globe ru

Ремонт газової духовки

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.
Інші міста
Олександрія, Охтирка, Бахмут, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вінниця, Вишгород, Вишневе, Горішні Плавні, Дніпро, Дрогобич, Дружківка, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ізюм, Ірпінь, Калуш, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Київ, Ковель, Коломия, Конотоп, Костянтинівка, Коростень, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лисичанськ, Лозова, Луцьк, Львів, Марганець, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Новомосковськ, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайський, Покровськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Сміла, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Червоноград, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка, Енергодар

В силу різних причин навіть найнадійніша газова духовка може дати збій. Помітивши будь-яку некоректність в її роботі, не варто намагатися лагодити її власноруч, оскільки несанкціоновані роботи з будь-яким газовим обладнанням здатні привести до дуже серйозних наслідків. Розумне рішення - ремонт газової духовки вдома кваліфікованим майстром, що володіє необхідним досвідом, практичними навичками та допуском до проведення такого виду робіт.

Найчастіше в заявках клієнтів фігурують такі скарги на збій в роботі газової духовки:

 • Полум'я згасає одразу після відпускання ручки. Швидше за все, причина того, що сталося в несправності в системі газ-контролю або в зміщенні датчика температури.
 • Незабаром після включення духовки гасне полум'я. Провівши візуальний огляд і діагностику духової шафи, фахівець з великою ймовірністю виявить несправність терморегулятора. Залежно від того, що послужило причиною проблеми, термостат ремонтують або замінюють новим.
 • Газова духовка або не запалюється, або гасне відразу після відпускання ручки. Дуже часто причина подібного збою - засмічення форсунки пальника. Накопичений нагар забиває жиклер, через що відбувається зменшення подачі газу. У кінцевому підсумку мала інтенсивність полум'я не дозволяє розігріти термодатчик. У цьому випадку досвідчений фахівець прочистить форсунку або, в разі потреби, замінить її.
 • Після відпускання ручки регулювання газу вона «бовтається», а полум'я в духовці гасне. З великою ймовірністю можна стверджувати, що проблему вдасться вирішити шляхом заміни зламаної ручки.
 • Духова шафа вмикається, але вогонь або слабо горить, або гасне. Найчастіше причиною такої некоректності в роботі духовки виступає перехід на газ нижчого тиску.

Якщо вас цікавить кваліфікований ремонт газових духовок марки Індезіт, Гореньє, Ханса, звертайтеся в Master911. Фахівці нашого сервісу побутових послуг мають великий досвід в монтажі, підключенні, технічному обслуговуванні й ремонті будь-якого рівня складності газових духовок від таких виробників: Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Беко (Beko), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Гефест (Gefest), Грета (Greta), Канді (Candy), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Карпати/ Karpaty), Електра, Аміка (Amica), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Дружківка, Інтерлайн (Interline), АЕГ (AEG) і багатьох інших.

Звернувшись в Master911, ви можете здійснити оперативний виклик майстра з надійного та професійного ремонту газової духовки вдома моделей будь-яких брендів і року випуску.

Майстер

Перед тим, як бути прийнятим на роботу й отримати право виїжджати на виклик до замовників, кожен з кандидатів проходить навчання, після чого складає іспит. І лише ті, хто отримав високий середній бал (не нижче 4,5) будуть допущені до роботи з клієнтами.

Наші майстри працюють зі своїми інструментами, а в разі потреби, якщо ремонт духовки Арістон, Гефест або іншого бренду не можна зробити на місці, вони забирають її в майстерню. Майстри готові відповісти на всі питання замовника, що стосуються того, що вони будуть робити.

Фахівці Master911 виявляють доброзичливість, під час роботи не курять і не вживають нецензурної лексики.

Як формується ціна?

Всі актуальні ціни на послуги з ремонту духовок, а також щодо їх встановлення, підключення та технічного обслуговування, вказані в прайс-листі, без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Ми прагнемо до того, щоб ви були ознайомлені з вартістю потрібної послуги заздалегідь. Саме тому ще на етапі заповнення заявки просимо відповісти на ряд уточнювальних питань: про виробника вашої техніки, її моделі, рік випуску й мету виклику майстра.

Іноді, через неповний опис проблеми з вашого боку, або внаслідок «розмитих» симптомів збою в роботі обладнання, точно встановити причину виходу з ладу техніки складно або неможливо. В такому випадку джерело несправності в роботі устаткування будуть визначатися майстром вже на місці, після проведення візуального огляду та діагностики.

Ми гарантуємо, що названа нашим фахівцем ціна за ремонт духовки буде точно відповідати сумі, зазначеній в прайсі.

Що ви отримаєте?

Звертаючись в сервіс послуг з якісного та оперативного ремонту газової духовки чи плити Master911, Ви можете розраховувати на:

 • Якісний ремонт духовки та плити всіх типів і моделей від будь-яких виробників, незалежно від року випуску техніки;
 • Терміновий виїзд майстра за вказаною в заявці адресою, а також оперативне виконання всіх необхідних робіт;
 • Контроль якості роботи фахівця з нашого боку. Ми приймаємо будь-які зауваження щодо недоліків, допущених нашими фахівцями, і гарантуємо, що вони будуть виправлені.

Також, звертаючись в Master911, ви отримаєте:

 • Можливість подати заявку в будь-який зручний для вас час - працюємо 24/7, як в робочі, так і вихідні / святкові дні;
 • Швидкий приїзд майстра (в середньому через три години фахівець виїжджає на місце);
 • Підтримка майстром чистоти на робочому місці;
 • Доступні, справедливі ціни на послуги, відповідні досвіду майстра;
 • Зафіксовану в договорі вартість послуг, що відповідає ціні, зазначеній в прайсі;
 • Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом);
 • Гарантію. На всі надані послуги й замінені деталі надаються гарантійні зобов'язання.
 • Страховку. Зіткнувшись з недобросовісним майстром або неякісною роботою, звертайтеся в службу підтримки, ми допоможемо вирішити конфліктну ситуацію.
 • Договір. Після закінчення ремонту техніки, ви отримаєте акт виконаних робіт.

Працюємо в місті з виїздом по області

Приймаємо замовлення в місті

Якщо вас цікавить якісний і оперативний ремонт газової духовки, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ті, хто проживають в межах міста, можуть розраховувати на приїзд майстра вже через 3 години після оформлення заявки.

Виїжджаємо на виклик в передмісті

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативний ремонт духовок і в приміських населених пунктах. В цьому випадку приїзд фахівця може відняти трохи більше часу - 4-5 годин.

Працюємо по області

Практично у всіх населених пунктах області у нас є свої фахівці. Завдяки цьому, Ви можете розраховувати на те, що майстер з надійного та оперативного ремонту газової духовки приїде в день подачі заявки, а ще істотно заощадите на транспортних витратах.

В окремих випадках, через велику сезонну завантаженість, виїзд фахівця переноситься на наступний день.