Встановлення раковини у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню раковин у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри сьогоднішнє різноманіття видів раковин, які випускаються всілякими фірмами-виробниками, вони включають одні й ті ж етапи підключення:

 1. здійснюють установчі роботи (підбирають оптимальне простір для монтажу раковини, проводять розмітку, з урахуванням її типу для установки кронштейнів);
 2. кріплять раковину й кран;
 3. підключають конструкцію до водопостачання;
 4. роблять попередній злив води за допомогою труби;
 5. тестують умивальник на працездатність.

Матеріали виготовлення умивальника - плюси й мінуси

Основний аспект, від якого залежить зручність і довговічність умивальника, - матеріал, з якого зроблена. У наші дні компаніями виробниками пропонується багатий асортимент умивальників із наступних матеріалів:

 • Камінь натуральний. Конструкції з цього матеріалу відрізняються хорошою екологічністю, надійністю, презентабельним видом і рідкісною стійкістю до численних грибків;
 • Сталь. В асортименті сучасних раковин можна зустріти найрізноманітніші моделі, які зроблені з нержавіючої сталі, до складу якої входять нікель і хром. Мийки відрізняються великим експлуатаційним ресурсом і не потребують підвищеного догляду;
 • Камінь штучний. Зазвичай можна зустріти умивальники з акрилового каменю. Вони вкрай схожі з раковинами з натурального матеріалу, важливих властивостей і зовнішнім виглядом. До переваг таких моделей можна віднести гігієнічність, відносно легку вагу, зносостійкість і легкість в установці;
 • Кераміка. Часто умивальники виготовляються безпосередньо з кераміки. Її більш розкішна варіація - фарфор, а сантехнічний фаянс залишається типом бюджетним. Умивальники з кераміки відрізняються легкістю в догляді, привабливістю, довговічністю, хоча з ними варто бути акуратними через крихкість;
 • Скло. Моделі зі скла звичайно красиво виглядають, але й вартість немала. Раковини виробляють зі спеціального високоміцного скла, це робить їх надійними й довговічними. Їхнім єдиним мінусом виступає потреба в ретельному та постійному догляді.

Специфіка установки різних різновидів мийок

Дуже популярними типами мийок, серед наданих різноманітними виробниками, є:

 • Вбудовувані. Перевагою вбудованих у стіл або ж тумбу умивальників вважається їхній естетичний вигляд, переважно завдяки прихованим комунікацій. Підключення до каналізації й водопроводу проводиться так само, як і з іншими типами умивальників, різниця спостерігається суто на стадії кріплення самої чаші;
 • З напівп'єдесталом. У такому варіанті опора не досягає підлогового покриття, а кріпиться до стіни. У монтажі цього умивальника слід простежити, щоб злив був розташований на конкретній висоті;
 • Підвісні. Подібні умивальники, незалежно від їх розмірів і форми, відрізняються простотою установки.За допомогою кронштейнів їх кріплять до стіни;
 • З п'єдесталом. Подібні раковини виділяються через п'єдестал, на нього встановлюється чаша. Унаслідок прихованих всередині комунікацій, подібні пристрої виглядають дуже привабливо. Монтаж цієї моделі повинен проводитися на стовідсотково рівну поверхню підлогового покриття;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, потрібно заздалегідь підготувати стільницю під установку чаші: упевнитися в чіткій відповідності зливу раковини з діркою в стільниці. Варто скористатися герметиком, якщо ваш умивальник погано прилягає до основи.

Поширені помилки в установці раковини в ванній

Попри те що установка умивальника не вважається хитромудрим завданням, однак людьми, які доручили її некваліфікованому фахівцеві або наважилися на самостійне виконання цього завдання, як правило, допускається набір глобальних помилок. Підсумком таких помилок може стати не тільки поява протікання, але й травм через падіння ненадійно встановленого умивальника.

Наслідки найбільш частих помилок:

 • Перевищення затягування кріплень (з такої причини чаша може тріснути);
 • Нерівна установка мийки. При установці рекомендується застосовувати рівень, а не орієнтуватися на стики плитки;
 • Зрив різьби. Необхідно змінювати елементи кріплення;
 • Щілина між стінкою й чашею раковини. Якщо стики не оброблені герметиком, це призведе до патьоків на стінці;
 • Установка нового пристрою на кріплення, що залишилися від попередньої. Наслідком є квола фіксація умивальника.

Для того, щоб не допустити таких і багатьох інших помилок при установці, необхідно звертатися в сервіс Master911. Наші сантехніки виїдуть на об'єкт і бездоганно виконають необхідну роботу.

Надійна установка умивальника в сервісі Master911

Наші майстри мають великий практичний досвід у монтажі умивальників з різних матеріалів і різних видів, тому що щодня стикаються з наданням цієї послуги.При розгляді заявки на виклик фахівця, ми задаємо клієнтові, який звернувся кілька необхідних питань про сантехнічне обладнання. На основі всієї інформації ми можемо озвучити вартість потрібної роботи й запропонувати консультацію.

У тому випадку, коли з відповідей клієнта зрозумілий розмір очікуваних робіт, тоді послуга буде стандартною, її вартість буде відома відразу.

У разі, якщо зі слів замовника нелегко зрозуміти майбутній обсяг робіт, то ціна роботи буде названа фахівцем безпосередньо на об'єкті, після особистого огляду. Однак ми зможемо гарантувати її повну відповідність тій вартості, яка прописана в прайсі.

Прийнявши рішення звернутися в Мастер911, ви можете абсолютно точно бути впевнені в:

 • наданні консультації з будь-якого питання;
 • можливості подати замовлення в будь-який зручний час доби, без вихідних;
 • моментальному візит професіонала;
 • високій якості установки сантехніки.

Сантехніки маркетплейса Master911 не тільки фахівці прекрасної кваліфікації, але ще й досить відповідальні, доброзичливі та виховані. Вони не вживають лайливих виразів, не курять й обов'язково залишають чистоту на своєму робочому місці.

Важливі переваги при зверненні в сервіс Master911

Вірогідність зіткнутися з наслідками запрошення в будинок невідомого фахівця, який може поводитися грубо, буде недосвідченим або ж затягне роботу за часом, у вас немає. Професіонали маркетплейса Master911 проходять перевірку паспорта, обов'язкове навчання й успішне складення іспиту на кваліфікацію.Лише після цього вони отримують допуск до роботи.

У тому випадку, якщо раптом ви знайшли помилку, яку допустив майстер, повідомте про це в техпідтримку Мастер911. Ми зможемо надати миттєву допомогу в урегулюванні будь-якої проблеми.

Усі фахівці сервісу Master911 беруть на себе стовідсоткову відповідальність за якість наданих послуг і дають гарантію. Коли установка умивальника з тумбою або ж інша робота вдало закінчиться, вам нададуть акт виконаних послуг. Оплату можливо здійснити готівкою або ж безготівковим розрахунком.

Вартість установки пристрою в ванній кімнаті

Ціна всіх стандартних робіт (не включаючи мобільних витрат, вартості допоміжних запасних частин і витратних матеріалів) є в нашому прайс-листі. У зв'язку з цим будь-який клієнт, який звернувся до нас, зможе замовити необхідну послугу й отримати інформацію про вартість роботи та консультацію. Так, якщо знадобиться установка раковини в ванній, ціна буде названа відразу після того, як замовник відповість на кілька запитань про різновиди сантехніки, її матеріал і специфіку розміщення. Найчастіше озвучена спочатку сума не змінюється.

Як викликати професіонала у Івано-Франківську додому й по Івано-Франківській області?

Приймаємо замовлення в м. Івано-Франківськ

Для наших клієнтів, які проживають у м. Івано-Франківськ, час очікування професіонала складе приблизно дві-три години після заявки.

Працюємо в передмісті Івано-Франківська

Якщо ви проживаєте в передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), у цьому випадку очікування приїзду сантехніка потребує трохи більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.

Приймаємо замовлення по Івано-Франківській області

Ми маємо кваліфікованих сантехніків у різних населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Унаслідок цього клієнти, які проживають у віддалених областях, здатні чекати фахівця для монтажу раковини в стільницю або інших робіт в той же день. Додатковий плюс - економія на авто. Украй рідко візит професіонала може зрушити на завтра.

Потрібна оперативна та якісна установка раковини на кухні, вартість якої вас точно порадує, установка тумби під раковину або будь-яка інша сантехнічна робота? Зверніться в Master911 - і ми гарантуємо, що ви абсолютно будете задоволені якістю наданих послуг!