Встановлення газової колонки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок

Відгуки по встановленню газових колонок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газових колонок повинна виконуватися досвідченим (перевіреним), кваліфікованим майстром, що володіє допусками до газових робіт. Монтаж газової колонки повинен проводитися з дотриманням встановлених норм пожежної безпеки (природної вентиляції, діаметру димоходу, якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до колонки поверхонь і т. д.).

Етапи установки газової колонки:

 1. При необхідності, демонтаж газової колонки;
 2. Перевірка на наявність тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка місця установки;
 4. Фіксація колонки до стіни або меблів;
 5. Підключення до водопроводу;
 6. Підключення газового шланга;
 7. Приєднання до димоходу;
 8. Перевірка герметичності всіх з'єднань системи, а також її підключення.

Фахівці сервісу володіють досвідом роботи з газовими колонками різних моделей і виробників: Юнкерс (Junkers), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Термет (Termet), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Демрад (Demrad), Діон (Dion), Селена (Selena), Зануссі (Занусі / Zanussi), Грандіні (Grandini), Термекс (Thermex), Аміна (Amina), Рода (Roda), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Нева (Neva), Протерм (Protherm), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Львів), Кайзер (Kaiser), Атлантік (Atlantic), Еталон (Etalon), Аквахіт (Aquaheat), Вестен (Westen), Данко (Danko), Крауф (Krauf), Термона (Thermona), Піраміда (Pyramida), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Херманн (Hermann), Новатек (Nova Tec), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атон (Aton), Самсунг (Samsung), Іммергаз (Immergas), Термо Альянс (Thermo Alliance), Саванна (Савана / Savanna), Мора (Mora), Росс (Ross), Сакура (Sakura), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Мілла (Міла / Milla), Нескар (Neckar), Астон (Aston) і багатьох інших.

Увага! Не замовляйте послуги сумнівних майстрів

Запросивши майстра з «вулиці» для установки підключення газової колонки, Ви ризикуєте не тільки гарантією обладнання, але й здоров'я і життям людей.

Фахівець сумнівної кваліфікації не бере на себе відповідальності за вашу техніку, ви не отримаєте ніяких гарантій та акту виконаних робіт.

Як формується наша ціна?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована в прайсі, якого дотримуються фахівці сервісу Master911. Це відкидає можливість маніпуляцій з цінами.

Для визначення, до якого типу (стандартна / нестандартна) відноситься необхідна послуга, ми задаємо декілька уточнювальних питань.

Стандартна (базова) послуга/несправність

Якщо мова йде про базові послуги (або стандартні неполадки), як наприклад, "ціна установки газової колонки", то точна вартість відома заздалегідь, ще до приїзду майстра, вона фіксована й незмінна.

Нестандартна послуга/несправність (складно визначити)

При нестандартній послузі/неполадці складно визначити заздалегідь обсяг майбутніх робіт, тому кошторис буде розраховуватися майстром після діагностики. Ми гарантуємо, що вона буде відповідати затвердженому прайсу.

Остаточна вартість послуги з демонтажу/монтажу газової колонки залежить від транспортних витрат і ціни на витратні матеріали.

Що Ви отримаєте?

Основні переваги сервісу побутових послуг Master911:

 • Графік приймання заявок на виклик майстра – 24/7;
 • Первинна консультація, зорієнтуємо у вартості послуг в процесі оформлення заявки;
 • Швидкий приїзд фахівця (зазвичай через 3 години після подачі заявки);
 • Компетентність, ввічливість і доброзичливе ставлення наших майстрів;
 • Акуратність, обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Невисокі й фіксовані ціни;
 • Зручний спосіб оплати;
 • Надання гарантій на всі надані послуги й замінені запчастини, а також акту виконаних робіт.

Додаткові переваги:

 • Досвід. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими фахівцями, які володіють допуском до газових робіт. Перед початком співпраці ми перевіряємо паспортні дані, проводимо іспит на компетентність.
 • Гарантійні зобов'язання. Беремо відповідальність за всі надані фахівцями сервісу послуги й замінені під час ремонту деталі та запасні частини, що підтверджують гарантії, які ми надаємо кожному клієнту.
 • Швидкість роботи. Оформивши заявку на будь-яку послугу (наприклад, установка газової колонки, демонтаж/монтаж газової колонки тощо), замовник кілька хвилин, отримує зв'язок з майстром, який знаходиться найближче. Наша логістика дозволяє приїхати майстру протягом 2-3 годин після оформлення заявки.
 • Всі послуги в одному місці. Ми пропонуємо кваліфіковані побутові послуги. Наші фахівці виїжджають на виклик для обслуговування або усунення різних несправностей (холодильника, пральної машини, кондиціонера, бойлера, газового котла, газової колонки тощо). Також можна замовити складання меблевих конструкцій, вивезення побутових відходів (сміття), проведення сантехнічних, електромонтажних та багатьох інших видів робіт. Наш сервіс дозволяє в кожному випадку звертатися за допомогою до перевірених майстрів Master911, замість того, щоб кожного разу шукати виконавця на різних (іноді й сумнівних) сайтах.

Як замовити виклик майстра з установки газового котла?

 1. Подайте заявку. Прямо на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на уточнювальні запитання. На основі отриманої додаткової інформації про вашу техніку та необхідні послуги ми надамо попередню консультацію і зорієнтуємо у вартості майбутніх робіт ще до приїзду майстра.
 3. Надання послуг. Приблизно через 3 години після подачі заявки майстер приїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - 1-2 години.

Виклик майстра в межах міста та по області

Якщо Вас цікавить монтаж газових колонок оперативно й недорого, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд по місту

Тим, хто знаходиться в межах міста, можна очікувати на приїзд кваліфікованого фахівця з допуском до проведення даного виду робіт вже через 3-4 години після подачі заявки.

Працюємо в передмісті

На приїзд майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу - близько 5-6 годин.

Виїзд по області

У більшості населених пунктах області у нас є досвідчені перевірені майстри, завдяки чому на приїзд техніка можна розраховувати в день подачі заявки.

Майстри надають гарантійні зобов'язання на монтаж газових колонок. Додатковий плюс - невисока й фіксована ціна установки газової колонки. Звертайтеся в Master911!