Ремонт пилососа

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт пилососів

від 350 грн

Часті питання по ремонту пилососів

Відгуки по ремонту пилососів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Найбільш поширеними причинами виходу пилососа з ладу, в тому числі й найсучасніших моделей, виступають: виробничий брак, порушення правил експлуатації, перегрів техніки або зношення деталей.

До ознак, які однозначно вказують на те, що техніка пошкоджена, можна віднести такі:

 • Пилосос не включається. Причин подібного може бути кілька: немає подачі електричної енергії, спрацював захист від перегріву, поломка вимикача або несправність електродвигуна.
 • Недостатня сила втягування. У більшості випадків така проблема пов'язана із засміченням системи фільтрів або пошкодженням шланга (негерметичність, перегини тощо). Рідше причиною слабкої тяги виступає вихід з ладу електричного двигуна.
 • Пилосос включається, але не регулюються обороти. Зазвичай найчастіше виникнення проблеми обумовлено збоєм в роботі симистора. У більшості випадків для повернення техніки в робочий стан досить відремонтувати або замінити цю деталь.
 • Присутність неприємного запаху. Якщо під час роботи пилососа неприємно пахне, то це може бути обумовлено рядом причин: переповненням пилозбірника, засміченням шланга або фільтра, замиканням всередині агрегату, горінням або плавленням деталей.
 • Пилосос не збирає пил. Однією з поширених скарг, які частіше стосуються «мийних» моделей пилососа, є те, що техніка працює, повітря втягує, проте пил не збирає. У подібному випадку можна запідозрити зношення турбощітки або її некоректне налаштування.
 • Пилосос видає дивні звуки. Якщо в процесі роботи пилосос видає свист, скрегіт або гуркіт, це може вказувати на руйнування підшипників. Подальше використання техніки в такому стані може спричинити заклинювання електродвигуна, і як наслідок - необхідність в складному та дорогому ремонті.

Master911 пропонує оперативний та якісний ремонт пилососів роботів, а також провідних та акумуляторних типів від всіх відомих сьогодні виробників: Bosch (Бош), Thomas (Томас), Samsung (Самсунг), LG (ЛЖ), Daewoo (Деу), Philips (Філіпс), Xiaomi (Ксіомі), Zelmer (Зелмер), Dyson (Дайсон), Electrolux (Електролюкс), незалежно від моделі та року випуску.

Майстер

Кожен майстер з ремонту пилососів у клієнта вдома сервісу побутових послуг Master911 перед тим, як бути прийнятим на роботу, пройшов навчання та успішно склав іспит.. Зазвичай таких фахівців не більше 15% з усіх кандидатів.

Всі наші майстри працюють зі своїми інструментами, іноді забирають техніку в майстерню та готові вичерпно відповісти на всі питання клієнтів, пов'язаних з тим, що і як вони планують робити.

Фахівці Master911 не палять під час роботи, а також обов'язково прибирають своє робоче місце після закінчення ремонту.

Скільки коштує оперативний ремонт пилососа? Як формується ціна?

Один з ключових принципів роботи сервісу побутових послуг Master911 - абсолютно прозора та зрозуміла кожному клієнту система ціноутворення. З цією метою ми розробили прайс-лист, в якому вказана ціна кожної стандартної послуги в напрямку «ремонт бездротового пилососа », «ремонт робота пилососа » тощо.

При оформленні заявки ми ставимо уточнювальні питання про модель техніки, її виробника, рік випуску та причину виклику майстра. Завдяки отриманим даним, кожен клієнт ще до приїзду майстра може очікувати на інформацію про приблизну вартість цікавить його послуги.

Іноді буває так, що «симптоми» несправності техніки занадто великі, через що точно встановити причину несправності неможливо без проведення діагностики. В цьому випадку кошторис буде озвучено майстром після приїзду. Однак гарантуємо, що вона буде точно відповідати тій сумі, яка вказана в прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Якісний та оперативний ремонт пилососів недорого. Наші фахівці щодня стикаються з обслуговуванням різних типів і моделей пилососів від безлічі виробників, завдяки чому їх досвіду та компетентності можна повністю довіряти.
 • Оперативний приїзд майстра.
 • Відповідаємо за рівень якості наданих послуг. Якщо вами була помічена помилка - звертайтеся, ми виправимо будь виявлені недоліки.
Додатково
 • Цілодобове приймання заявок на ремонт роботів-пилососів, в тому числі у вихідні.
 • Швидкий виїзд фахівця (приблизно протягом трьох годин після оформлення заявки).
 • Прибирання на своєму робочому місці входить в послугу «ремонт акумуляторного пилососа ».
 • Чесна ціна. Вартість послуг відповідає вмінням майстра.
 • Зручний спосіб оплати. За ремонт роботів-пилососів можна заплатити зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована вартість. Ціна необхідної послуги вказується при складанні договору та не зміниться до закінчення ремонту.
 • Гарантія. Майстер сервісу Master911 видає гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.
 • Страхівка. Майстер з ремонту пилососа перед виходом на роботу пройшов обов'язкову перевірку своїх паспортних даних. Тому, якщо Ви зіткнулися з некоректністю фахівця, зверніться в нашу службу підтримки й ми допоможемо вирішити конфлікт, що виник.
 • Договір. Після закінчення надання послуг, ми видаємо акти про виконання робіт.

Працюємо в місті з виїздом по області

Якщо вас цікавить ремонт пилососів якісно, оперативно та недорого, ремонт акумуляторних пилососів і ремонт інших моделей цієї побутової техніки, звертайтеся в Master911.

Працюємо в місті

Ті наші клієнти, які проживають в межах міста, можуть очікувати на оперативний приїзд майстра за вказаною адресою приблизно через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Трохи більше часу може зайняти приїзд в передмістя - 4-5 годин.

Виконуємо роботу по області

Master911 розпорядженні своїми майстрами в більшості населених пунктів напрямку. Це дає безперечні переваги нашим клієнтам. По-перше, вони можуть очікувати на приїзд фахівця в день подачі заявки, а по-друге, на якісний ремонт пилососів, ціна якого буде нижчою внаслідок економії на транспортних витратах.

Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра переноситься на наступний день.