Ремонт газової духовки

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту газових духовок від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 6 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок

Відгуки по ремонту газових духовок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В силу різних причин навіть найнадійніша газова духовка може дати збій. Помітивши будь-яку некоректність в її роботі, не варто намагатися лагодити її власноруч, оскільки несанкціоновані роботи з будь-яким газовим обладнанням здатні привести до дуже серйозних наслідків. Розумне рішення - ремонт газової духовки вдома кваліфікованим майстром, що володіє необхідним досвідом, практичними навичками та допуском до проведення такого виду робіт.

Найчастіше в заявках клієнтів фігурують такі скарги на збій в роботі газової духовки:

 • Полум'я згасає одразу після відпускання ручки. Швидше за все, причина того, що сталося в несправності в системі газ-контролю або в зміщенні датчика температури.
 • Незабаром після включення духовки гасне полум'я. Провівши візуальний огляд і діагностику духової шафи, фахівець з великою ймовірністю виявить несправність терморегулятора. Залежно від того, що послужило причиною проблеми, термостат ремонтують або замінюють новим.
 • Газова духовка або не запалюється, або гасне відразу після відпускання ручки. Дуже часто причина подібного збою - засмічення форсунки пальника. Накопичений нагар забиває жиклер, через що відбувається зменшення подачі газу. У кінцевому підсумку мала інтенсивність полум'я не дозволяє розігріти термодатчик. У цьому випадку досвідчений фахівець прочистить форсунку або, в разі потреби, замінить її.
 • Після відпускання ручки регулювання газу вона «бовтається», а полум'я в духовці гасне. З великою ймовірністю можна стверджувати, що проблему вдасться вирішити шляхом заміни зламаної ручки.
 • Духова шафа вмикається, але вогонь або слабо горить, або гасне. Найчастіше причиною такої некоректності в роботі духовки виступає перехід на газ нижчого тиску.

Якщо вас цікавить кваліфікований ремонт газових духовок марки Індезіт, Гореньє, Ханса, звертайтеся в Master911. Фахівці нашого сервісу побутових послуг мають великий досвід в монтажі, підключенні, технічному обслуговуванні й ремонті будь-якого рівня складності газових духовок від таких виробників: Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Беко (Beko), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Гефест (Gefest), Грета (Greta), Канді (Candy), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Карпати/ Karpaty), Електра, Аміка (Amica), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Дружківка, Інтерлайн (Interline), АЕГ (AEG) і багатьох інших.

Звернувшись в Master911, ви можете здійснити оперативний виклик майстра з надійного та професійного ремонту газової духовки вдома моделей будь-яких брендів і року випуску.

Майстер

Перед тим, як бути прийнятим на роботу й отримати право виїжджати на виклик до замовників, кожен з кандидатів проходить навчання, після чого складає іспит. І лише ті, хто отримав високий середній бал (не нижче 4,5) будуть допущені до роботи з клієнтами.

Наші майстри працюють зі своїми інструментами, а в разі потреби, якщо ремонт духовки Арістон, Гефест або іншого бренду не можна зробити на місці, вони забирають її в майстерню. Майстри готові відповісти на всі питання замовника, що стосуються того, що вони будуть робити.

Фахівці Master911 виявляють доброзичливість, під час роботи не курять і не вживають нецензурної лексики.

Як формується ціна?

Всі актуальні ціни на послуги з ремонту духовок, а також щодо їх встановлення, підключення та технічного обслуговування, вказані в прайс-листі, без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Ми прагнемо до того, щоб ви були ознайомлені з вартістю потрібної послуги заздалегідь. Саме тому ще на етапі заповнення заявки просимо відповісти на ряд уточнювальних питань: про виробника вашої техніки, її моделі, рік випуску й мету виклику майстра.

Іноді, через неповний опис проблеми з вашого боку, або внаслідок «розмитих» симптомів збою в роботі обладнання, точно встановити причину виходу з ладу техніки складно або неможливо. В такому випадку джерело несправності в роботі устаткування будуть визначатися майстром вже на місці, після проведення візуального огляду та діагностики.

Ми гарантуємо, що названа нашим фахівцем ціна за ремонт духовки буде точно відповідати сумі, зазначеній в прайсі.

Що ви отримаєте?

Звертаючись в сервіс послуг з якісного та оперативного ремонту газової духовки чи плити Master911, Ви можете розраховувати на:

 • Якісний ремонт духовки та плити всіх типів і моделей від будь-яких виробників, незалежно від року випуску техніки;
 • Терміновий виїзд майстра за вказаною в заявці адресою, а також оперативне виконання всіх необхідних робіт;
 • Контроль якості роботи фахівця з нашого боку. Ми приймаємо будь-які зауваження щодо недоліків, допущених нашими фахівцями, і гарантуємо, що вони будуть виправлені.

Також, звертаючись в Master911, ви отримаєте:

 • Можливість подати заявку в будь-який зручний для вас час - працюємо 24/7, як в робочі, так і вихідні / святкові дні;
 • Швидкий приїзд майстра (в середньому через три години фахівець виїжджає на місце);
 • Підтримка майстром чистоти на робочому місці;
 • Доступні, справедливі ціни на послуги, відповідні досвіду майстра;
 • Зафіксовану в договорі вартість послуг, що відповідає ціні, зазначеній в прайсі;
 • Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом);
 • Гарантію. На всі надані послуги й замінені деталі надаються гарантійні зобов'язання.
 • Страховку. Зіткнувшись з недобросовісним майстром або неякісною роботою, звертайтеся в службу підтримки, ми допоможемо вирішити конфліктну ситуацію.
 • Договір. Після закінчення ремонту техніки, ви отримаєте акт виконаних робіт.

Працюємо в місті з виїздом по області

Приймаємо замовлення в місті

Якщо вас цікавить якісний і оперативний ремонт газової духовки, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ті, хто проживають в межах міста, можуть розраховувати на приїзд майстра вже через 3 години після оформлення заявки.

Виїжджаємо на виклик в передмісті

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативний ремонт духовок (наприклад, ремонт дверцят газової плити), а також в приміських населених пунктах. В цьому випадку приїзд фахівця може відняти трохи більше часу - 4-5 годин.

Працюємо по області

Практично у всіх населених пунктах області у нас є свої фахівці. Завдяки цьому, Ви можете розраховувати на те, що майстер з надійного та оперативного ремонту газової духовки приїде в день подачі заявки, а ще істотно заощадите на транспортних витратах.

В окремих випадках, через велику сезонну завантаженість, виїзд фахівця переноситься на наступний день.