Ремонт витяжки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт витяжки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту витяжок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт кнопок витяжки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт витяжок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту витяжок

Відгуки по ремонту витяжок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Витяжка - затребувана побутова техніка, якою обладнають практично всі сучасні кухні.

Її використання гарантує, що:

 • вдається мінімізувати кількість випарів, диму, гару та кіптяви;
 • процес приготування їжі стає приємнішим і комфортнішим;
 • запахи їжі не поширюються по всій квартирі або будинку;
 • відпадає необхідність в тривалому провітрюванні, особливо в холодну пору року;
 • зменшується частота прибирання стін, плитки та меблів в активній зоні біля варильної поверхні.

Сучасні моделі не потребують особливого догляду, за умови, що монтаж повітроочисника був проведений грамотно, єдине, що потрібно від домовласників, - регулярна зміна засмічених фільтрів.

Виявивши некоректність у роботі цієї техніки, господині невідкладно прагнуть повернути її в робочий стан.

Коли потрібен ремонт кухонної витяжки?

Виділяють п'ять ключових типів поломок, що потребують професійного ремонту побутового повітроочисника:

 • при чистих фільтрах вентилятор слабо тягне;
 • кнопки управління на панелі не реагують;
 • при включенні витяжки спостерігається сильний шум;
 • не перемикається швидкість;
 • не працює підсвічування.

Самостійний ремонт витяжки

Спроби деяких власників техніки самостійно виправити причину поломки нерідко призводять до результату, далекого від очікуваного, - збільшення дефектів.

Без усякого ризику можна виконати лише дві роботи: помити решітку та зробити заміну вугільного фільтра, керуючись інструкцією.

Якщо ж проблема серйозна, і для її вирішення потрібно, наприклад, замінити двигун або провести ремонт плати, то необхідно звернутися до перевіреного майстра.

Не менш ризиковано звертатися за допомогою майстра "з вулиці". По-перше, сам ремонт може істотно затягнутися, по-друге, Ви не отримаєте гарантій на надані послуги та змінення в ході ремонту запчастини, а по-третє, ризикуєте зіткнутися з хамством, грубістю та непрофесійною поведінкою.

Всього цього вдасться уникнути, якщо відразу звернутися в сервіс побутових послуг Мастер911 і замовити професійний ремонт витяжки вдома. Послуга буде надана швидко, якісно й недорого, а Ви отримаєте гарантійні зобов'язання та акт виконаних робіт.

Master911: терміновий ремонт кухонних витяжок

Фахівці Мастер911 надають повний комплекс послуг з ремонту витяжок від всіх відомих виробників, будь-яких моделей і року випуску, вдома у клієнта.

Заявки на виклик майстра приймаються в цілодобовому режимі, без вихідних. При подачі заявки ми просимо клієнта уточнити, з якого роду поломкою техніки він зіткнувся, а також назвати марку та модель обладнання. На основі його відповідей, ми готові надати первинну консультацію в телефонному режимі та озвучити вартість майбутнього ремонту.

Якщо за названими клієнтом несправностями вдається однозначно визначити причину виходу витяжки з ладу, то можна говорити про стандартну послуги, чия вартість вказана в прайс-листі, і буде названа точно. Якщо «симптоми» занадто розмиті, і для встановлення причини поломки потрібно попередній огляд і діагностика, то ціна ремонту буде названа майстром вже на місці, після їх проведення. Але ми гарантуємо, що вона не буде відрізнятися від тієї, яка прописана в прайсі.

Звернувшись в Мастер911, Ви можете бути впевнені в тому, що:

 • зможете подати заявку в будь-який час доби;
 • отримаєте кваліфіковану консультацію та дізнаєтеся вартість послуги ще до приїзду майстра;
 • фахівець виїде за вказаною в заявці адресою вже через три години з моменту її оформлення;
 • вам буде надана якісна послуга.

Наші майстри обов'язково підтримують чистоту на своєму робочому місці, проявляють відповідальне ставлення до роботи та доброзичливо ставляться до клієнтів. Вони не курять і не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до Мастер911

Ми підписуємо офіційний договір з кожним клієнтом, перш ніж фахівець розпочне роботу. Це гарантує, що названа вартість ремонту буде зафіксована та не зміниться до закінчення його терміну дії. Оплатити послуги майстра можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення ремонту кожен клієнт отримує на руки акт виконаних робіт.

Важливо! Наші фахівці беруть на себе повну відповідальність за якість наданих ними послуг, і деталей, які були замінені в ході ремонту.

Всі фахівці Мастер911 до того, як бути допущеними до обслуговування клієнтів, пройшли перевірку паспортних даних, спеціальне навчання та успішно склали іспит на підтвердження своєї кваліфікації. Але, якщо раптом вами була помічена помилка, допущена майстром, або його ставлення до Вас було грубим і непрофесійним, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо оперативну допомогу у розв'язанні конфліктного питання.

Скільки коштує професійний ремонт витяжок вдома?

Ціна всіх стандартних послуг пропонованих фахівцями Мастер911 (без обліку транспортних витрат і вартості деталей, які може знадобитися замінити), вказана в прайс-листі. Це вказує на абсолютно прозоре та зрозуміле кожному нашому клієнту ціноутворення.

Наша мета - зробити співпрацю з Мастер911 по-справжньому комфортною для усіх клієнтів. Для цього ми завжди готові проконсультувати по телефону або в додатку та зорієнтувати за вартістю необхідної послуги. У більшості випадків названа сума не змінюється.

Виклик майстра з ремонту кухонних витяжок вдома і в області

Працюємо в межах

Клієнти, які проживають в межах міста, можуть очікувати на виїзд фахівця вже через три години з моменту оформлення заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті

Якщо Ви перебуваєте в передмісті (), очікування приїзду майстра відніме трохи більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по області

Наші замовники, які проживають у віддалених селах, також можуть розраховувати на візит фахівця в день подачі заявки. Така можливість обумовлена??тим, що Мастер911 розпоряджається своїми кваліфікованими фахівцями практично в усіх населених пунктах області ().

Дуже рідко, через підвищену сезонної навантаження, візит майстра може бути перенесений на наступний день, про що ми заздалегідь попереджаємо своїх клієнтів.

Цікавить професійний, недорогий і терміновий ремонт витяжок? Звертайтеся в Мастер911, і ми гарантуємо, що Ви будете задоволені!