Ремонт сушильної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт сушильної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт сушильних машини

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту сушильних машини

Відгуки по ремонту сушильних машини

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сушильна машина - одна з кращих побутових помічниць сучасної господині тому якщо в її роботі виявилася якась некоректність, потрібен терміновий ремонт сушильної машини. Фахівці виділяють ряд факторів, які призводять до виходу техніки з ладу:

 • недотримання правил експлуатації;
 • поганий догляд або його відсутність. Якщо періодично не очищати контейнер для збору вологи, фільтр для ворсу й вивідний шланг, то навіть у якісної та дорогої моделі неминуче станеться засмічення конструктивних елементів;
 • природнє зношення деталей;
 • заводський брак.

У яких випадках необхідний ремонт сушильних машин? Типові поломки

Найчастіше власники такої техніки звертаються до майстра з такими скаргами:

 • Агрегат працює, але білизна всередині нього не сушиться. Така поломка може вказувати на несправність плати, вихід з ладу фена або реле плати.
 • Не відбувається нагрівання. Подібна проблема, як правило, вказує на вихід з ладу Тена або температурного датчика.
 • Сушильна машина не вмикається. Для точного визначення причини поломки майстер проведе діагностику мотора, запобіжника й термодатчика.
 • Не крутиться барабан. Скоріше за все причиною виступає розрив приводного ременя, зношення підшипників або осей.
 • Надмірний набір води. Це вказує на засмічення каналізації, зливного шланга, фільтра помпи. Іноді в крильчатку насоса потрапляє дрібний сторонній предмет, його слід витягти.
 • Підтікання сушильної машини. Причиною найчастіше виступає розгерметизація насоса, бака або впускного патрубка.
 • Сторонній шум під час роботи техніки. Такий симптом свідчить про пошкодження механіки всього пристрою. Точну причину зможе визначити досвідчений майстер.

Оптимальний вихід із ситуації, коли сушильна машина дала збій в роботі, - звернення до перевіреного майстра, що має необхідну кваліфікацію та досвід.

Самостійний ремонт сушильних машин

Перш за все слід знати, що навіть при незначному відхиленні в роботі агрегату від його подальшої експлуатації потрібно відразу відмовитися. Це обумовлено тим, що навіть після пари робочих циклів, невелика несправність, яку можна було швидко й недорого виправити, може обернутися необхідністю капітального й дорогого ремонту.

Не найкращий вихід - залучення до ремонту майстра сумнівної компетенції. Розраховуючи на економію, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що ремонт затягнеться, і вам не нададуть ніяких гарантій на виконану послугу та замінену деталь. Звернення в сервіс побутових послуг Master911 - гарантія оперативного, якісного та недорого ремонту перевіреним майстром.

Master911: професійний та недорогий ремонт сушильних машин

Фахівці Master911 пропонують ремонт пральних і сушильних машин будь-яких марок і моделей з оперативним виїздом додому до замовника, що дозволяє заощадити час і гроші на транспортуванні габаритної техніки в майстерню і назад.

Заявки на виїзд спеціаліста приймаються нами кожен день цілодобово. Щоб мати необхідні дані для надання первинної консультації та інформації про приблизну вартість послуги, у процесі оформлення заявки ми ставимо ряд питань. Вони стосуються особливостей сушильної машини (її моделі, року випуску) і типу поломки.

В деяких випадках зі слів клієнта однозначно зрозуміло, в чому полягає причина поломки та який необхідний ремонт, тоді можна говорити про стандартну послугу. Її вартість буде названа точно та збігатиметься з тією, що вказана в прайс-листі.

Вирішивши звернутися в Master911 ви можете розраховувати на:

 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • отримання грамотної консультації та інформації про ціну майбутнього ремонту;
 • швидкий виїзд майстра;
 • якісну послугу - ремонт сушильних машин вдома.

Кожен з наших фахівців з відповідальністю ставиться до своєї роботи, ввічливий з клієнтами та обов'язково прибирає своє робоче місце після закінчення ремонту.

Переваги співпраці з Master911

Всі наші фахівці, які виїжджають до клієнтів для проведення необхідних ремонтних робіт, пройшли перевірку паспортних даних та успішно підтвердили свою кваліфікацію, склавши іспит на високий бал. Проте, навіть найбільш кваліфікований майстер може припуститися помилки в роботі. Якщо ви зіткнулися з грубим ставленням, звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми надамо допомогу у розв'язанні конфліктного питання.

Перед виконанням будь-якої послуги, ми укладаємо з замовником офіційний договір, в якому прописуємо вартість необхідного ремонту, тим самим фіксуємо суму до закінчення терміну дії договору. Роботу майстра клієнт може оплачувати готівкою або здійснити оплату за безготівковим переказом. Всі наші майстри повністю несуть відповідальність за якість наданих ними послуг, а також видають на руки замовнику акти виконаних робіт.

Яка вартість ремонту сушильних машин?

Всі ціни на стандартні послуги прописані в прайс-листі сервісу побутових послуг Master911. Це гарантує абсолютно прозоре та чесне ціноутворення. Вартість ремонту наведена без урахування ціни деталей та запасних частин, які, можливо, знадобиться замінити в ході ремонту, а також без транспортних витрат.

Master911 прагне до того, щоб співпраця з нами була комфортною для усіх клієнтів. Тому ми завжди готові проконсультувати клієнта й зорієнтувати у вартості послуги в телефонному режимі (або в додатку) ще до приїзду майстра. У більшості випадків названа ціна не змінюється.

Виклик майстра з ремонту пральних машин та сушильних, з виїздом по області

Працюємо в межах міста

Ті наші замовники, які знаходяться в межах міста, можуть очікувати виїзду фахівця за вказаною в заявці адресою вже через три години після її подачі.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті (), то можете очікувати на візит майстра приблизно через чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Практично у всіх населених пунктах області () Master911 має своїх висококваліфікованих фахівців, завдяки чому виїзд майстра до клієнтів здійснюється в день подачі заявки. Подібний сервіс не тільки гарантує оперативне виконання ремонту, але й дозволяє скоротити транспортні витрати.

Якщо через сезонну завантаженість приїзд фахівця доведеться перенести на найближчу дату, вас про це обов'язково попередять заздалегідь.