Встановлення посудомийної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню посудомийних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення дверцят посудомийної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення посудомийних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню посудомийних машин

Відгуки по встановленню посудомийних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Професійна установка посудомийної машини - запорука її ефективної та безперебійної роботи.

Грамотне виконання монтажу охоплює ряд обов'язкових етапів:

 • Розпакування техніки та ретельний огляд на наявність всіх комплектуючих і відсутності яких-небудь дефектів.
 • Вибір місця установки також повинен проводитися уважно. Поверхня повинна бути ідеально рівною.
 • Вбудована посудомийна машина (установка ) обов'язково повинна бути забезпечена окремою розеткою.
 • Наступний етап установки посудомийної машини - монтаж зливу. Рекомендована висота, на якій він повинен бути встановлений - 55-65 см від підлоги, максимально допустима довжина зливного шланга, що забезпечує коректність роботи та довговічність зливного насоса - до півтора метра.
 • Завершальний етап послуги - установка меблевого фасаду.

Незалежно від моделі, майстер перевірить герметичність всіх з'єднань. Після цього техніку підключають до електричної мережі та здійснюють холостий запуск машинки (без посуду). У процесі даного циклу перевіряють, чи є протікання води під час набору та зливу води.

Master911 пропонує професійний монтаж вбудованих посудомийних машин: Beko (Беко), Bosch (Бош), Candy (Кенді), Gorenje (Гореньє), Indesit (Індезіт), Electrolux (Електролюкс), Siemens (Сіменс), Zanussi (Зануссі) та інших.

Майстер

Щоб отримати доступ до роботи та обслуговування клієнтів всі наші майстри попередньо пройшли навчання та отримали за іспит від 4,5 бали. Таким чином, зі ста кандидатів у середньому «відсіюється» близько 80-85 осіб.

У роботі майстри використовують свої інструменти, при виникненні необхідності, вони забирають несправну техніку в майстерню.

Наші майстри відповідально та сумлінно ставляться до виконання роботи, не курять і не використовують нецензурну лексику, ввічливі й завжди підтримують чистоту.

Як формується ціна монтажу посудомийної машини?

Принцип роботи сервісу Master911 - прозоре та зрозуміле кожному нашому клієнту ціноутворення. Тому вартість усіх стандартних послуг, без урахування вартості замінених запчастин і транспортних витрат, наведена в прайс-листі.

Під час звернення клієнта ми ставимо уточнювальні питання щодо виробника техніки, її моделі та року випуску, а також причини виклику майстра. Отримана інформація дозволяє нам відразу проконсультувати клієнта і назвати приблизну вартість необхідних послуг. Так, якщо мова йде про стандартні роботи, наприклад, установка та підключення вбудовуваної посудомийки - вартість названа точно й не зміниться.

У деяких випадках «симптоми» поломки занадто розмиті, що не дозволяє дистанційно встановити точну причину виходу з ладу техніки. Після приїзду майстра та проведення ним діагностики буде названа вартість, яка збігається із зазначеною в прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Грамотна установка. Фахівці Master911 щодня працюють з моделями різних виробників, що гарантує їх солідний досвід.
 • Оперативний виїзд майстра.
 • Відповідальна за якість послуг, які ми надаємо. Нами постійно здійснюється контроль якості робіт, що виконуються нашими фахівцями. Тому, при виявленні недоліків в роботі фахівців, звертайтеся до нас, і ми виправимо всі допущені помилки.
Додатково
 • Приймання заявок 24/7, в тому числі у святкові дні.
 • Швидкий приїзд майстра (в середньому через три години після подачі заявки).
 • Дотримання чистоти. Після того, як монтаж посудомийки буде закінчено, майстер обов'язково прибирає своє робоче місце.
 • Чесна ціна. Вартість послуг повністю відповідає досвіду майстра.
 • Оплата послуг будь-яким зручним способом - готівкою або безготівково.
 • Фіксована в договорі ціна. Наприклад, монтаж посудомийки (ціна вказана в прайсі) не підлягає зміні.
 • Гарантійні зобов'язання. Майстер надає гарантію на послуги та деталі, замінені.
 • Страховка. Всі фахівці Master911 попередньо проходять перевірку паспортних даних. Тому, зіткнувшись з грубістю, звертайтеся в нашу служби підтримки. Ми допоможемо у розв'язанні конфлікту, що виник.
 • Договір. Після закінчення робіт ми надаємо акт виконаних послуг.

Підключення посудомийки. Працюємо з виїздом по області

Якщо Вас цікавить якісна установка та підключення вбудовуваної посудомийної машини, звертайтеся в Master911. Досвідчений професіонал приїде за вашою адресою й за короткий час виконає необхідну послугу.

Працюємо по місту

Якщо Ви перебуваєте в межах міста, то очікувати на приїзд майстра можете протягом трьох годин після оформлення заявки. Це гарантує, що монтаж буде проведений в мінімальний термін.

Працюємо в передмісті

Тим, хто проживає в передмісті, очікувати майстра доведеться трохи довше - приблизно чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Master911 має кваліфікованих фахівців практично по всій області. Тому, вартість установки буде нижчою, внаслідок економії на транспортних витратах. Крім того, ви можете розраховувати на приїзд майстра в день подачі заявки.

Іноді візит майстра може бути перенесений на наступний день через серйозну сезонної завантаженості, але про це ми попереджаємо заздалегідь.