Встановлення раковини у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Білій Церкві

Відгуки по встановленню раковин у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри істотну різноманітність конструкцій раковин, які є на ринку, вони мають загальні етапи підключення:

 1. спочатку визначають відповідне місце для установки раковини, виробляють розмітку з урахуванням її виду, монтують кронштейни;
 2. прикріплюють раковину з краном;
 3. під'єднують пристосування до води, перевіряють стик на протікання;
 4. монтують трубу та здійснюють злив;
 5. тестують надійність пристрою.

Матеріали виробництва умивальників, їх специфіка

Основний аспект, який впливає на міцність раковини, - матеріал. Зараз фірмами-виробниками надається великий вибір моделей із поширених матеріалів:

 • Кераміка. Більш часто виготовляють керамічні мийки. Її дорожчий різновид - фарфор, найдешевший - сантехнічний фаянс. Моделі з кераміки виділяються довгим періодом експлуатації, невибагливістю в догляді, привабливістю, але з ними потрібно бути акуратними через крихкість, характерну такому матеріалові;
 • Камінь натуральний. Конструкції з подібного матеріалу можуть похвалитися шикарним виглядом, довговічністю, прекрасною екологічністю, чудовою стійкістю до численних грибків і простотою в догляді;
 • Камінь штучний. Як правило, трапляються умивальники з акрилового каменю. За зовнішнім виглядом і важливими властивостями вони досить схожі з умивальниками з натурального матеріалу. До переваг пристроїв із подібного матеріалу відносять маленьку вагу, зносостійкість і простоту в установці;
 • Скло. Вироби зі скла досить привабливо виглядають, хоча й ціна не маленька. Мийки робляться з особливого, вельми міцного скла. Їхнім єдиним недоліком є потреба в частому та ґрунтовному догляді;
 • Сталь. У багатому асортименті сьогоднішніх раковин можна зустріти різні за дизайном, зроблені з нержавіючої сталі. Вони славляться великим періодом експлуатації й не вимагають складного догляду.

Типи умивальників і специфіка їх монтажу

Дуже відомими видами мийок серед пропонованих сучасними компаніями-виробниками вважаються:

 • Вбудовувані. Перевагою вбудованих раковин є їхня привабливість, головним чином завдяки прихованим комунікацій. Підключення до системи водопостачання проводиться практично аналогічно тому, як це здійснюється з іншими типами мийок, відмінність спостерігається тільки на етапі підключення самої чаші;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора кріпиться до стіни та не залежить від підлоги. В установці такої мийки треба відстежити, щоб злив був виведений на необхідній висоті;
 • З п'єдесталом. Подібні раковини відрізняються п'єдесталом, на який спирається чаша. Унаслідок прихованих за п'єдестал труб пристрої цього виду виглядають надзвичайно симпатично й тому популярні. Монтаж такого роду моделі повинен здійснюватися на рівну поверхню підлогового покриття;
 • Консольні (підвісні). Ці мийки відомі легкістю монтажу, незалежно від їхньої форми й розміру. За допомогою кронштейнів їх монтують до стіни;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці відносно простий: потрібно переконатися в цілковитій відповідності зливу раковини з отвором в стільниці. Варто скористатися безбарвним герметиком, якщо ваш умивальник погано прилягає до стільниці.

Типові помилки при установці раковини в ванній кімнаті

Попри те що монтаж раковини не вважається складним завданням, людьми, які наважилися на самостійне здійснення або довірили його некваліфікованому майстру, нерідко допускається ряд глобальних помилок. Їх підсумком буває не тільки утворення протікання, але й травми в результаті падіння погано встановленого умивальника.

Результат найвідоміших помилок:

 • Установка нової мийки на старі кріплення. У результаті погана фіксація пристосування;
 • Нерівний монтаж. При монтажі рекомендуємо дивитися не на стики плитки, а застосовувати будівельний рівень для перевірки горизонтальності;
 • Надмірне затягування кріплень пристрою (внаслідок чого може розколотися чаша);
 • Місце між стінкою й чашею умивальника. Якщо стик не загерметизувати, це призведе до патьоків на стіні;
 • Зрив різьби. потрібно міняти елементи кріплення.

Для того, щоб уникнути перерахованих вище та багатьох інших помилок при монтажі, необхідно звернутися в сервіс Мастер911. Кваліфіковані сантехніки миттєво прибудуть до вас і бездоганно виконають роботу.

Сервіс Мастер911: надійна установка раковини

Наші фахівці мають величезний досвід у монтажі умивальників із різноманітних матеріалів і різновидів, тому що щодня стикаються з наданням такої послуги. При прийомі замовлення на виклик професіонала, ми задаємо замовнику, що звернувся, кілька питань про сантехнічне обладнання. На основі детальних даних ми зможемо надати консультацію й зорієнтувати за ціною потрібної роботи.

Коли з інформації конкретно зрозумілий перелік необхідних робіт, тоді така послуга називається стандартною, і її вартість відразу буде порахована.

У ситуації, коли зі слів клієнта не можна зрозуміти потрібного обсягу робіт, ціна роботи буде озвучена фахівцем безпосередньо на об'єкті, після закінчення огляду. Однак ми зможемо гарантувати її точну відповідність тій вартості, яка вказана в прайс-листі.

Прийнявши рішення зателефонувати в сервіс домашніх послуг Master911, ви зможете стовідсотково не сумніватися в:

 • можливості залишити замовлення в будь-який зручний час доби, без вихідних;
 • отриманні консультації з будь-якого питання;
 • оперативному виїзді до вас професіонала;
 • чудовій якості установки раковини.

Наші сантехніки - не тільки фахівці високої кваліфікації, але ще й відповідальні, доброзичливі та культурні люди. Вони не використовують лайки та завжди прибирають місце роботи.

Плюси звернення в маркетплейс Мастер911

У вас немає ризику зіткнутися з результатами запрошення до себе невідомого фахівця, який здатний поводитися по-хамськи, затягне роботу надовго або ж виявиться недосвідченим. Повністю всі майстри маркетплейса Master911 проходять перевірку паспортних даних, обов'язкове навчання та внутрішнє складення спеціалізованого іспиту. І виключно тоді вони отримують допуск до обслуговування клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, якої припустився фахівець, повідомте про це в техпідтримку маркетплейса Master911. Ми розглянемо вашу претензію та зможемо надати миттєву допомогу в урегулюванні будь-якої ситуації.

Усі фахівці сервісу Master911 беруть на себе повну відповідальність за надійність виконаних робіт. Коли установка умивальника з тумбою або інша послуга буде закінчена, вам нададуть акт виконаних послуг. Оплату можна здійснити готівкою або ж безготівковим переказом.

Вартість установки пристрою

Ціна будь-яких стандартних послуг (без врахування вартості витратних матеріалів, додаткових запасних частин і дорожніх витрат) вказана в нашому прайсі. У зв'язку з цим кожен замовник, що звернувся до нас, може замовити потрібну послугу й отримати інформацію про вартість роботи та попередню консультацію. Якщо йдеться про встановлення раковини в ванній, ціна буде порахована точно після того, як клієнт відповість на пару питань про вид сантехніки, матеріал її виготовлення й нюанси розміщення. Найчастіше розрахована спочатку ціна не зміниться.

Замовлення майстра у Білій Церкві додому та по Київській області

Працюємо в м. Біла Церква

Для клієнтів, які проживають у м. Біла Церква, термін очікування сантехніка буде приблизно 2-3 години після прийому заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті Білої Церкви

Якщо ви проживаєте в передмісті Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), то очікування приїзду фахівця займе більше часу - близько 4-5 год.

Надаємо послуги по Київській області

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених майстрів із тривалим досвідом роботи в різних містах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Таким чином, ті наші замовники, які проживають у віддалених областях, здатні очікувати фахівця для монтажу раковини в стільницю в день розгляду заявки. Ще одна перевага - економія на дорожніх витратах. Досить рідко приїзд майстра можуть перенести на завтра.

Потрібна надійна установка умивальника в ванній або на кухні, ціна якої вас приємно здивує, установка тумби під раковину або ж будь-яка інша сантехнічна послуга? Телефонуйте в маркетплейс Master911 - і ви повністю будете задоволені якістю послуг, що надаються!