Встановлення раковини у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Цінові пропозиції по встановленню раковин від найкращих майстрів у Житомирі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Житомирі

Відгуки по встановленню раковин у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри величезну різноманітність різновидів раковин, які доступні на ринку, вони мають одні й ті ж етапи монтажу:

 1. здійснюють роботи з монтажу: підшукують гарне місце для підключення раковини, роблять розмітку з урахуванням її габаритів для монтажу кронштейнів;
 2. кріплять раковину, слідом кран;
 3. підключають умивальник до води;
 4. проводять попередній злив через сифон;
 5. тестують пристрій на працездатність.

Переваги та недоліки матеріалів виробництва раковин

Основний критерій, від якого буде залежати міцність і зручність раковини, - матеріал. У наші дні фірми-виробники пропонують великий асортимент моделей із перелічених нижче матеріалів:

 • Камінь натуральний. Конструкції з натурального каменю відрізняються солідним виглядом, легкістю в догляді, надійністю й високою екологічністю;
 • Сталь. У величезному асортименті сучасних мийок є різні за дизайном моделі, вироблені з нержавіючої сталі, в складі якої наявний нікель і хром. Раковини не потребують особливого догляду та відрізняються тривалим терміном служби;
 • Камінь штучний. Найчастіше трапляються вироби з акрилового каменю. За важливими властивостями та своїм виглядом вони досить схожі з моделями з натурального матеріалу. До переваг виробів зі штучного каменю відносять легкість в установці, гігієнічність і зносостійкість;
 • Кераміка. Досить часто раковини виготовляються саме з кераміки. Її найбільш надійна варіація - фарфор, а сантехнічний фаянс залишається типом найдешевшим. Моделі з кераміки виділяються простотою в догляді, надійністю, привабливістю, тільки з ними потрібно бути акуратними через крихкість;
 • Скло. Скляні мийки досить привабливо виглядають, причому й коштують не дешево. Раковини робляться з технологічного міцного матеріалу.

Специфіка підключення різноманітних видів раковин

До найвідоміших типів моделей, серед випущених сьогоднішніми виробниками, відносять:

 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, найголовніше: переконатися в збігу отвору в стільниці зі зливом мийки. Слід скористатися прозорим герметиком, якщо мийка погано прилягає до стільниці;
 • Підвісні або консольні. Такого роду раковини відомі легкістю установки, незалежно від їх форми та розмірів. Їх монтують до стіни за допомогою кронштейнів;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора прикріплюється до стіни. У підключенні такого умивальника важливо переконатися, щоб злив був виведений на оптимальній висоті;
 • Вбудовувані. Перевагою вбудованих мийок є їхня гармонійність, головним чином завдяки прихованим усередині комунікаціям. Приєднання до каналізації проводиться майже ідентично тому, як і з іншими типами мийок, різниця спостерігається суто на стадії кріплення чаші;
 • З п'єдесталом. "Тюльпани" виділяються наявністю п'єдесталу, на який спирається чаша.Унаслідок захованих труб такі пристрої виглядають досить симпатично та мають попит. Монтаж такого роду моделі повинен бути здійснений на абсолютно рівну поверхню підлогового покриття.

Популярні помилки при установці раковини в ванній

Попри те що установка умивальника не надскладна робота, але людьми, які наважилися на самостійне виконання цього або доручили її кому-небудь "з вулиці", часто допускається безліч грубих помилок. Їх результатом буває не тільки виникнення протікання, але й травм через падіння погано закріпленої раковини.

Популярні помилки та їх результат:

 • Нерівність монтажу умивальника. При установці потрібно дивитися не на стики плитки, а перевіряти горизонтальність установки за допомогою рівня;
 • Зрив різьби. Потрібно міняти елементи кріплення;
 • Відстань між чашею умивальника й стіною. Для того, щоб не було патьоків на стіні, потрібно обробити стик герметиком;
 • Сильне затягування кріплень раковини (з цієї причини чаша може розколотися);
 • Монтаж нової раковини на кріплення, що залишилися від попередньої. Результат - неякісна фіксація умивальника.

Щоб не допустити подібних помилок при монтажі, потрібно звертатися в сервіс Master911. Кваліфіковані майстри терміново приїдуть на місце й бездоганно виконають потрібну роботу.

Маркетплейс Мастер911: оперативна установка раковин

Наші професіонали мають величезний практичний досвід в установці мийок з різноманітних матеріалів і різновидів, оскільки постійно стикаються з наданням цієї послуги. При прийомі замовлення ми поставимо замовникові, який звернувся, кілька важливих питань про обладнання й бажане місце установки. На підставі докладних даних ми можемо озвучити вартість роботи й надати консультацію.

Коли з інформації перелік необхідних робіт безпосередньо зрозумілий, то послуга буде стандартною, її вартість відразу буде названа.

Якщо зі слів замовника нелегко визначити потрібний розмір робіт, ціна роботи буде озвучена сантехніком безпосередньо на місці, після проведення очного огляду. Хоча вона буде повністю відповідати тій, яка вказана в прайсі.

Звертаючись у Мастер911, ви можете абсолютно не сумніватися в:

 • відмінній якості установки сантехніки;
 • моментальному візит до вас сантехніка;
 • можливості оформити замовлення 24 год на добу;
 • отриманні початкової консультації.

Наші професіонали не тільки фахівці належної кваліфікації, але ще й надзвичайно відповідальні, чемні та доброзичливі. Вони не курять й неодмінно залишають чистоту на робочому місці.

Переваги при зверненні в сервіс Мастер911

У вас немає ні найменшого ризику зіткнутися з результатами запрошення в будинок незнайомого фахівця, який виявиться без відповідної кваліфікації, може поводитися не гідно або затягне роботу надовго. Фахівці маркетплейса Master911 проходять перевірку документів, що посвідчують особу, а також обов'язкове навчання. І виключно після всього цього вони отримують допуск до обслуговування замовлень.

Якщо ви виявили помилку, якої припустився сантехнік, повідомте про це в службу підтримки маркетплейса Master911. Ми розглянемо вашу скаргу та зможемо надати миттєву допомогу в розв'язанні будь-якої проблеми.

Усі сантехніки сервісу Master911 беруть на себе абсолютну відповідальність за надійність послуг. Коли установка умивальника з тумбою або інша робота буде з успіхом завершена, вам нададуть акт зроблених робіт. Розрахунок можна здійснити безготівковим переказом або ж готівкою.

Ціна монтажу раковини

Вартість усіх стандартних послуг (без урахування витратних матеріалів, додаткових запчастин і транспортних витрат) вказана в прайсі Master911. Тому будь-який замовник зможе назвати потрібну йому послугу й отримати професійну попередню консультацію та інформацію про ціну майбутньої роботи. Так, якщо потрібна установка раковини в ванній, ціна буде відома відразу після того, як клієнт відповість на пару питань про різновиди сантехніки, її матеріал та особливості розміщення. Найчастіше названа попередньо ціна не змінюється.

Як викликати майстра у Житомирі з виїздом по Житомирській області?

Приймаємо замовлення в м. Житомир

Для тих замовників, які перебувають у межах м. Житомир, очікування фахівця буде приблизно три години після заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті Житомира

У разі, якщо ви живете в передмісті Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), очікування приїзду професіонала буде займати не більше 5 год.

Працюємо по Житомирській області

Ми маємо у своєму розпорядженні професійних фахівців у більшій частині населених пунктів Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Унаслідок чого клієнти, які живуть у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд майстра для монтажу раковини в стільницю в день прийому заявки. Ще один плюс - економія на транспорті. Рідко приїзд професіонала може відкластися на один день (про це вас сповістять заздалегідь).

Необхідна термінова й надійна установка мийки в ванній або на кухні, ціна якої неодмінно порадує, установка тумби під раковину або будь-яка інша сантехнічна робота? Зверніться в сервіс послуг Мастер911 - і ви стовідсотково опинитеся задоволені якістю нашого сервісу!