Ремонт м'ясорубки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт м'ясорубки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту м'ясорубок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт електричної м'ясорубки

Ремонт промислової м'ясорубки

Цінові пропозиції по ремонту м'ясорубок від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт м'ясорубок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту м'ясорубок

Відгуки по ремонту м'ясорубок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попит на кваліфіковані послуги з ремонту домашніх та професійних м'ясорубок досить високий, оскільки дана техніка нерідко дає збій через помилки, що допускаються в процесі її використання, а також через випадкові обставини.

Поширені причини виходу з ладу м'ясорубок:

 • Неправильна експлуатація. Сюди відносять несвоєчасне заточування ножів та розміщення в горловині обладнання таких продуктів або виробів, які не призначені для шаткування. «Тупі» ножі змушують прилад працювати в інтенсивнішому режимі, внаслідок чого відбувається перевантаження мотора, а згодом – і повне перегорання.
 • Перепади напруги. Різкі стрибки в електричній мережі теж призводять до перегорання двигуна, оскільки він не призначений для роботи в умовах підвищеної напруги.
 • Механічні пошкодження: випадкові падіння та удари.
 • Низька якість деталей. Деякі недобросовісні виробники забезпечують техніку деталями низької якості, які за короткий термін втрачають здатність до виконання покладених на них функцій.
 • Скупчення в моторі конденсату. Таке відбувається через необережне миття приладу, його занурення у воду або якщо м'ясорубку, що була в холодному місці, заносять у тепле приміщення й відразу включають.
 • Недостатній догляд за ножами. Крім того, що ножі слід час від часу заточувати, необхідно стежити за їх чистотою та своєчасно видаляти шматки кісток, м'яса або сухожилок, що застрягли на них.
 • Ушкодження кабелю.

Самостійний ремонт електричних м'ясорубок

При виявленні будь-якої некоректності в роботі електром'ясорубки потрібно відмовитися від її подальшої експлуатації та відключити від мережі. Що стосується спроб своїми руками виправити поломку, то подібна витівка найчастіше закінчується втратою часу та сил, а іноді ще й посиленням проблеми. В надії заощадити на послугах професіонала, деякі власники електричних м'ясорубок залучають до ремонту майстрів з вулиці. Потрібно зазначити, що така ідея нічим не краща, оскільки ремонт може затягнутися за часом, але головне – ви не отримаєте жодної гарантії на надану послугу.

Розумний вихід – звернутися до Мастер911, кваліфікований спеціаліст швидко приїде за вказаною в заявці адресою, якісно та недорого відремонтує техніку, і при цьому надасть гарантійні зобов'язання на виконану роботу.

Мастер911: терміновий ремонт побутових м'ясорубок

Фахівці Master911 професійно та оперативно виконують ремонт промислових м'ясорубок будь-яких моделей та брендів. Подати заявку на виклик майстра можна щодня, у будь-який час доби. У процесі оформлення заявки ми просимо замовника уточнити виробника техніки та її модель, а також описати, у чому полягає некоректність роботи. Отримані дані дозволяють нам надати первинну консультацію та назвати приблизну вартість роботи.

Якщо за словами клієнта однозначно зрозумілий тип поломки та який потрібен ремонт м'ясорубок, то така послуга вважається стандартною, а її вартість прописана у прайс-листі та буде озвучена. Якщо з опису проблеми визначити обсяг необхідних робіт неможливо, то йдеться про нестандартну послугу, чия ціна буде названа майстром після проведення огляду та діагностики. Але ми обіцяємо, що вона точно співпадає із сумою, яка вказана в прайсі.

Звернувшись до Мастер911, кожен наш замовник може розраховувати на:

 • цілодобову можливість подання заявки;
 • кваліфіковану консультацію та інформацію про приблизну (а іноді й точну) ціну послуги;
 • оперативний приїзд майстра;
 • професійний ремонт ел м'ясорубок.

Наші майстри підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять, не вживають нецензурної лексики, а також відповідально ставляться до своїх обов'язків, доброзичливі та ввічливі із замовниками.

Переваги звернення Мастер911

Перед виконанням будь-якої послуги автоматично укладається договір-оферта, де ми фіксуємо умови відповідальності майстра, а також перелік критеріїв, за якими оцінюється якість виконання робіт. Після того, як робота буде виконана, ви отримаєте акт про виконання послуг. Оплату можна здійснити готівкою або безготівковим переказом. Наші майстри надають гарантійні зобов'язання на всі послуги.

Скільки коштуватиме ремонт професійних м'ясорубок?

Ми пишаємося нашим абсолютно прозорим та зрозумілим кожному замовнику ціноутворенням. Вартість всіх стандартних послуг, без урахування транспортних витрат та ціни запасних деталей, які доведеться замінити, прописана у прайс-листі. Щоб зробити співпрацю з Мастер911 максимально комфортною для наших клієнтів, ми завжди готові надати консультацію та зорієнтувати у ціні послуги, що цікавить. Найчастіше вартість залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Час виїзду майстра за вказаною в заявці адресою для замовників, що знаходяться в межах, становить лише три години з моменту подання заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті

На годину-дві довше потрібно очікувати візиту майстра тим, хто проживає в передмісті ().

Працюємо по області

Завдяки тому, що Мастер911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих спеціалістів у багатьох населених пунктах області (), замовники, які звернулися до нас з віддалених пунктів, можуть очікувати приїзду майстра в той день, коли вони подали заявку. Окрім очевидної зручності, це має ще один плюс – можливість заощадити на транспортних витратах.

Якщо через сезонну завантаженість візит майстра вимушено переноситься на завтра – вас про це обов'язково попередять.

Якщо вам потрібен професійний ремонт м'ясорубок ціна якого приємно здивує, – звертайтеся до Мастер911, і ви самі переконаєтесь у рівні сервісу, що надається!