Встановлення раковини у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Кропивницькому

Відгуки по встановленню раковин у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наші дні на ринку можна побачити значне різноманіття моделей раковин, проте етапи встановлення у них схожі:

 1. спочатку підбирають гарний простір для підключення раковини, здійснюють розмітку з урахуванням її виду для монтажу кронштейнів;
 2. зміцнюють умивальник із змішувачем;
 3. приєднують умивальник до водопостачання;
 4. підключають до каналізації: монтують трубу та роблять злив;
 5. тестують працездатність пристрою.

Матеріали виготовлення умивальників, їх характеристики

Основний фактор, який впливає на зручність умивальника, - матеріал виробництва. Зараз компаніями-виробниками пропонується широкий вибір мийок із популярних матеріалів:

 • Скло. Скляні раковини, звичайно, привабливо виглядають, тільки й вартість не маленька. Мийки виготовляються зі спеціалізованого високоміцного матеріалу;
 • Кераміка. Найчастіше мийки виготовляють безпосередньо з кераміки. Її найдорожчий і якісний різновид - порцеляна, а сантехнічний фаянс залишається варіантом недорогим. Умивальники з кераміки вирізняються довгим терміном служби, легкістю у догляді, красою, проте з ними потрібно бути обережними через крихкість;
 • Камінь натуральний. Конструкції з даного матеріалу можуть похвалитися відмінною стійкістю до різних грибків, надійністю, представницьким зовнішнім виглядом та екологічністю;
 • Сталь. У великому асортименті сучасних раковин є різні моделі, виготовлені з нержавіючої сталі, до складу якої включені нікель і хром. Вони славляться тривалим періодом експлуатації та не вимагають особливого догляду;
 • Камінь штучний. Найчастіше трапляються умивальники з акрилового каменю. За ключовими властивостями та зовнішнім виглядом вони надзвичайно схожі з умивальниками з натурального каменю. До переваг таких виробів відносять зносостійкість, невибагливість у підключенні та порівняно легку вагу.

Особливості монтажу різних типів умивальників

Достатньо поширеними типами мийок, серед наданих різноманітними фірмами виробниками, є:

 • Накладні. Накладний умивальник в установці максимально легкий: потрібно переконатися в чіткій відповідності зливу мийки з діркою в стільниці. Варто скористатися герметиком, якщо раковина не до кінця прилягає до стільниці;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора не досягає статевого покриття, а встановлюється до стіни. У монтажі цієї раковини слід переконатися, щоб злив був розташований на конкретній висоті;
 • Вбудовані. Естетичний вигляд, переважно завдяки прихованим комунікаціям, залишається перевагою вбудованих пристроїв. Підключення до систем водопроводу проводиться майже аналогічно до того, як і з іншими типами умивальників, відмінність спостерігається суто на етапі підключення чаші;
 • З п'єдесталом. "Тюльпани" виділяються через п'єдестал, на нього ставиться чаша. Завдяки захованим за п'єдестал комунікаціям ці раковини виглядають дуже привабливо. Монтаж такого роду мийки повинен проводитися на повністю рівну поверхню підлогового покриття;
 • Консольні або підвісні. Такі мийки відрізняються легкістю монтажу, незалежно від їх розміру та форми. До стіни їх монтують за допомогою кронштейнів.

Поширені помилки при встановленні раковини у ванній кімнаті

Попри те, що монтаж раковини не є надприродним завданням, але людьми, які доручили її комусь "з вулиці" або ж наважилися на самостійне виконання цього, часто допускається чимало глобальних помилок. Їх результатом буває утворення протікання або навіть травм унаслідок обвалу недостатньо добре прикріпленої раковини.

Вихід найчастіших помилок:

 • Нерівне встановлення пристрою. Під час монтажу рекомендуємо орієнтуватися не на стики плитки, а застосовувати будівельний рівень для перевірки горизонтальності;
 • Місце між чашею пристрою та стіною. Для того, щоб не було патьоків на стіні, рекомендуємо загерметизувати стик;
 • Зрив різьблення. З цієї причини знадобиться замінити елементи кріплення;
 • Перевищене затягування кріплень пристрою (з цієї причини чаша може тріснути) або шлангів/сифона;
 • Встановлення нового пристосування на старі кріплення. У результаті сумнівна фіксація пристосування та ризик падіння.

Щоб уникнути цих та багатьох інших помилок під час монтажу, потрібно звернутися до Майстер911. Досвідчені майстри приїдуть на об'єкт та бездоганно здійснять послугу.

Маркетплейс Master911: швидкий монтаж раковин

Наші сантехніки можуть похвалитися значним досвідом у монтажі умивальників з різноманітних матеріалів та типів, тому що щодня роблять цю роботу. При оформленні замовлення ми поставимо клієнту, що звернувся, пару необхідних питань про сантехнічне обладнання. На основі цієї інформації ми завжди можемо надати консультацію та озвучити вартість роботи.

У випадку, коли із заявки точно зрозумілий спектр потрібних робіт, то цю послугу вважають стандартною, і її ціна точно буде озвучена.

У ситуації, коли за словами замовника непросто виявити майбутній перелік робіт, вартість послуги буде озвучена майстром безпосередньо на об'єкті. Однак вона повністю відповідатиме тій, яка є в прайсі.

Звертаючись до сервісу побутових послуг Master911, ви можете бути впевнені у:

 • можливості здійснити замовлення у будь-який час доби;
 • чудовій якості монтажу раковини;
 • отриманні консультації з будь-якого питання;
 • оперативному приїзді сантехніка.

Наші сантехніки не лише мають відмінну кваліфікацію, але ще й ввічливі, вкрай відповідальні та доброзичливі люди. Вони не вживають мат, забирають місце роботи й не палять.

Переваги при зверненні до Master911

Ймовірності зіткнутися з наслідками запрошення невідомого фахівця, який затягне роботу за часом, буде некваліфікованим або може поводитися не культурно, нема. Фахівці сервісу послуг Майстер911 проходять перевірку паспорта, навчання та внутрішнє складання спеціального іспиту на кваліфікацію. І тоді вони допускаються до роботи.

У тому випадку, якщо ви помітили помилку, зроблену майстром, можна повідомити про це техпідтримку Master911. Ми розглянемо вашу претензію і надамо миттєву допомогу у вирішенні ситуації.

Всі наші сантехніки беруть на себе абсолютну відповідальність за якість зроблених робіт та надають гарантію. Вам нададуть акт робіт, коли установка пристрою з тумбою або інша сантехнічна робота успішно завершиться. Розрахунок можна зробити готівкою на місці або безготівковим розрахунком.

Яка ціна установки умивальника з тумбою?

Ціна стандартних послуг (не включаючи вартість витратних матеріалів та запчастин та дорожні витрати) знаходиться у нашому прайсі. Так що кожен замовник, що звернувся до нас, може назвати потрібну послугу та отримати детальну первинну консультацію та інформацію про суму майбутньої роботи. Якщо необхідна установка раковини у ванній, ціна буде озвучена напевно, після того, як замовник дасть відповідь на кілька питань про тип сантехніки, матеріал її виробництва та нюанси розміщення. Найчастіше озвучена спочатку ціна не змінюється.

Замовлення сантехніка у Кропивницькому на адресу та по Кіровоградській області

Працюємо в населеному пункті Кропивницького

Для тих замовників, які проживають у межах м. Кропивницький, термін очікування професіонала складе приблизно три години після прийому заявки.

Працюємо в передмісті Кропивницького

У випадку, якщо ви перебуваєте в передмісті Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка), тоді очікування візиту фахівця займатиме не більше чотирьох годин.

Приймаємо заявки по Кіровоградській області

Ми маємо у своєму розпорядженні висококваліфікованих майстрів з величезним досвідом роботи в більшій частині міст області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове). Через це такі клієнти, які мешкають у віддалених містах, мають можливість розраховувати на виїзд майстра для монтажу раковини до стільниці в день розгляду заявки. Ще один плюс – економія на автомобільних витратах. Час від часу приїзд сантехніка може бути перенесений на наступний день.

Цікавить швидкий та високоякісний монтаж мийки на кухні, вартість якого виразно здивує, встановлення тумби під раковину чи якась інша якісна послуга сантехніка? Звертайтеся до сервісу Master911 - і ви будете повністю задоволені рівнем послуг!