Ремонт пилососа

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Цінові пропозиції по ремонту пилососів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

  • Заміна газового шлангу

    від 500 грн
  • Встановлення газової плити (монтаж)

    від 1500 грн
  • Ремонт автоматики газового котла

    від 1200 грн
  • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

    від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів

Відгуки по ремонту пилососів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Існує кілька головних причин поломки домашнього пилососа, крім перегріву обладнання чи зносу компонентів. Цей список також включає порушення правил експлуатації та виробничі дефекти.

Сигнали несправності техніки такі:

  • Аномальні звуки під час роботи. Іноді в процесі роботи пилосос видає різноманітні шуми. Це часто свідчить про пошкодження підшипників корпусу. Використання пилососа в такому стані може призвести до поломки електромотора, що вимагатиме дорогого ремонту.
  • Неефективне всмоктування пилу. Проблеми зі збиранням можуть свідчити про неправильну установку або зношування турбощітки, особливо це актуально для моделей з функцією миття.
  • Нерегульовані оберти пилососа. Зазвичай ця проблема пов'язана з дефектом симістора або повзункового резистора. У більшості випадків потрібна заміна або ремонт цієї деталі.
  • Слабка потужність всмоктування. Ця проблема, швидше за все, викликана забрудненням фільтрів. Однак виною може бути дефект гнучкого шланга або зношування щіток електродвигуна.
  • Пилосос не вмикається. Причина може бути у несправності електромотора, спрацьовуванні датчика перегріву, а також у відсутності електроживлення або поломці вимикача.
  • Поява запаху гару. Неприємний запах під час роботи пилососа може бути пов'язаний з переповненням контейнера або нагаром на елементах. Також це може бути спричинене засміченням фільтрів або іншими факторами.

Сервіс з домашнього ремонту Master911 пропонує якісний гарантійний ремонт побутових пилососів-роботів, а також обладнання акумуляторного та дротового типів від відомих виробників, таких як Xiaomi, LG, Samsung, Electrolux, Zelmer, Bosch, Daewoo, Dyson, Philips, Thomas та інших, незалежно від їх віку та моделі.

Професійні фахівці сервісу Master911

Кожен майстер з ремонту пилососів вдома, що працює в сервісі Master911, проходить навчання та успішно складає екзаменаційні тести перед початком обслуговування клієнтів (мінімальний прохідний бал – 4,5). Проходить цей відбір близько 15% кандидатів.

Всі наші майстри працюють зі своїм власним інструментом. За потреби вони можуть забрати техніку в майстерню. Вони також готові відповісти на запитання клієнтів щодо майбутніх робіт та гарантують прибирання робочого місця після завершення ремонту.

Вартість ремонту та обслуговування пилососа

Прозоре ціноутворення – принцип, яким керується Master911. Ми розробили прайс-лист із вартістю стандартних послуг, включаючи ремонт роботів-пилососів та акумуляторних пилососів.

При замовленні роботи ми запитуємо модель техніки, дату виробництва, виробника та причину поломки. Це дозволяє клієнтам ознайомитись із приблизною вартістю послуги заздалегідь. Якщо поломка вимагає детальної діагностики, вартість може бути уточнена після огляду техніки майстром. У будь-якому випадку, ми гарантуємо, що ціна буде відповідати тій, що вказана у прайс-листі.

Переваги використання сервісу Master911

  • Відповідальність за якість послуг. Якщо ви помітите помилки з боку техніків, просто зв'яжіться з нами. Ми усунемо всі виявлені недоліки.
  • Швидке прибуття за вказаною адресою.
  • Професійний та надійний ремонт пилососів за доступною ціною. Наші фахівці мають великий досвід роботи з різними моделями пилососів від багатьох виробників. Ви можете повністю покладатися на їхні знання та досвід.

Крім того, ми пропонуємо:

  • Термінове прибуття майстра (зазвичай у межах трьох годин з моменту подання заявки).
  • Цілодобовий режим роботи 24/7 для прийому заявок на ремонт пилососів. Ми готові виїжджати і у вихідні, і у святкові дні.
  • Ретельне прибирання робочої зони як частина наших сервісних послуг з ремонту акумуляторних пилососів.
  • Гарантію на роботи, що виконуються. Всі наші майстри з побутового ремонту в Master911 надають гарантійне покриття на свої роботи.
  • Зручні варіанти оплати. Сплатити обслуговування та ремонт пилососів можна готівкою або за безготівковим переказом.
  • Страхування надійності. Кожен майстер проходить перевірку своїх особистих даних, і якщо виникнуть якісь складності, ви завжди можете звернутися до нашої служби підтримки для вирішення питань.
  • Офіційне оформлення. Після завершення робіт майстер надасть вам акт виконаних послуг.
  • Чесну та прозору ціну. Вартість послуг буде відповідати досвіду та кваліфікації наших фахівців.
  • Фіксована ціна в договорі. Вартість послуг залишається незмінною до завершення ремонту, і вона буде зафіксована в договорі.

Ми надаємо послуги та здійснюємо виїзд до районів області.

Якщо вам потрібен якісний, оперативний та доступний ремонт пилососа-робота, а також обслуговування іншої побутової техніки, не соромтеся звертатися до сервісного центру Master911.

Ми також готові приїхати до міст приміської зони

Приїзд майстра до приміських районів () може зайняти трохи більше часу - приблизно чотири-п'ять годин.

Виконання нашої роботи поширюється на клієнтів з області

Сервісний центр Master911 має досвідчених майстрів практично у кожному населеному пункті області (). Це є великий комфорт для всіх наших клієнтів. Адже вони можуть розраховувати на приїзд майстра того самого дня, коли подали заявку. У періоди підвищеного навантаження, можливо, доведеться зачекати кілька днів для приїзду майстра.

Ми також надаємо послуги в місті

Для клієнтів, які проживають у місті, ми гарантуємо оперативну появу досвідченого майстра за вказаною адресою протягом близько 3 годин з моменту подання заявки.