Встановлення раковини у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Вінниці

Відгуки по встановленню раковин у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри значне різноманіття різновидів раковин, які є на сучасному ринку, вони мають схожі етапи установки:

 1. насамперед підбирають гарне місце для установки раковини, проводять розмітку, з урахуванням її параметрів, ставлять кронштейни;
 2. встановлюють умивальник із краном;
 3. приєднують пристрій до водопостачання, перевіряють на герметичність;
 4. підключають до каналізації: монтують сифон і виробляють контрольний злив;
 5. тестують пристрій на працездатність.

Мінуси та плюси матеріалів виробництва раковин

Найголовніший чинник, який впливає на експлуатацію та надійність умивальника, - матеріал. На сьогодні компаніями-виробниками пропонується багатий вибір мийок із поширених матеріалів:

 • Кераміка. Як правило, раковини виготовляються з кераміки. Фарфор - її більш розкішна варіація, простіша - сантехнічний фаянс. Керамічні раковини відрізняються довговічністю, легкістю в догляді, привабливістю, але з ними слід бути акуратними через крихкість;
 • Камінь натуральний. Вироби з натурального каменю відрізняються легкістю в догляді, відмінною стійкістю до різних грибків, розкішним видом і прекрасною екологічністю;
 • Скло. Скляні моделі досить симпатично виглядають, але й вартість не мала. Умивальники виробляють зі спеціального, особливо міцного матеріалу. Їхнім важливим недоліком є потреба в ґрунтовному й постійного догляду;
 • Сталь. У величезному асортименті сьогоднішніх умивальників можна зустріти найрізноманітніші за дизайном, зроблені з нержавіючої сталі, в складі якої міститься хром і нікель. Вони відрізняються великим терміном роботи й не потребують особливого догляду;
 • Камінь штучний. Як правило, можна побачити умивальники з акрилового каменю. Вони дуже схожі з виробами з натурального матеріалу. До переваг цих умивальників можна віднести порівняно легку вагу, гігієнічність і зносостійкість.

Специфіка підключення різних видів раковин

До дуже поширених видів моделей, серед пропонованих сьогоднішніми виробниками, відносяться:

 • Вбудовувані. Естетичність, головним чином завдяки прихованим всередині комунікацій, є перевагою вбудовуваних мийок. Підключення до водопостачання здійснюється так само, як і з іншими видами мийок, відмінність тільки на етапі монтажу чаші;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці максимально легкий, важливо заздалегідь підготувати стільницю: переконатися в чіткій відповідності зливу умивальника з діркою в стільниці. Якщо умивальник погано прилягає до основи, знадобиться застосувати прозорий герметик;
 • Підвісні або консольні. Такого роду моделі відомі простотою установки, незалежно від їхньої форми й габаритів. За допомогою кронштейнів їх кріплять до стіни;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора не досягає підлоги, а кріпиться до стіни. В установці такого умивальника треба простежити, щоб злив був виведений на зручній висоті;
 • З п'єдесталом. "Тюльпани" виділяються наявністю спеціалізованої конструкції, куди спирається чаша. Завдяки прихованим всередині трубам, пристрої цього виду виглядають досить красиво та користуються великою популярністю. Монтаж такої мийки повинен бути здійснений на абсолютно рівну підлогу.

Поширені помилки при установці раковини в ванній

Попри те що установка мийки не вважається надприродним завданням, людьми, які доручили її майстру "з вулиці" або зважилися на самостійне виконання такого завдання, нерідко допускається безліч грубих помилок. Їх результатом буває поява протікання, а може, і травм через падіння погано прикріпленої раковини.

Поширені помилки та їх результат:

 • Щілина між стіною й чашею умивальника. Щоб не траплялося патьоків, треба змастити стик герметиком;
 • Надмірне затягування кріплень пристрою (внаслідок чого чаша може тріснути) або сифона/шлангів (можуть з'явитися протікання);
 • Установка нового пристосування на кріплення від минулого. У результаті погана фіксація раковини й ризик падіння;
 • Нерівність монтажу. При монтажі потрібно використовувати будівельний рівень, а не дивитися на стики плитки;
 • Зрив різьби. Буде необхідно змінювати елементи кріплення.

Щоб не допустити таких та інших помилок під час монтажу умивальника, потрібно звертатися в Master911. Наші сантехніки негайно виїдуть до вас і бездоганно виконають необхідну роботу.

Швидкий монтаж умивальників у Master911

Наші фахівці мають великий досвід монтажу раковин із різноманітних матеріалів і всіх різновидів, тому що постійно стикаються з наданням цієї послуги. При подачі заявки на виклик сантехніка ми поставимо замовнику ряд важливих питань про обладнання, його особливості та потрібне місце установки. На підставі детальних даних ми зможемо дати первинну консультацію й зорієнтувати щодо ціни роботи, яка цікавить.

У тому випадку, якщо з заявки замовника обсяг необхідних робіт точно зрозумілий, послугу називають стандартною, її ціна буде порахована відразу.

Коли зі слів клієнта важко виявити потрібний обсяг робіт, то ціна послуги буде названа фахівцем безпосередньо на об'єкті, після очного огляду. Але ми можемо гарантувати її стовідсоткову відповідність тій вартості, яка є в прайс-листі.

Звертаючись у сервіс домашніх послуг Мастер911, ви зможете гарантовано бути впевнені в:

 • негайному приїзді до вас майстра;
 • чудовій якості монтажу сантехніки;
 • можливості оформити заявку 24 на 7;
 • надання первинної консультації.

Наші сантехніки не тільки висококваліфіковані фахівці, але ще й виховані, доброзичливі та досить відповідальні люди. Вони не курять, обов'язково підтримують чистоту на своєму робочому місці й не використовують матів.

Які переваги звернення до сервісу Мастер911?

Ризику зіткнутися з наслідками запрошення в будинок незнайомого сантехніка, який затягне роботу в часі, виявиться не мають відповідної кваліфікації або ж може поводитися по-хамськи, немає. Професіонали Master911 проходять перевірку документів, що посвідчують особу, навчання та складання спеціалізованого іспиту на підтвердження кваліфікації. Лише тоді вони можуть розраховувати на допуск до роботи з клієнтами.

У разі, якщо раптом ви помітили помилку, зроблену фахівцем, повідомте про це в службу підтримки Master911. Ми надамо миттєву допомогу в розв'язанні проблеми.

Усі сантехніки сервісу Мастер911 беру на себе повну відповідальність за надійність своїх послуг. Коли установка умивальника з тумбою або інша сантехнічна робота буде вдало закінчена, вам нададуть акт робіт. Розрахунок можливо зробити безготівково або готівкою.

Ціна монтажу умивальника в ванній кімнаті

Вартість різних стандартних робіт (без урахування ціни витратних матеріалів, запчастин і транспортних витрат) вказана в прайс-листі сервісу домашніх послуг Master911. Тому будь-який клієнт може назвати потрібну послугу й отримати грамотну початкову консультацію та інформацію про вартість замовленої роботи. Якщо йдеться про встановлення раковини в ванній, ціна буде відома точно після того, як клієнт відповість на кілька запитань про тип сантехніки, особливості розміщення й матеріал її виготовлення. Найчастіше названа спочатку вартість не зміниться.

Виклик фахівця у Вінниці з виїздом по Вінницькій області

Приймаємо замовлення в м. Вінниця

Для тих наших клієнтів, які проживають у м. Вінниця, термін очікування сантехніка складе приблизно 3 години після замовлення.

Приймаємо заявки в передмісті Вінниці

Якщо ж ви живете в передмісті Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), тоді очікування фахівця потребують більше часу - близько 4-5 год.

Приймаємо замовлення по Вінницькій області

Ми маємо висококваліфікованих фахівців із багатим досвідом роботи в більшій частині населених пунктів Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Тому такі замовники, які живуть у віддалених місцях, мають можливість очікувати фахівця для монтажу раковини в стільницю або інших робіт у день оформлення замовлення. Додаткова перевага - економія на авто. У деяких ситуаціях візит професіонала може відкластися на 1 день (про що ви будете повідомлені завчасно).

Потрібна високоякісна установка умивальника в ванній або на кухні, вартість якої точно здивує, установка тумби під раковину або ж будь-яка інша сантехнічна робота? Звертайтеся в маркетплейс Master911 - і ви повністю залишитеся задоволені якістю сервісу, що надається!