Послуга газовика

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «послуга газовика». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на послуги газовика

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по послугам газовика

Відгуки по послугам газовика

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Іноді у кожного власника квартири або приватного будинку виникає необхідність у виклику кваліфікованого газівника. Оскільки газове обладнання належить до категорії вибухонебезпечних, будь-які спроби самостійного проведення робіт або залучення фахівця сумнівної кваліфікації строго заборонені.

Газівник на дім - одна з затребуваних послуг, що надаються сервісом побутових послуг Master911. Звертаючись до нас, ви можете очікувати на оперативний приїзд майстра після подачі та оформлення заявки.

До найпопулярніших послуг майстрів-газівників належать:

 • встановлення та підключення газових плит, варильних поверхонь і духовок;
 • монтаж, ремонт і демонтаж газових колонок;
 • установка опалювального газового котла;
 • перенесення газового котла або колонки з одного місця на інше;
 • великий спектр ремонтних робіт газового обладнання: плит, поверхонь, духовок, колонок та котлів, а також заміна вентилів, труб та гнучких шлангів;
 • пошук і усунення витоків газу;
 • чистка та сервісне обслуговування газових агрегатів;
 • виконання різних газових робіт.

Фахівці Master911 готові надати якісні послуги з установки газових лічильників і редукторів, підключення газових балонів, прокладання труб тощо.

Наші майстри готові проконсультувати й допомогти у виборі газового обладнання, монтажі та запуску системи в експлуатацію.

Майстри Master911 володіють солідним досвідом в установці, монтажі, введенні в експлуатацію, демонтажі, всіх видах ремонту й обслуговуванні газового обладнання будь-яких типів і моделей, незалежно від року випуску. Ми приймаємо заявки на виклик фахівця для надання повного спектру послуг для техніки від усіх відомих виробників: Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Беретта (Берета / Beretta), Гефест (Gefest), Гореньє (Gorenje), Юнкерс (Junkers), Термет (Termet), Вайлант (Вайлант / Vaillant), Електролюкс (Electrolux) і багатьох інших.

Майстер

Сервіс побутових послуг Master911 допускає до експлуатації й технічного обслуговування клієнтів тільки кваліфікованих фахівців, які пройшли навчання та успішно склали іспит на високий бал - 4,5 і вище. Таких майстрів всього 15% з-поміж усіх кандидатів.

Наші фахівці досвідчені та грамотні, вони готові вичерпно відповісти на будь-які питання клієнта щодо майбутнього ремонту техніки, того, що і як майстер планує робити. Наші фахівці працюють зі своїми інструментами, а при необхідності забирають техніку до майстерні.

Майстри підтримують порядок на своєму робочому місці, після закінчення ремонту обов'язково його прибирають, не курять і не використовують нецензурну лексику.

Як формується ціна?

Сервіс побутових послуг Master911 за абсолютно прозоре та зрозуміле ціноутворення. З цією метою ми розробили детальний прайс-лист, в якому перераховані всі стандартні послуги та їх вартість. Завдяки цьому, при зверненні до нас кожен клієнт буде наперед знати, скільки коштуватиме те чи інше ремонт. У процесі заповнення заявки виклик газівника додому ми ставимо замовнику ряд уточнювальних питань про вид техніки (котел, колонка, плита тощо), її виробництво, модель і рік випуску, а також про причини виклику майстра. На основі інформації ми отримуємо чітке уявлення про причини виходу техніки з ладу, готові надати первинну консультацію та назвати приблизну вартість робіт.

Трапляється й так, що скарги клієнта на несправність техніки занадто розмиті та не дозволяють точно визначити причину поломки. У цьому випадку ціна буде названа фахівцем вже після проведення майстром діагностики. Але гарантуємо, що вартість буде точно відповідати тій, що прописана в прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Кваліфіковані послуги газівника. Наші майстри щодня працюють з технікою різних типів і моделей від різних брендів, що гарантує їх чималий досвід і не піддається сумніву компетентність.
 • Ліцензійного фахівця для обслуговування газового обладнання.
 • Оперативний приїзд майстра.
 • Повний контроль і відповідальність за якість наданих послуг. Якщо вами була виявлена допущена фахівцем помилка, звертайтеся до нас, і ми виправимо виявлені недоліки.
Додатково
 • Master911 приймає заявки на виклик газівника 24/7, без вихідних.
 • Швидкий приїзд майстра за вказаною адресою (протягом трьох годин з моменту оформлення заявки).
 • У послуги газівників Master911 входить обов'язкове прибирання свого робочого місця після ремонту.
 • Чесна ціна. Вартість послуг повністю відповідає досвіду та кваліфікації майстра.
 • Комфортний спосіб оплати. За надані послуги можна розрахуватися зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована ціна. У договорі вказується вартість послуги, яка чітко відповідає прайс-листу, і буде залишатися незмінною до закінчення дії договору.
 • Страхівка. Кожен з наших майстрів перед допуском до обслуговування клієнтів проходить обов'язкову перевірку паспортних даних. Тому, якщо ви зіткнулися з неякісною роботою фахівця, звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми допоможемо залагодити будь-яке питання.
 • Договір. Після закінчення робіт, зазначених в договорі, ми видаємо клієнту акт про виконання послуг.

Як викликати газівника? Працюємо з виїздом по області

Якщо Вам потрібен майстер-газівник на дім, який оперативно приїде і за мінімальний час надасть послуги, звертайтеся в Master911.

Працюємо по місту

Ті наші клієнти, які проживають в межах міста, можуть очікувати на те, що майстер-газівник приїде на виклик вже через три години після подачі заявки.

Працюємо в передмісті

На те, щоб фахівець приїхав в передмістя може знадобитися трохи більше часом - приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Сервіс побутових послуг Master911 має своїх перевірених фахівців практично в усіх населених пунктах області. Це означає, що клієнт може очікувати на приїзд майстра в той же день, а також на певну економію на транспорті.

Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.