Штроблення стіни

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «штроблення стіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по штробленню стін від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на штроблення стін

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по штробленню стін

Відгуки по штробленню стін

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Замовити штроблення під електрику вдома необхідно, коли виконується прокладання проводки. Фахівці використовують професійне обладнання, інструменти, що допомагають зробити штроби необхідної довжини та глибини.

Якщо ви хочете запросити профільних майстрів, скористайтесь сервісом побутових послуг Мастер911. Наші фахівці працюють на об'єктах різного типу: у приватних котеджах, багатоквартирних будинках, офісних та соціальних приміщеннях.

Досвідчені фахівці готові зробити штроби у стінах із різних матеріалів:

 • бетонних панелей;
 • піноблоків;
 • цегли та ін.

Для роботи застосовується спеціалізований професійний інструмент, що дозволяє зробити рівні та глибокі штроби, які не призводять до появи тріщин та сколів. Для цього використовуються:

 • штроборіз;
 • алмазний різьбяр;
 • дискові пилки і т.д.

У нас лише досвідчені майстри. Вони зроблять штроби швидко, з мінімальною кількістю пилу та бруду.

Як проводиться штроблення стін під електропроводку

Вартість послуги штроблення під проводку залежить від загального обсягу виконуваних робіт. Вони проводяться в такій послідовності:

 • вивчення об'єкта;
 • дослідження електромережі та особливостей її розташування, якщо проводиться ремонт у вторинному об'єкті нерухомості;
 • складання схеми розміщення штроб та точок підключення електроприладів;
 • штроблення;
 • прибирання сміття.

Найчастіше з цією послугою відразу замовляється і послуга прокладання кабелів, встановлення розеток та вимикачів.

Власники приміщень, які кардинально змінюють планування, розміщення меблів, проводять капітальний ремонт, далеко не завжди розуміють, які правила та вимоги до сучасних електричних мереж існують. Фахівці сервісу побутових послуг Мастер911 дадуть свої професійні рекомендації, розкажуть, провід якого перетину потрібно вибирати, як правильно і на якій висоті розетки, вимикачі.

Чому потрібно викликати професіоналів

Самостійне штроблення допускається лише у випадках, якщо у вас є необхідні навички, досвід та інструменти. Процедура трудомістка. Важливо дотримуватися точності розташування штроб, їх напрямок та глибини.

Якщо у вас немає таких навичок, процес вимагатиме багато часу та сил. Велика можливість допущених помилок, неправильного розташування точок підключення, появи тріщин у стінах.

Основні правила штроблення

 1. Штроби повинні бути розташовані горизонтально або вертикально, перетинатися або згинатися під кутом в 90 градусів.
 2. При формуванні горизонтальних ліній від стелі необхідно відступити від 15 до 40 см. Вибрану в одній кімнаті висоту слід дотримуватись у всіх приміщеннях.
 3. Біля віконних та дверних прорізів штроби не повинні розташовуватися ближче, ніж на 10 сантиметрів до краю.
 4. Глибина борозни має бути глибшою, ніж  2,5 сантиметри.

Професійний, досвідчений спеціаліст одразу визначить, як правильно скласти схему проводки, продумає оптимальний «маршрут» для прокладання кабелю.

Штроби під труби

Окремо слід розповісти про створення борозен під труби. Оскільки труби товстіші, масивніші, ніж кабелю, то й виїмки під них мають бути глибшими. Розрахувати потрібну глибину, яка не призведе до порушення несучих властивостей стін, зможе лише досвідчений майстер.

Наші фахівці здатні виконати штроблення під:

 • сантехнічні труби;
 • відводи для кондиціонера;
 • та інші комунікації.

Вони скажуть, у яких конструкціях вдасться зробити глибокі та широкі борозни, а яких випадках потрібно шукати інші варіанти розташування комунікацій.

Вартість штроблення стін

Ціна послуги штроблення стін під електропроводку залежить від обсягу виконуваних робіт. Зазвичай розрахунки розраховуються за метр штроби. Якщо потрібне встановлення розеток, у такому випадку додатково розраховується кількість таких точок.

Не слід забувати й про матеріал, з якого зведені стіни. Так, вартість роботи в панельному будинку та в цегляній будові відрізнятиметься.

Враховується і тип інструменту, що використовується. Наприклад, максимально точний канал під кабель вдасться зробити за допомогою штроборізу. Пил теж буде небагато. За допомогою болгарки вдається виконати всі роботи максимально швидко, але з великою кількістю бруду та сміття.

Ми маємо докладний і зрозумілий прайс на штроблення стін під електропроводку. У ньому вказано тарифи на всі види робіт. Завдяки такому підходу ми маємо прозоре ціноутворення.

Переваги компанії Мастер911

 1. Високий професіоналізм. У нас лише перевірені, досвідчені фахівці, які знають усі особливості виконання замовлень на різних об'єктах. Вони користуються сучасним та функціональним обладнанням.
 2. Оперативність. Фахівець, що відгукується на ваше замовлення, вже готовий приступити до роботи. У переважній більшості випадків для першого виїзду на об'єкт майстру потрібно лише кілька годин. Він одразу оцінить обсяги робіт, надасть свої рекомендації. Ви погодите терміни та кінцевий бюджет.
 3. Додаткові послуги. У нас ви можете замовити додаткові послуги. Наприклад, не тільки випилювання штроб, а й укладання кабелю, підключення розеток тощо.
 4. Ввічливість та акуратність. Усі майстри – ввічливі, виховані. У вас не виникне проблем під час спілкування.
 5. Відгуки. Система відгуків дозволяє вам відразу зрозуміти рівень професіоналізму працівника. Якщо виникнуть непорозуміння, адміністрація сервісу допоможе розв’язати їх.

Зони обслуговування

Робите капітальний ремонт, і потрібно прокласти нову проводку? На сайті Мастер911 ви знайдете кваліфікованих спеціалістів.

У межах міста

Якщо ви мешкаєте безпосередньо в межах міста, фахівець приїде до вас у середньому через 3-4 години після погодження заявки.

У передмісті

На дорогу до приміських районів потрібно трохи більше часу – в середньому до 5-6 годин.

В області

Ми прагнемо, щоб наші спеціалісти були представлені у всіх населених пунктах. Найчастіше майстер може приїхати у день погодження заявки. Лише в окремих ситуаціях візит переноситься на наступну добу.