Встановлення раковини у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Хмельницькому

Відгуки по встановленню раковин у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Не дивлячись на величезне різноманіття типів раковин, які можна відшукати на ринку, все-таки ключові етапи підключення у них схожі:

 1. спочатку вибирають зручне місце для монтажу раковини, проводять розмітку, враховуючи її габарити для установки кронштейнів;
 2. кріплять раковину зі змішувачем;
 3. приєднують раковину до водопостачання;
 4. підключають до системи каналізації: здійснюють тестовий злив води за допомогою сифона;
 5. тестують працездатність пристосування.

Особливості матеріалів виготовлення раковин

Ключовий фактор, від якого залежить експлуатація конструкції, - матеріал. Зараз фірми-виробники надають солідний вибір умивальників з таких матеріалів:

 • Кераміка. Зазвичай виготовляються саме керамічні умивальники. Її більш надійна та розкішна варіація - фарфор, а сантехнічний фаянс вважається видом недорогим. Керамічні умивальники відомі довговічністю, невибагливістю у догляді, привабливістю, проте з ними потрібно бути обережними через крихкість;
 • Камінь штучний. Часто зустрічаються мийки з акрилового каменю. Вони дуже схожі з умивальниками з натурального каменю. До переваг таких умивальників можна віднести гігієнічність, зносостійкість, простоту в підключенні та зовсім маленьку вагу;
 • Скло. Скляні моделі досить гарно виглядають, але й ціна не маленька. Раковини виготовляються з технологічного дуже міцного матеріалу.Необхідність в частому та ретельному догляді є їх істотним мінусом;
 • Камінь натуральний. Умивальники з подібного матеріалу можуть похвалитися простотою в догляді, прекрасною стійкістю до різноманітних грибків, солідним зовнішнім виглядом, надійністю та належною екологічністю;
 • Сталь. У великому асортименті сучасних умивальників можна зустріти різні по дизайну моделі, які зроблені з нержавіючої сталі. Вони не вимагають особливого догляду та славляться значним експлуатаційним ресурсом.

Типи умивальників і специфіка їх монтажу

Більш поширеними типами раковин, серед пропонованих всілякими компаніями виробниками, виступають:

 • Консольні (підвісні). Ці моделі виділяються простотою установки, незалежно від їх розміру та форми. Їх закріплюють до стіни за допомогою кронштейнів;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора кріпиться до стіни й не досягає статевого покриття. У підключенні такого умивальника треба відстежити, щоб злив був виведений на необхідній висоті;
 • Вбудовувані. Перевагою вбудованої тумби або ж столу пристроїв вважається їх гармонійність, як правило, завдяки прихованим комунікаціям. Підключення до водопроводу проводиться так само, як і з іншими типами мийок, різниця існує лише на стадії установки самої чаші;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці відносно простий, найголовніше - заздалегідь приготувати стільницю: переконатися в повному збігу дірки в стільниці зі зливом пристрою. Якщо раковина погано прилягає до стільниці, потрібно використовувати безбарвний герметик;
 • З п'єдесталом. Дані раковини виділяються внаслідок спеціальної конструкції, куди встановлюється чаша - п'єдестал. Завдяки захованим всередині трубам, пристрої цього типу виглядають надзвичайно привабливо й тому популярні. Монтаж подібної мийки повинен проводитися на стовідсотково рівну поверхню підлоги.

Відомі помилки при установці раковини у ванній кімнаті

Попри те, що установка раковини не є складним завданням, людьми, які наважилися на самостійне здійснення подібної роботи або доручили її кому-небудь "з вулиці", часто допускається кілька великих помилок. Результатом такого роду помилок буває не тільки поява протікання, але й травм через падіння не професійно закріпленого умивальника.

Результат найпоширеніших помилок:

 • Зрив різьби. Знадобиться міняти елементи кріплення;
 • Нерівний монтаж. При монтажі рекомендується використовувати рівень, а не орієнтуватися на стики плитки;
 • Простір між чашею та стіною. У разі, якщо стик не загерметизувати, це призведе до патьоків на стіні;
 • Сильне затягування кріплень пристрою (через це чаша може тріснути) або ж сифона/шлангів (можуть утворитися протікання);
 • Установка нового умивальника на минулі кріплення. у результаті погана фіксація мийки.

Щоб уникнути таких і багатьох інших помилок в ході монтажу мийки, потрібно звертатися в Master911. Наші сантехніки терміново приїдуть на об'єкт і бездоганно здійснять необхідну послугу.

Сервіс послуг Мастер911: надійний монтаж умивальників

Наші професіонали славляться великим практичним досвідом в установці раковин всіх типів і з різних матеріалів, тому що щодня стикаються з наданням цієї послуги. При розгляді замовлення ми ставимо замовнику пару важливих питань про обладнання. На основі цих відомостей ми завжди готові назвати вартість замовленої послуги та запропонувати початкову консультацію.

Коли з відповідей клієнта перелік майбутніх робіт чітко зрозумілий, в подібному випадку ця послуга називається стандартною, її ціна відразу буде порахована.

В разі, коли зі слів замовника нелегко зрозуміти майбутній спектр робіт, тоді вартість послуги буде озвучена майстром тільки на місці. Однак вона буде повністю відповідати тій, що є в прайсі.

Прийнявши рішення звернутися в Мастер911, ви зможете абсолютно не сумніватися у:

 • швидкому приїзді сантехніка;
 • наданні грамотної консультації;
 • бездоганній якості монтажу мийки;
 • можливості зробити замовлення цілодобово.

Майстри сервісу домашніх послуг Master911 не тільки мають високу кваліфікацію, але ще й відповідальні, доброзичливі та ввічливі. Вони не використовують нецензурні вирази й не курять.

Переваги при зверненні в сервіс побутових послуг Master911

Можливості зіткнутися з результатами запрошення до себе неперевіреного фахівця, який затягне роботу на довгий термін, буде некваліфікованим або здатний поводитися неадекватно, у вас немає. Всі професіонали сервісу послуг Мастер911 проходять перевірку паспорта, а також навчання. І після всього цього вони можуть розраховувати на допуск до роботи з замовниками.

В разі, якщо раптом ви знайшли помилку, допущену сантехніком, повідомте про це в підтримку маркетплейса Мастер911. Ми надамо негайну допомогу у розв'язанні вашої проблеми.

Всі наші фахівці покладають на себе відповідальність за якість своїх послуг. Коли монтаж умивальника або ж інша послуга з успіхом завершиться, вам нададуть акт зроблених послуг. Оплату можна зробити готівкою або безготівково.

Вартість установки умивальника з тумбою у ванній

Вартість будь-яких стандартних робіт (не включаючи ціну запасних частин і витратних матеріалів та транспортні витрати) вказана в прайсі Master911. Кожен клієнт може замовити будь-яку послугу та отримати початкову консультацію та інформацію про суму майбутньої роботи. Якщо необхідна установка раковини у ванній, ціна буде відома відразу, після того, як клієнт дасть відповідь на кілька питань про тип сантехніки, особливості розміщення і її матеріал. Як правило, озвучена спочатку ціна не змінюється.

Замовлення майстра у Хмельницькому з виїздом по Хмельницькій області

Працюємо в м. Хмельницький

Для тих наших замовників, які знаходяться в межах м. Хмельницький, термін очікування майстра буде приблизно дві-три години після замовлення.

Працюємо в передмісті Хмельницького

У тому випадку, якщо ви проживаєте, наприклад в передмісті Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), в такому випадку очікування професіонала буде займати не довше 5 год.

Надаємо послуги по Хмельницькій області

Ми маємо у своєму розпорядженні професійних майстрів у різноманітних містах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Внаслідок цього, замовники, які проживають у віддалених пунктах, здатні чекати сантехніка для монтажу раковини в стільницю або інших послуг в той же день. Ще одна перевага - економія на дорозі. Вкрай рідко приїзд фахівця може перенестися на завтра.

Цікавить якісний монтаж раковини, ціна якого неодмінно порадує, установка тумби під раковину або ж якась інша сантехнічна послуга? Звертайтеся в Master911 - і ви будете повністю задоволені рівнем наданих послуг!