Послуга

Іноді у кожного власника квартири або приватного будинку виникає необхідність у виклику кваліфікованого газівника. Оскільки газове обладнання належить до категорії вибухонебезпечних, будь-які спроби самостійного проведення робіт або залучення фахівця сумнівної кваліфікації строго заборонені.

Газівник на дім - одна з затребуваних послуг, що надаються сервісом побутових послуг Master911. Звертаючись до нас, ви можете очікувати на оперативний приїзд майстра після подачі та оформлення заявки.

До найпопулярніших послуг майстрів-газівників належать:

 • встановлення та підключення газових плит, варильних поверхонь і духовок;
 • монтаж, ремонт і демонтаж газових колонок;
 • установка опалювального газового котла;
 • перенесення газового котла або колонки з одного місця на інше;
 • великий спектр ремонтних робіт газового обладнання: плит, поверхонь, духовок, колонок та котлів, а також заміна вентилів, труб та гнучких шлангів;
 • пошук і усунення витоків газу;
 • чистка та сервісне обслуговування газових агрегатів;
 • виконання різних газових робіт.

Фахівці Master911 готові надати якісні послуги з установки газових лічильників і редукторів, підключення газових балонів, прокладання труб тощо.

Наші майстри готові проконсультувати й допомогти у виборі газового обладнання, монтажі та запуску системи в експлуатацію.

Майстри Master911 володіють солідним досвідом в установці, монтажі, введенні в експлуатацію, демонтажі, всіх видах ремонту й обслуговуванні газового обладнання будь-яких типів і моделей, незалежно від року випуску. Ми приймаємо заявки на виклик фахівця для надання повного спектру послуг для техніки від усіх відомих виробників: Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Беретта (Берета / Beretta), Гефест (Gefest), Гореньє (Gorenje), Юнкерс (Junkers), Термет (Termet), Вайлант (Вайлант / Vaillant), Електролюкс (Electrolux) і багатьох інших.

Майстер

Сервіс побутових послуг Master911 допускає до експлуатації й технічного обслуговування клієнтів тільки кваліфікованих фахівців, які пройшли навчання та успішно склали іспит на високий бал - 4,5 і вище. Таких майстрів всього 15% з-поміж усіх кандидатів.

Наші фахівці досвідчені та грамотні, вони готові вичерпно відповісти на будь-які питання клієнта щодо майбутнього ремонту техніки, того, що і як майстер планує робити. Наші фахівці працюють зі своїми інструментами, а при необхідності забирають техніку до майстерні.

Майстри підтримують порядок на своєму робочому місці, після закінчення ремонту обов'язково його прибирають, не курять і не використовують нецензурну лексику.

Як формується ціна?

Сервіс побутових послуг Master911 за абсолютно прозоре та зрозуміле ціноутворення. З цією метою ми розробили детальний прайс-лист, в якому перераховані всі стандартні послуги та їх вартість. Завдяки цьому, при зверненні до нас кожен клієнт буде наперед знати, скільки коштуватиме те чи інше ремонт. У процесі заповнення заявки виклик газівника додому ми ставимо замовнику ряд уточнювальних питань про вид техніки (котел, колонка, плита тощо), її виробництво, модель і рік випуску, а також про причини виклику майстра. На основі інформації ми отримуємо чітке уявлення про причини виходу техніки з ладу, готові надати первинну консультацію та назвати приблизну вартість робіт.

Трапляється й так, що скарги клієнта на несправність техніки занадто розмиті та не дозволяють точно визначити причину поломки. У цьому випадку ціна буде названа фахівцем вже після проведення майстром діагностики. Але гарантуємо, що вартість буде точно відповідати тій, що прописана в прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Кваліфіковані послуги газівника. Наші майстри щодня працюють з технікою різних типів і моделей від різних брендів, що гарантує їх чималий досвід і не піддається сумніву компетентність.
 • Ліцензійного фахівця для обслуговування газового обладнання.
 • Оперативний приїзд майстра.
 • Повний контроль і відповідальність за якість наданих послуг. Якщо вами була виявлена допущена фахівцем помилка, звертайтеся до нас, і ми виправимо виявлені недоліки.
Додатково
 • Master911 приймає заявки на виклик газівника 24/7, без вихідних.
 • Швидкий приїзд майстра за вказаною адресою (протягом трьох годин з моменту оформлення заявки).
 • У послуги газівників Master911 входить обов'язкове прибирання свого робочого місця після ремонту.
 • Чесна ціна. Вартість послуг повністю відповідає досвіду та кваліфікації майстра.
 • Комфортний спосіб оплати. За надані послуги можна розрахуватися зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована ціна. У договорі вказується вартість послуги, яка чітко відповідає прайс-листу, і буде залишатися незмінною до закінчення дії договору.
 • Страхівка. Кожен з наших майстрів перед допуском до обслуговування клієнтів проходить обов'язкову перевірку паспортних даних. Тому, якщо ви зіткнулися з неякісною роботою фахівця, звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми допоможемо залагодити будь-яке питання.
 • Договір. Після закінчення робіт, зазначених в договорі, ми видаємо клієнту акт про виконання послуг.

Як викликати газівника? Працюємо, з виїздом по області

Якщо Вам потрібен майстер-газівник на дім, який оперативно приїде і за мінімальний час надасть послуги, звертайтеся в Master911.

Працюємо в місті

Ті наші клієнти, які проживають в межах міста, можуть очікувати на те, що майстер-газівник приїде на виклик вже через три години після подачі заявки.

Працюємо в передмісті

На те, щоб фахівець приїхав в передмістя може знадобитися трохи більше часом - приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Сервіс побутових послуг Master911 має своїх перевірених фахівців практично в усіх населених пунктах області. Це означає, що клієнт може очікувати на приїзд майстра в той же день, а також на певну економію на транспорті.

Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.