globe ru

Ремонт кухонного комбайна

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту кухонного комбайна стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики кухонного комбайна на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт кухонного комбайна

Назва Вартість
Ремонт кухонного комбайну від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Незважаючи на велику різноманітність представлених сучасними виробниками типів та моделей кухонних комбайнів, конструкція у них схожа та складається з: мотора, панелі керування, комплекту ножів та насадок, приймача для продуктів та ємності для їх обробки. Вихід з ладу будь-якого з ключових вузлів спричиняє некоректність роботи техніки.

До найчастіших причин поломки кухонного комбайна можна віднести такі:

 • під час роботи агрегат видає нехарактерні звуки;
 • відчувається запах гару;
 • поява на насадках механічних пошкоджень;
 • комбайн «плутає» режими;
 • у процесі роботи обладнання іскрить/димиться;
 • відзначається перегрів корпусу;
 • не включається.

Найчастіше поломки кухонного комбайна викликані помилками в його експлуатації та недостатнім доглядом за ним.

Самостійний ремонт кухонних комбайнів

Багато людей вважають, що конструкція дрібної побутової техніки досить проста, і розібратися в ній не складно, достатньо ввести в рядок пошуку потрібний запит, наприклад ремонт кухонного комбайна Мулінекс Філіпс, Бош, і переглянути кілька відеороликів.

Саме такою думкою, а також бажанням заощадити на роботі професіонала, продиктовано бажання спробувати повернути комбайн у робочий стан самостійно. Насправді ж виявляється, що тут далеко не все так очевидно, що призводить або до втрати часу на спроби полагодити агрегат своїми руками, або закінчується ще гірше - посиленням проблеми, що тягне за собою необхідність у дорогому ремонті.

Довірити ремонт кухонного комбайна Бош чи будь-якого іншого відомого бренду не перевіреному майстру – ідея ненабагато краща. Адже навіть у разі повернення техніки в робочий стан, про гарантійні зобов'язання з боку спеціаліста «з вулиці» говорити не доводиться. А випадки, коли пустили в будинок чужу людину, і вона нагрубила або затягла з ремонтом на довгий термін, також псевдомастер, може не відповідати на телефонні дзвінки, зовсім не рідкість.

Набагато розумніший вихід - виявивши несправність техніки, відразу відключити її від електромережі та звернутися до Мастер911. Кваліфікований майстер швидко та якісно надасть необхідну послугу, до того ж візьме на себе повну відповідальність за виконаний ремонт.

Мастер911: терміновий ремонт кухонних комбайнів Philips, Bosch та інших

Фахівці Master911 мають великий досвід у ремонті кухонних комбайнів всіх моделей від будь-яких виробників. Щоб отримати первинну консультацію та дізнатися вартість необхідного ремонту, при оформленні заявки вам лише потрібно назвати модель і марку техніки, і описати, в чому полягає несправність.

На стандартну послугу (коли зі слів клієнта однозначно зрозуміло, про яку поломку йдеться) ціна буде названа точно, відповідно до зазначеної в прайс-листі.

Якщо за описом замовника складно зрозуміти, який ремонт кухонного комбайна Kenwood або від будь-якого іншого виробника потрібен, можна говорити про нестандартну послугу. Її вартість фахівець назве вже на місці після визначення обсягу необхідних робіт. Ми обіцяємо, що названий кошторис повністю збігатиметься з тією сумою, що значиться в прайс-листі.

Звернувшись до Мастер911, ви можете бути впевнені, що:

 • ваша заявка буде прийнята у будь-який час доби, без вихідних;
 • вас проконсультують та нададуть інформацію щодо ціни майбутнього ремонту;
 • майстер виїде до вас приблизно через 3 години після подання заявки;
 • отримаєте якісну послугу – ремонт кухонного комбайна.

Ви оціните ввічливість, доброзичливість, а також компетентність та відповідальність наших майстрів. Вони не використовують нецензурну лексику та не курять. Крім цього будь-яка послуга Master911, що надається фахівцями, включає й обов'язкове прибирання на своєму робочому місці після закінчення ремонту.

Переваги сервісу Мастер911

Кожна послуга надається згідно з договором, в якому викладено критерії якості виконання робіт та умови відповідальності майстра. Спеціалісти Мастер911 надають гарантію на надані послуги. Сплатити ремонт кухонного комбайна Bosch, як і будь-якого іншого, ви можете готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

Кожен наш спеціаліст перед тим, як отримав допуск до обслуговування замовників, пройшов ряд обов'язкових процедур: навчання, перевірку документів, складання іспиту на підтвердження кваліфікації. Якщо ж ви помітили помилку у виконаній майстром роботі, або зіштовхнулися з його непрофесійним ставленням до вас – звертайтеся до служби підтримки Мастер911. Ми надаємо оперативну допомогу у вирішенні конфлікту.

Скільки коштуватиме ремонт кухонного комбайна?

Наше ціноутворення абсолютно прозоре та зрозуміле кожній людині, що звернулася до нас – ціни на всі стандартні послуги вказані в прайс-листі, без урахування вартості деталей та запасних частин, які можуть знадобитися для заміни, та транспортних витрат.

Для створення комфортних умов для наших клієнтів, ми завжди готові проконсультувати та зорієнтувати в ціні послуги, що цікавить. Названий напочатку кошторис, як правило, не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Якщо ви живете в межах, то чекати на виїзд майстра ви можете вже через 3 години після оформлення заявки.

Обслуговуємо в передмісті

Тим нашим клієнтам, які живуть у передмісті (), потрібно почекати трохи довше – приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Внаслідок того, що Master911 має своїх перевірених фахівців у багатьох населених пунктах області (), на приїзд майстра в той же день, коли була подана заявка, можуть розраховувати й ті, хто перебуває у віддалених пунктах. Окрім очевидного плюсу – оперативного ремонту техніки, ви додатково заощадите на транспортних витратах.

Якщо через підвищене навантаження, візит майстра вимушено переноситься на найближчий день, вас повідомлять про це заздалегідь.

Вашому кухонному комбайну потрібний ремонт? Звертайтеся до Мастер911, і ви будете приємно здивовані якістю послуг та доступними цінами.