Заміна газової колонки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газових колонок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газових колонок

Відгуки по заміні газових колонок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли потрібно замінити колонку?

Газовий водонагрівач є побутовим приладом, що характеризується довговічністю, проте все ж настає момент, коли необхідна заміна газової колонки на бойлер, двоконтурний котел або нову колонку.

До подібного рішення приходять в таких випадках: не вмикається агрегат, фізичне зношення вузлів колонки, не підлягає ремонту, застарілість моделі.

Фахівці Master911 надають повний спектр послуг з діагностики, ремонту й заміни газових колонок від всіх популярних виробників: Юнкерс (Junkers), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Термет (Termet), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Демрад (Demrad), Діон (Dion), Селена (Selena), Зануссі (Занусі / Zanussi), Грандіні (Grandini), Термекс (Thermex), Аміна (Amina), Рода (Roda), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Нева (Neva), Протерм (Protherm), Львів), Кайзер (Kaiser), Атлантік (Atlantic), Еталон (Etalon), Аквахіт (Aquaheat), Вестен (Westen), Данко (Danko), Крауф (Krauf), Термона (Thermona), Піраміда (Pyramida), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Херманн (Hermann), Новатек (Nova Tec), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атон (Aton), Самсунг (Samsung), Іммергаз (Immergas), Саванна (Савана / Savanna), Мора (Mora), Росс (Ross), Сакура (Sakura), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Мілла (Міла / Milla), Нескар (Neckar), Астон (Aston) будь-яких моделей та року випуску.

Необхідна документація для заміни колонки новою

Щоб законно встановити нову колонку, необхідні:

 • Заява в газову службу з викладенням необхідності заміни старої газової колонки на нову без зміни місця установки.
 • Копія паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Копія правовстановлюваних документів на об'єкт газифікації (якщо власників кілька, то необхідно надати документи, що посвідчують їх особу, а також їх письмову згоду на надання цієї послуги).
 • Копія паспорта на квартиру або будинок (надає БТІ).
 • Акт ДВК (на придатність до експлуатації димових і вентиляційних каналів). Такий документ потрібен у разі запланованої установки газових колонок та котлів.

Як проводиться заміна старої колонки?

Професійна заміна газової колонки в будинку або квартирі - відповідальне завдання, яке може бути довіреним виключно кваліфікованому, досвідченому майстрові. Адже недотримання загальноприйнятих норм і вимог тягне за собою серйозний ризик не тільки для майна, але й для здоров'я чи життя людей.

Заміна газової колонки в хрущовці охоплює й демонтаж старого агрегату.

Він проводиться таким чином:

 1. відключають подачу газу, відкручують газовий шланг;
 2. перекривають воду;
 3. колонку від'єднують від димоходу та знімають з кріплень.

Монтаж нової колонки:

 1. при необхідності готують стіну, замінюють кріплення;
 2. після фіксації апарату на місце підключають комунікації (димохід, водопостачання);
 3. завершальний етап - підключення газового шланга, реєстрація колонки;
 4. виконують перший запуск обладнання, проводять налаштування водонагрівача та регулюють подачу води.

Що впливає на тариф заміни колонки?

Ціна заміни газової колонки охоплює приїзд фахівця, демонтаж старого обладнання, монтаж і підключення нової техніки, проведення налаштувань і тестовий запуск.

Вартість заміни газової колонки зростає, якщо:

 • потрібно докупити будь-які матеріали для монтажу;
 • є необхідність в проведенні додаткових робіт;
 • потрібна заміна димоходу або газового крана.

Важливі моменти

Запорука довгострокової та безперебійної експлуатації нової техніки - її щорічне технічне обслуговування.

Не варто допускати, щоб вода прогрівалася до максимальної температури, інакше це прискорить процес утворення накипу.

При дуже слабкому напорі води професіонали рекомендують встановити помпу.

Майстер

Перш ніж бути допущеними до роботи й виїздів додому до замовників, всі наші майстри проходять навчання роботі з клієнтами, після чого їм належить скласти іспит. І тільки ті кандидати (в середньому 15% зі 100%), хто отримав високий бал - 4,5 і вище, виходять на роботу.

Всі наші майстри працюють зі своїми інструментами, при необхідності вони забирають техніку в майстерню та готові відповісти на всі питання щодо майбутнього ремонту. Фахівці Master911 під час роботи не курять і не вживають нецензурної лексики.

Що ви отримаєте?

 • Заміну газової колонки. Працюємо з будь-якими моделями газових водонагрівачів від всіх відомих виробників.
 • Терміновий виїзд. Майстер з заміни газової колонки виїде за вказаною адресою протягом 3-4-х годин після оформлення заявки, оперативно та якісно виконає роботу.
 • Контроль якості. Трапляється так, що внаслідок якихось обставин майстер може припуститися помилки, тому ми приймаємо будь-які зауваження й гарантуємо, що при виникненні необхідності фахівець виправить недоліки.

Додатково, ви можете очікувати на:

 • Цілодобове приймання заявок, як в робочі, так і вихідні / святкові дні.
 • Оперативний виїзд фахівця. Як правило, приїзду майстра можна очікувати вже через 3 години після подачі заявки.
 • Підтримка робочого місця в чистоті. Після закінчення виконання роботи, наші майстри обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Доступні та справедливі ціни, що відповідають досвіду фахівця.
 • Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом).
 • Договір. Вартість кожної послуги відповідає зазначеній у прайсі, і не змінюється після озвучування. По завершенні роботи видаємо акт виконаних робіт.
 • Гарантія. Поширюється на всі надані послуги й замінені в ході ремонту запасні частини й деталі.
 • Страховка. Якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням до роботи нашого майстра, звертайтеся в службу підтримки - ми допоможемо розібратися в ситуації та вирішити конфлікт.

Працюємо в режимі 24/7 з виїздом по області

Приймаємо замовлення по місту

Якщо вас цікавить така послуга, як заміна колонки у квартирі чи приватному будинку, звертайтеся в сервіс Master911. Якщо Ви перебуваєте в місті, то через 3 години з моменту оформлення заявки можете очікувати на виїзд фахівця за вказаною вами адресою.

Працюємо в передмісті

Також Master911 пропонує послуги з заміни вашої газової колонки і приміських населених пунктах (). В середньому час очікування майстра становить приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Маємо у своєму розпорядженні майстрів у більшості населених пунктів області (). Це дозволяє нашим замовникам істотно заощадити на транспорті, а також очікувати на приїзд фахівця вже в день подачі заявки.

В деяких випадках, пов'язаних з високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може перенестися на наступний день.