Встановлення кондиціонера

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кондиціонерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кондиціонерів

Відгуки по встановленню кондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Особливості установки кондиціонера

Установка кондиціонерів належать до типу «спліт-систем», тобто складаються з двох і більше блоків, їхнє встановлення вимагає наявності професійних технічних навичок і досвіду. Важливо відзначити, що переважна більшість (приблизно 90%) всіх поломок, що виникають в процесі експлуатації техніки, виникає внаслідок непрофесійного монтажу обладнання!

Монтаж кондиціонера

Монтаж починають з визначення місця розташування обладнання. Якщо мова йде про моделі, що належать до типу спліт-систем, то зовнішній блок встановлюють на балконі, лоджії або зовнішній фасадній стіні, для опори використовуючи вхідний в комплект спеціальний кронштейн. Внутрішній блок фіксують до стіни, стелі або на підлозі за допомогою консолі.

Перш, ніж встановити кондиціонер, майстер визначає його оптимальне місце розташування, беручи до уваги ряд факторів: загальний обсяг приміщення, особливості його конфігурації та інтер'єрні рішення.

Важливо! Установка кондиціонерів передбачає обов'язкове (!) проведення перевірки системи на герметичність і надійність функціонування, згідно з рекомендаціями виробника. Успішне проведення всіх перевірок і служить гарантією подальшої повноцінної експлуатації кліматичної техніки.

Слід знати, що більшість поширених поломок кондиціонера спровокована неправильним монтажем фреонових трубок. У майбутньому це може спричинити:

 • витік фреону;
 • труднощі при перекачуванні компресором холодоагенту;
 • заломи на мідних трубках і їх развальцовку;
 • значне зниження потужності кліматичної техніки щодо потенційно можливої;
 • обмерзання трубопроводу.

Сервісом послуг зі встановлення кондиціонерів Master911 пропонується професійна установка та ремонт кондиціонерів від всіх відомих на сьогодні виробників, незалежно від моделі кліматичної техніки і її випуску.

Виїжджаємо на установку кондиціонера, проведення сервісного обслуговування, діагностики та ремонту будь-якого рівня від торгових марок: Protherm (Протерм), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Ferroli (Феролі), Bosch (Бош), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайланд), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Vestfrost (Вестфрост), Hansa (Ханса), Daewoo (Деу), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), Viessmann (Вісман), Saturn (Сатурн), Kospel (Коспел), Tenko (Тенко), Panasonic (Панасонік), Aston (Астон), Gree (Грі), Sensei (Сенсей), Delfa (Делфа), Dekker (Деккер), Samurai (Самурай), Осака (Osaka), Galanz (Галанз), Daikin (Дайкин), Aton (Атон) і багатьох інших.

Увага!

Не варто встановлювати кондиціонери своїми руками

Хто придбав кліматичну техніку, часто в гуглі шукають «Як встановити кондиціонер самостійно?» або «Як зробити монтаж кондиціонер своїми руками?». Виробники обладнання, як і ми (покладаючись на нашу статистику і досвід наших майстрів), категорично не рекомендують цього робити!

Подібна робота вимагає грамотного підходу, суворого дотримання ряду обов'язкових вимог і умов, а результат її проведення безпосередньо впливає на те, наскільки коректно буде працювати техніка, а також на тривалість її експлуатації.

Статистика показує, що тривалість і якість експлуатації кондиціонера на 90% (!) залежать від правильності проведення всіх етапів установки.

Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів

Підключення кондиціонера не перевіреним майстром «з вулиці» – ризикована справа, як і самостійна спроба монтажу. Ви повинні розуміти, що такі майстри не несуть ніякої відповідальності за свою роботу (а якість наданих послуг часто дуже сумнівна), не надають жодних гарантійних зобов'язань.

І якщо техніка вийде з ладу, то в більшості випадків з неперевіреними майстрами більше немає зв'язку, або вони відмовляються приїжджати по гарантії.

Вартість встановлення кондиціонерів – зовсім не зайва трата, як вважають деякі, оскільки за умови неграмотного монтажу обладнання збитки будуть значно більшими.

ЩО ви отримаєте?

 • Без вихідних. Працюємо 24/7, замовити послугу можна в будь-який час.
 • Фіксований прайс. Ціна встановлення кондиціонерів » відповідає прайсу.
 • Оплата. Працюємо як з готівкою, так і з безготівковим переказом.
 • Виїзд за 1 годину. В середньому приїжджаємо протягом 3 годин.
 • Чистота. Після роботи ми прибираємо робоче місце.
 • Доступні ціни. Ціни відповідаю досвіду майстра, також підбираємо майстрів, які знаходитися найближче до місця виїзду (економія на транспорті).
 • Гарантія. На надані послуги та замінені деталі/запчастини діє гарантія.
 • Договір. Всі роботи виконуються за договором-офертою. Після наданих послуг клієнт отримує акт виконаних робіт.

Як замовити майстра?

 1. Оформлення замовлення. Подати заявку на виклик майстра зі встановлення кондиціонерів, можна за телефоном або залишивши її на сайті.
 2. Відповідь на питання. При оформленні заявки рекомендуємо відповісти на кілька уточнювальних питань.
 3. Приїзд майстра + послуги. В середньому, через 2-3 години після подачі заявки спеціаліст виїжджає за вказаною адресою і приступає до виконання замовлення.

Виїжджаємо в усі райони та по області

Якщо Вас цікавить оперативне встановлення кондиціонерів від перевірених професійних майстрів, звертайтеся у наш сервіс Master911.

Виїзд по місту

В середньому по приїжджаємо протягом 3 годин після залишеної заявки.

Виїзд в передмістя

Виїзд майстра у передмістя в середньому може зайняти 4-5 годин.

Виїзд за області

У всіх населених пунктах області у нас є майстри, тому в більшості випадків приїжджаємо в день виклику, тому ви економите час і транспортні витрати. У сезон буває дуже велика завантаженість, тоді виклик може перенестися на наступний день.

Звертайтеся тільки до перевірених майстрів. З нами ви можете бути впевненими в якості наданих послуг нашими майстрами. Приймаємо заявки цілодобово!