клієнт зможе назвати потрібну послугу й отримати інформацію про вартість майбутньої роботи та професійну консультацію. Якщо мова йде про встановлення раковини у ванній, ціна буде названа стовідсотково, після того, як клієнт відповість на пару питань про різновиди сантехніки, специфіку розміщення та матеріал її виготовлення. Найчастіше озвучена спочатку сума не варіюється.

Як викликати фахівця у Чернівцях з виїздом по Чернівецькій області?

Приймаємо замовлення в населеному пункті Чернівці

Для тих клієнтів, які знаходяться в м. Чернівці, термін очікування фахівця буде приблизно три години після оформлення заявки.

Надаємо послуги в передмісті Чернівців

В тому випадку, якщо ви перебуваєте в передмісті Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), то очікування приїзду сантехніка буде займати не більше чотирьох годин.

Приймаємо заявки по Чернівецькій області

Ми маємо у своєму розпорядженні професійних сантехніків у переважній більшості міст Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка). Тому клієнти, які живуть у віддалених регіонах, мають можливість розраховувати на візит до них фахівця для монтажу раковини в стільницю в день оформлення замовлення. Додатковий плюс - економія на транспорті. Іноді, візит фахівця може перенестися на завтра (про що ви будете попереджені негайно).

Необхідний якісний і швидкий монтаж мийки, вартість якого вас точно здивує, установка тумби під раковину або ж якась інша сантехнічна послуга? Телефонуйте в маркетплейс Master911 - і ви повністю будете задоволені рівнем наших послуг!