Заміна ущільнювача холодильника

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна ущільнювача холодильника». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміні ущільнювачів холодильників

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні ущільнювачів холодильників

Відгуки по заміні ущільнювачів холодильників

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ущільнювальна гума - елемент конструкції холодильника, завдяки якому забезпечується герметичне закривання дверей холодильної та морозильної камер, з метою запобігання потрапляння всередину них повітря. Якщо відбулося порушення герметизації, в холодильник починає надходити тепле повітря, всередині камери утворюється шар снігу та криги, що може привести до виходу температурного датчика з ладу. Це сприяє тому, що компресор починає включатися частіше, працювати довше та менш ефективно, в результаті чого відбувається підвищене споживання електроенергії та передчасне зношення компресора.

Коли потрібна заміна ущільнювальної гумки в холодильнику?

Ознаками, які можуть вказувати на те, що ущільнювач пошкоджений, виступають:

 • безперервна робота рефрижератора, компресор не відключається;
 • підвищена температура повітря всередині камери;
 • швидке намерзання «шуби» з інею на задній стінці холодильної камери;
 • скупчення на дні корпусу талої води, яка не поміщається в дренажний канал і з часом випливає звідти, утворюючи калюжу під агрегатом.

Спробувати замінити пошкоджену ущільнювальну гуму можна самостійно, озброївшись покроковою інструкцією. Але цей процес зовсім не такий простий, як може здатися. По-перше, необхідно підібрати оптимальний варіант нового ущільнювача, по-друге, акуратно зняти старий шар і ретельно приклеїти нову гуму так, щоб не пошкодити ні її, ні сам агрегат, і забезпечити необхідну герметичність.

Заміна ущільнювача в холодильнику - затребувана послуга, яку пропонують не всі сервісні центри та майстерні. У нас ви можете без проблем замовити майстра, який оперативно та якісно розв'яже проблему. При необхідності майстер може допомогти з придбанням самої гумки. Це важливо, оскільки можна легко помилитися з покупкою ущільнювача.

Master911: професійна заміна ущільнювальної гумки на холодильнику

Сервіс побутових послуг Master911 надає повний комплекс послуг з ремонту холодильників будь-яких марок і моделей: Snaige (Снайге), Atlant (Атлант), Lg, Samsung (Самсунг), Норд, Indesit (Індезіт), Whirlpool (Вірпул), Liebherr (Лібхер), Beko (Беко), Vestfrost (Вестфрост), ARDO (Ардо), Донбас, Rainford та інші.

Якщо необхідна заміна ущільнювача на холодильнику, ставимо ряд уточнювальних питань про марку, розмір дверцят, при необхідності попросимо надіслати фото. Отримані дані дозволяють нам проконсультувати клієнта та повідомити вартість послуги та самого ущільнювача. Якщо мова йде про іншу стандартну послугу, прописану в прайс-листі, клієнту буде названа точна ціна. Якщо послуга не стандартна, тоді потрібна діагностика для встановлення точної причини поломки холодильника, в такому випадку сума буде названа фахівцем, вже на місці.

Кожен клієнт, який звернувся в Master911, може очікувати на:

 • оформлення заявки в будь-який час доби;
 • кваліфіковану консультацію та озвучування точної або приблизної суми необхідної послуги в телефонному режимі (до приїзду майстра);
 • швидкий виїзд фахівця;
 • якісне надання послуги. Наприклад, якщо потрібна заміна гумки в холодильнику, і ущільнювач вже є "на руках", тоді установка займе до 2-х годин.

В процесі роботи фахівці Master911 не палять, не використовують нецензурну лексику, і підтримують чистоту на робочому місці.

Потрібна заміна ущільнювача холодильника? Master911 до ваших послуг!

Master911 надає повний спектр послуг з ремонту будь-яких холодильників з виїздом виконавця до великих міст і сіл області.

Наші переваги:

 • Відповідальність. Всі фахівці Master911 несуть відповідальність за якість наданих ними послуг. Тому при виявленні помилки, допущеної майстром, звертайтеся в нашу службу підтримки - ми гарантуємо, що вона буде виправлена в найкоротші терміни.
 • Договір. Перед наданням будь-якої послуги, ми укладаємо договір з клієнтом, в якому буде зафіксована точна вартість ремонту, згідно з розцінками, зазначеним в прайс-листі. Вона залишиться незмінною до закінчення терміну дії даного договору.
 • Зручна оплата: готівкою або безготівковим переказом. Сервіс Master911 прагне до того, щоб співпраця була максимально комфортною для клієнтів.
 • Допомога у розв'язанні конфліктів. Перед тим, як вийти на роботу й бути допущеним до обслуговування клієнтів, всі наші майстри проходять відповідну підготовку: навчання, успішне складання іспиту, перевірку паспортних даних. Якщо вам довелося зіткнутися з грубим ставленням майстра, повідомте про це нам, і ми допоможемо у розв'язанні конфліктного питання.
 • Акуратність і підтримка чистоти на робочому місці.
 • Гарантійні зобов'язання. Фахівці Master911 надають гарантію на всі послуги та замінені в ході ремонту деталі.

Працюємо з виїздом по області

Працюємо в межах  

Якщо ви проживаєте в межах міста, то можете розраховувати на приїзд фахівця вже через 3 години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Для тих, хто знаходиться в передмісті (), час очікування майстра складе трохи довше - приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Master911 має майстрів практично у всіх населених пунктах області (), люди, що проживають в невеликих селах / передмісті, можуть розраховувати на приїзд фахівця в день подачі заявки. Це не тільки дуже зручно, але й дозволяє значно заощадити на транспортних витратах.

Якщо вас цікавить швидка та професійна заміна ущільнювача холодильника (ціна послуги доступна та вказана в прайсі), звертайтеся в Master911! Ми обіцяємо, що наш сервіс вас приємно здивує!