Ремонт або Заміна плати пральної машини?

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати управління пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плати управління пральних машин від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плати управління пральних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту плати управління пральних машин

Відгуки по ремонту плати управління пральних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кожна пральна машина (напівавтомат чи автомат) оснащена модулем управління, що складається з двох плат. Одна плата відповідальна за фізичну роботу деталей, інша - за панель управління (кнопки, індикатори, поворотні механізми / перемикачі програм).

Причинами, через які може зламатися плата управління пральної машини, стають:

 • періодичні стрибки напруги в мережі;
 • примусове переривання в середині циклу роботи пралки з вертикальним і горизонтальним завантаженням;
 • несправність окремих вузлів;
 • потрапляння вологи на головний блок управління;
 • виробничий брак.

Основні ознаки того, що потрібен ремонт плати управління пральної машини Самсунг, Whirlpool, Індезіт (Indesit) та ін.:

 • занадто довгий цикл прання, значно перевищує встановлений програмою час;
 • пралка, набирає та відразу зливає воду;
 • не відповідає програмі нагрів води: або занадто гаряча, або зовсім не нагрівається;
 • безпричинно мерехтять індикатори, неможливо змінити програму або збивається встановлений режим прання;
 • техніка не вмикається після підключення до електромережі;
 • барабан залишається нерухомим при старті прання, не набирає обертів при віджиманні.

Якщо перезапуск пральної машини не виправив проблеми або вони регулярно повторюються, то неминуче потрібен ремонт модуля управління пральної машини Канді (Candy), Індезіт, Cамсунг (Samsung), Бош (Bosch) або іншої марки.

Важливо!

Ремонт модуля управління пральної машини Lg (ЛЖ), Candy, Вірпул (Whirlpool), Атлант і будь-який інший марки не варто робити своїми руками. Навіть зняття або заміна блоку управління, не враховуючи пайки модуля, без наявності певних інструментів і навичок може привести до неполадки (навіть справної!) плати або пошкодження окремих вузлів.

Master911 пропонує професійний ремонт плати управління пральної машини від усіх відомих на сьогодні виробників: Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), Атлант (Atlant), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Прівілег (Privileg), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Мідеа (Midea), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Малютка), Баукнехт (Bauknecht), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn) будь-яких моделей, незалежно від року випуску.

Майстер

Кожен фахівець Master911 перед прийманням на роботу обов'язково проходить навчання і складає іспит. Допуск до роботи отримують тільки ті майстри, які підтвердили свій професіоналізм і набрали на іспиті не менше 4,5 балів (проходять близько 15 осіб зі 100).

Всі фахівці працюють зі своїми інструментами, при необхідності можуть детально розповісти про всі етапи роботи.

Наші працівники на робочому місці не використовують нецензурну лексику, не курять і обов'язково прибирають після себе.

Як формується ціна?

Ми прагнемо того, щоб на етапі оформлення заявки на ремонт модуля управління пральної машини кожен клієнт знав вартість необхідних послуг. Тому при зверненні до нас отримуєте уточнювальні питання про марку та модель пральної машини, рік випуску, а також детально про несправність техніки. Завдяки цьому можемо назвати вартість ремонту плати управління пральної машини Electrolux та інших марок ще до приїзду майстра.

Вартість ремонту плати управління пральної машини вказана в прайс-листі, при цьому транспортні витрати й ціна запасних частин враховується окремо.

Специфіка ремонту модуля управління пральної машини Zanussi, Атлант, Lg та інших полягає в тому, що не завжди однозначно можна визначити який елемент вийшов з ладу. Тому спочатку майстер змінює «підозрілі» деталі (роздувся конденсатори, резистори), а якщо це не допомагає, то необхідна пайка плати з заміною ключових дорогих елементів (процесора, блоку управління). Ця робота проводитиметься тільки після згоди клієнта на заміну, оскільки значно збільшується ціна ремонту плати управління пральної машини. Іноді при сильних пошкодженнях або внаслідок дії високої температури може бути необхідною заміна модуля управління на новий.

Що ви отримаєте?

Звертаючись в наш сервіс для ремонту модуля управління пральної машини Electrolux та інших марок, Ви отримаєте:

 • Ремонт плати управління пральної машини, незалежно від моделі й року випуску.
 • Терміновий виїзд. Залежно від типу складності ремонту, роботи виконуються протягом 1-2 годин, при необхідності майстер самостійно організовує транспортування техніки в майстерню.
 • Контроль якості роботи. Звичайно, внаслідок різних обставин і вплив людського фактора в процесі виконання ремонту майстер може зробити помилку, тому ми з розумінням ставимося до всіх зауважень і гарантуємо виправлення допущених фахівцем помилок.

А також:

 • Цілодобове приймання заявок, звертайтеся в будь-який зручний час.
 • Оперативний виїзд майстра протягом 1 години, в середньому приїзд майстра до замовника займає близько 3 годин.
 • Підтримка чистоти на робочому місці. У наші послуги входить обов'язкове прибирання майстром після закінчення робіт.
 • Фіксовані та прозорі ціни, які не змінюються після приїзду майстра до замовника та повністю відповідають професіоналізму фахівця.
 • Гарантія. Надаємо гарантійні зобов'язання на всі надані послуги й замінені деталі / запасні частини.
 • Страховка. Ми перевіряємо паспортні дані всіх наших майстрів перед прийманням на роботу. Наша служба підтримки надасть допомогу у розв'язанні будь-яких конфліктних питань в разі прояву несумлінності нашого фахівця.
 • Договір. На всі наші послуги надаємо акт виконаних послуг.

Приймаємо замовлення по місту з виїздом по області

Працюємо в межах міста місті

Якщо вас цікавить якісний професійний ремонт модуля управління пральної машини Electrolux та інших виробників, звертайтеся в Master911. Протягом 3 годин після подачі заявки можете розраховувати на приїзд фахівця, якщо Ви проживаєте межах міста.

Працюємо в передмісті

Виїзд фахівця в передмістя може тривати довше - 4-5 годин

Працюємо по області

Master911 має своїх фахівців в більшості населених пунктів області. Тому замовляючи ремонт модуля управління пральної машини, ви можете очікувати на приїзд майстра в день подачі заявки, якісне виконання всіх необхідних робіт і значну економію транспортних витрат.

У виняткових випадках виїзд майстра додому до клієнта може бути перенесений на наступний день через високу сезонну завантаженість.