Чистка газової колонки

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок

Відгуки по чистці газових колонок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Чистка газової колонки вдома - професійна послуга, спрямована на усунення будь-яких типів забруднень і засмічень, а також на налагодження безперебійної, ефективної й безпечної роботи обладнання.

За умови справності агрегату, планову чистку газового апарату проводять один раз на рік, в рамках щорічного обслуговування.

Здійснювати виклик майстра для проведення термінової чистки газової колонки необхідно при виникненні таких ознак, що вказують на її забруднення:

 • поява на основному пальнику жовтих язиків полум'я;
 • з колонки сиплеться сажа;
 • включення колонки супроводжується тріском або затримкою;
 • мимовільне погашення запальника на колонці напівавтоматичного типу.

Наслідком відсутності своєчасної та регулярної чистки колонки є скупчення пилу, забруднень, жиру й кіптяви, що призводить до виходу з ладу агрегата та значного зниження його терміну служби. Видалення накипу й кіптяви може здійснюватися двома методами: механічним способом і з використанням спеціальних хімічних реагентів.

Наші фахівці володіють необхідними технічними навичками й солідним досвідом в проведенні чистки газових колонок від всіх відомих виробників, незалежно від моделі та її року випуску.

Працюємо з обладнанням від таких брендів: Юнкерс (Junkers), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Термет (Termet), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Демрад (Demrad), Діон (Dion), Селена (Selena), Зануссі (Занусі / Zanussi), Грандіні (Grandini), Термекс (Thermex), Аміна (Amina), Рода (Roda), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Нева (Neva), Протерм (Protherm), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Львів), Кайзер (Kaiser), Атлантік (Atlantic), Еталон (Etalon), Аквахіт (Aquaheat), Вестен (Westen), Данко (Danko), Крауф (Krauf), Термона (Thermona), Піраміда (Pyramida), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Херманн (Hermann), Новатек (Nova Tec), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атон (Aton), Самсунг (Samsung), Іммергаз (Immergas), Термо Альянс (Thermo Alliance), Саванна (Савана / Savanna), Мора (Mora), Росс (Ross), Сакура (Sakura), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Мілла (Міла / Milla), Нескар (Neckar), Астон (Aston) і багатьох інших.

Майстер

Кожен з наших майстрів обов'язково повинен пройти навчання по роботі з клієнтами та успішно скласти іспит. Тільки кандидати, які отримали високий бал - 4,5 і вище, можуть приступити до роботи. В середньому відбір проходить 15 осіб зі 100.

Наші фахівці працюють з власними інструментами, в разі необхідності забирають непридатну техніку в майстерню й завжди готові детально відповісти на питання клієнта про обсяг, тип і складність майбутніх робіт. Майстри не мають шкідливих звичок, не використовують ненормативну лексику.

Як формується ціна?

Вартість чистки газових колонок вдома, як і будь-якої іншої стандартної послуги, що надається фахівцями Master911, чітко зафіксована в прайсі. Всі ціни наведено без урахування транспортних витрат і вартості деталей / запасних частин, які можливо доведеться купити для заміни.

Ми робимо все можливе, щоб Ви наперед мали можливість знати кінцевий кошторис. Саме для цього ми ставимо уточнювальні питання (про виробника, модель та рік випуску техніки, а також мету виклику майстра) в процесі оформлення заявки на виклик фахівця. У більшості випадків, названа нами ще до приїзду майстра ціна чистки газової колонки залишається незмінною.

Трапляються й такі ситуації, коли на словах складно пояснити причину несправності, або її опис занадто розмитий. В цьому випадку до приїзду фахівця та проведення ним очного огляду й діагностики техніки назвати вартість неможливо. Але не варто турбуватися: названа майстром вже на місці ціна буде строго відповідати тій, яка вказана в нашому прайсі.

Master911 стежить за чинними на ринку цінами, а також за звітами своїх майстрів з кожного замовлення.

Що ви отримаєте?

Звертаючись в наш сервіс з чистки газової колонки, Ви отримаєте ряд незаперечних переваг:

Терміновий виїзд фахівця. Наш майстер з чистки газової колонки кваліфіковано виконає роботу за 1-2 години, залежно від типу очищення й ступеня її забруднення.

Контроль якості роботи та готовність розв'язати конфліктні ситуації. Ми розуміємо, що в силу різних обставин майстром може бути допущена помилка. Ми відкриті до зауважень своїх клієнтів, при виникненні необхідності майстер виправить недоліки.

Крім цього, Ви можете розраховувати на:

 • Режим 24/7. Цілодобову можливість подачі заявки (в робочі та вихідні дні).
 • Експрес послуги. Оперативний виїзд майстра (як правило, протягом 3-х годин).
 • Чистота / Порядок. Дотримання чистоти свого робочого місця та обов'язкове прибирання фахівцем після закінчення виконання робіт.
 • Краща ціна. Доступні та справедливі ціни, які строго відповідають досвіду майстра.
 • Оплата. Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом). Фіксовану в договорі вартість послуги.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання, які поширюються на всі надані послуги та замінені деталі, запасні частини.
 • Служба підтримки. Страховку від недобросовісних майстрів. Кожен з наших фахівців надає документи, що засвідчують його особу. У випадку, якщо Ви зіткнулися з несумлінним ставленням, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми надамо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.
 • Договір. Після роботи кожен клієнт отримує на руки акт виконаних послуг.

Працюємо в межах міста з виїздом по області

Працюємо в місті

Якщо Вас цікавить чистка газових колонок, і ви перебуваєте в межах міста, то очікувати на приїзд майстра за вказаною адресою Ви можете вже через 3 години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

На приїзд майстра в передмістя необхідно трохи більше часу - близько 4-5 годин.

Працюємо по області

У маркетплейсі Master911 працюють досвідчені спеціалісти з необхідними технічними навичками й допуском до проведення робіт з газовим обладнанням в більшості населених пунктів області. Отож можна розраховувати на приїзд майстра в день подачі заявки.

Крім цього, наш сервіс побутових послуг допомагає своїм клієнтам значно заощадити на оплаті транспортних затрат і скоротити часові витрати.