Встановлення раковини у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Кривому Розі

Відгуки по встановленню раковин у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку представлено суттєве різноманіття моделей раковин, при цьому етапи підключення у них загальні:

 1. спочатку визначають гарне місце для підключення раковини, здійснюють розмітку з огляду на її розміри, встановлюють кронштейни;
 2. ставлять умивальник із краном;
 3. підключають конструкцію до труби, перевіряють з'єднання на герметичність;
 4. підключають до каналізаційної системи: ставлять сифон та роблять тестовий злив води;
 5. тестують працездатність раковини.

Специфіка матеріалів виготовлення раковин

Найважливішим аспектом, який впливає на зручність раковини, є матеріал. Зараз компанії-виробники надають величезний асортимент мийок з найпоширеніших матеріалів:

 • Сталь. У величезному асортименті сьогоднішніх раковин зустрічаються всілякі за дизайном, які виготовлені з нержавіючої сталі, до складу якої включені нікель і хром. Вироби не потребують підвищеного догляду та славляться величезним експлуатаційним ресурсом;
 • Скло. Умивальники зі скла виглядають надзвичайно красиво, але й коштують недешево. Мийки роблять із спеціалізованого вкрай міцного матеріалу. Їхнім єдиним недоліком є необхідність у ґрунтовному догляді;
 • Камінь натуральний. Конструкції з цього матеріалу вирізняються легкістю у догляді, представницьким виглядом, рідкісною стійкістю до багатьох грибків та чудовою екологічністю;
 • Камінь штучний. Частіше можна знайти умивальники з акрилу. Вони досить схожі з моделями з натурального матеріалу, основним параметрам і зовнішньому вигляду. До переваг раковин зі штучного каменю відносять відносно легку вагу, зносостійкість та невибагливість в установці;
 • Кераміка. Найчастіше виробляють безпосередньо керамічні раковини. Її найдорожчий і найрозкішніший різновид - порцеляна, простіше - сантехнічний фаянс. Керамічні моделі вирізняються простотою у догляді, привабливістю, надійністю, але з ними важливо бути обережними через властиву такому матеріалу крихкість.

Різновиди умивальників та нюанси їх встановлення

До досить поширених типів мийок серед виробників, що випускаються різними фірмами, можна віднести:

 • З напівп'єдесталом. Тут опора монтується до стіни. У кріпленні такого умивальника треба проконтролювати, щоб злив знаходився на потрібній висоті;
 • Вбудовані. Гармонійність внаслідок приховування комунікацій, залишається гідністю вбудованих пристроїв. Під'єднання до водопостачання та каналізації проводиться майже аналогічно тому, як це проводиться з рештою різновидів умивальників, відмінність існує тільки на стадії монтажу чаші;
 • Консольні або підвісні. Такі раковини відомі простотою установки, незалежно від їх розміру та форми. За допомогою кронштейнів їх кріплять до стіни;
 • З п'єдесталом. Дані мийки відрізняються через п'єдестал, на який встановлюється чаша. Завдяки закритим усередині трубам, дані раковини виглядають досить симпатично і тому поширені. Монтаж такої раковини повинен проводитися на стовідсотково рівну підлогу;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці дуже простий: потрібно спочатку підготувати стільницю під установку чаші: переконатися відповідно до зливу пристрою з отвором у стільниці. Якщо ваш умивальник нещільно прилягає до стільниці, радимо застосувати герметик.

Часті помилки при встановленні раковини у ванній кімнаті

Попри те, що монтаж раковини не є надприродною роботою, однак людьми, які доручили її недосвідченому фахівцю або зважилися на самостійне виконання цього завдання, часто допускається набір найгрубіших помилок. Наслідком таких помилок буває поява протікань, а може й травм внаслідок падіння ненадійно прикріпленого умивальника.

Причини популярних помилок:

 • Місце між чашею умивальника і стіною. Якщо стик не загерметизувати, це призведе до патьоків на стінці;
 • Сильне затягування кріплень раковини (внаслідок цього може розколотися чаша) або сифона (можуть з'явитися протікання);
 • Нерівний монтаж раковини. При монтажі необхідно застосовувати рівень;
 • Монтаж нової мийки на кріплення, від попередньої. В результаті хистка фіксація сантехніки;
 • Зрив різьблення. Необхідно змінювати елементи кріплення.

Для того, щоб не допустити таких і багатьох інших помилок при монтажі, слід звернутися до сервісу домашніх послуг Майстер911. Досвідчені фахівці негайно виїдуть до вас і бездоганно здійснять потрібну послугу.

Сервіс побутових послуг Master911: оперативний монтаж мийки

Наші фахівці мають тривалий практичний досвід встановлення мийок різних різновидів та різних матеріалів, оскільки постійно стикаються з наданням цієї послуги. При оформленні замовлення на виклик майстра ми задаємо замовнику кілька питань щодо про обладнання. На підставі додаткової інформації ми можемо надати попередню консультацію та вказати ціну замовленої роботи.

Якщо із заявки замовника спектр необхідних робіт зрозумілий, то подібна послуга називається стандартною, її ціна одразу буде відома.

У ситуації, якщо за словами замовника важко визначити потрібний спектр робіт, ціна послуги буде порахована сантехніком тільки на місці. Але ми гарантуємо її стовідсоткову відповідність тій сумі, яка вказана у прайс-листі.

Звертаючись до сервісу побутових послуг Master911, ви зможете бути повністю впевнені у:

 • швидкому приїзді до вас сантехніка;
 • наданні початкової консультації;
 • найвищій якості монтажу умивальника;
 • можливості зробити замовлення цілодобово, без вихідних.

Спеціалісти Майстер911 - не тільки мають належну кваліфікацію, але ще й доброзичливі, ввічливі та відповідальні. Вони не використовують мати та не палять.

Які плюси звернення до Майстер911?

Ймовірності зіткнутися з наслідками запрошення до будинку невідомого майстра, який буде недосвідченим, може повестися грубо або затягне роботу за часом, якого у вас немає. Повністю всі професіонали сервісу Мастер911 проходять перевірку паспорта, обов'язкове навчання та успішну складання спеціалізованого іспиту. Тоді вони допускаються для обслуговування замовників.

Якщо ви помітили помилку, зроблену фахівцем, можна повідомити про це техпідтримку маркетплейса Майстер911. Ми зможемо надати миттєву допомогу у врегулюванні проблеми.

Всі сантехніки Майстер911 беруть на себе відповідальність за надійність наданих послуг. Коли установку раковини або іншу роботу буде успішно завершено, вам нададуть акт виконаних послуг. Розрахунок можна зробити безготівковим розрахунком або готівкою.

Скільки коштує установка умивальника з тумбою?

Вартість будь-яких стандартних робіт (не включаючи ціну допоміжних запчастин та витратних матеріалів та дорожні витрати) є у нашому прайс-листі. Тому будь-який клієнт може назвати необхідну послугу і отримати грамотну первинну консультацію та інформацію про ціну майбутньої роботи. Якщо необхідна установка раковини у ванній, ціна буде відома напевно, після того, як замовник дасть відповідь на кілька питань про вид сантехніки, нюанси розміщення та її матеріал. Найчастіше названа ціна не змінюється.

Виклик професіонала у Кривому Розі з виїздом по Дніпропетровській області

Працюємо в м. Кривий Ріг

Для клієнтів, які проживають у м. Кривий Ріг, термін очікування сантехніка складе приблизно 2 години після оформлення заявки.

Приймаємо заявки в передмісті Кривого Рога

Якщо ж ви перебуваєте, скажімо, в передмісті Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), тоді очікування приїзду сантехніка займе трохи більше часу - приблизно 4-5 год.

Працюємо по Дніпропетровській області

Ми маємо професійних майстрів із тривалим досвідом роботи в різноманітних містах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Таким чином, замовники, які знаходяться в далеких місцях, можуть розраховувати на візит фахівця для монтажу раковини в стільницю або інших послуг того ж дня. Додаткова перевага – економія на авто. Вкрай рідко, візит сантехніка може перенестися до наступного дня (про що ви будете попереджені завчасно).

Потрібно терміновий і надійний монтаж умивальника, ціна якого напевно здивує, встановлення тумби під раковину чи якась інша сантехнічна робота? Звертайтеся до сервісу Master911 - і ми обіцяємо, що ви залишитеся задоволені якістю послуг!